עומרי פרל: "זו פריוולגיה להיות שותף בבניית שחקני המחר של המועדון"

בפרל במשחק נגד ספורטינג  (צילום פרטי) בפרל במשחק נגד ספורטינג (צילום פרטי)
עד כה, שמשון תל אביב נמצאת בעונה נהדרת והראש נמצא אך ורק בפלייאוף העליון. האם יצליחו התל אביבים לחזור לליגה א'? האמת, את התשובה נדע אוטוטו

אי אפשר להתעלם מהעונה הנהדרת של שמשון תל אביב, במיוחד אחרי מספר עונות שבהן לא השכילה לעלות לליגה א' ובסוף השבוע האחרון קיבלה את השבת עם 0:6 מהדהד מול ספורטינג תל אביב. נכון, אז ספורטינג תל אביב היא לא מאריות הליגה, אבל עדיין הניצחון הזה של שמשון מראה שהיא לא עושה הנחות לשום קבוצה והיא דובקת במטרה.

זה ממש לא מובן מאליו להישאר במומנטום כזה בליגה הזו, הרי כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה ואחד השחקנים המשמעותיים של שמשון, עומרי פרל, מסביר מדוע: "בגלל שישנם הבדלים משמעותיים בגודלם של המגרשים בליגה. קבוצות בתחתית הטבלה יכולות להסתגר היטב ולצמצם את הפער שקיים, דבר שגורם לאיבוד נקודות של קבוצות הצמרת. המאמן, צביקה לוי, מכין אותנו בצורה הטובה ביותר לפני כל משחק על ידי ניתוח הקבוצה היריבה כך שאנחנו באים דרוכים לכל משחק בכל מגרש".

עד כה אתם נמצאים בעונה חלומית ובדרך הנכונה לפלייאוף העליון, יש כבר מחשבות על ליגה א?
"תראה, כמובן שיש מחשבות על ליגה א' אבל נשארו לנו עוד 5 מחזורים לליגה הסדירה והמטרה העיקרית שעומדת לנגד עינינו כרגע זה להבטיח את מקומנו בפלייאוף".

מבחינה אישית, יכולת להישאר עונה נוספת בליגה א' אבל בחרת לרדת חזרה לליגה ב' לשמשון. לא חששת לרדת ליגה? הרי העלייה היא אף פעם לא מובטחת.
"בחרתי לחזור לשמשון בגלל שאני מאמין שעם הסגל שנבנה העונה יש לנו פוטנציאל גדול מאוד לעלות, ובנוסף המועדון נתן לי את הזכות לאמן קבוצת ילדים באחת ממחלקות הנוער בראשות יפתח הלוי. זו פריוולגיה להמשיך את קריירת המשחק ובנוסף להיות שותף בבניית שחקני המחר של המועדון".

במחזורים הבאים שמשון תל אביב תפגוש את מכבי עמישב פ"ת ואת שועאע כפר קאסם, במשחקים שעל הנייר היא צריכה ויכולה לנצח, אבל כמו שכבר אמרנו, בליגה הזו הכל יכול לקרות.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אל תירא יה שמשון
(בן שטרית מיקי (מאיר): 07:07 11-04-2021)
יישר כוח בהצלחה עם רוח המועדון נחישות רצון וכבוד לשם שמשון והאוהדים ליגה א' !!!!!!
2
שחקן מציון
(שמשוני: 21:17 10-04-2021)
עומרי אתה שלנו להרבה שנים אוהבים אותך שחקן נפלא ואחד הטובים
3
טעות
(אלי: 06:32 13-04-2021)
קודם כל נגמר 0-5 תתקן ולא 0-6
4
טעות
(אלי: 06:32 13-04-2021)
נגמר 0-5 ולא 6

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?