נקודה חשובה למגדל העמק בדבוריה

מרוצה מהתוצאה אבל לא מהיכולת. עומרי ביטון (דאפר מחאמיד) מרוצה מהתוצאה אבל לא מהיכולת. עומרי ביטון (דאפר מחאמיד)
הקבוצה של עומרי ביטון לא הרשימה אבל השיגה נקודה חשובה לקראת הפלייאוף התחתון. מאיר כהן: "יש אור בקצה המנהרה"

מועדון ספורט דבוריה ידעה לפני המשחק מול הפועל מגדל העמק כי היא צריכה להגיע לפלייאוף התחתון עם ניצחון, אבל הקבוצה של עומרי ביטון העונה בעלת אופי אדיר ושחקניו הצליחו לחלץ נקודה חשובה.

המשחק לא התעלה לרמה גבוהה, דבוריה הייתה טובה יותר וראויה לניצחון אך שחקניה החמיצו מקרוב ומגדל העמק הייתה זאת שעלתה ליתרון מבעיטה חופשית של אופק ברזני במהלך המחצית השניה. אליאור דסטה השווה כרבע שעה לסיום והקבוצה של מאיר כהן חיפשה את הניצחון אבל זה הסתיים בחלוקת נקודות.

מאיר כהן אמר בסיום: "ביטלנו אותם לגמרי ונתנו משחק גדול. מגדל העמק לא הגיעו לרחבה שלנו חוץ מבעיטה אחת מ-18 מטרים. הגענו ל-5-6 מצבים ואני גאה בשחקנים שלנו שלחצו ויש אור בקצה המנהרה ואם השחקנים ישחקו ככה במיחד שאנחנו במקום הלפני אחרון אז עם כל הצרות ניאבק עד הדקה התשעים ואני מאמין שנישאר בליגה".

מאמן מגדל העמק, עומרי ביטון, סיכם: "במשחק לא טוב שלנו הצלחנו להוציא נקודה. מדובר במגרש קשה שהמון קבוצות איבדו שם נקודות. אני מאוכזב מהיכולת אבל הצלחנו לקחת עוד נקודה חשובה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חרטטן
(מאיא כהן: 13:24 11-04-2021)
מאמן זבלה לו שווה אתם תרדו בגללך
2
דבוריה
(יצחק: 14:32 11-04-2021)
מגדל העמק עשתה בונקר כל המשחק מלא בזבוזי זמן .. וגם קיבלו צהובים על זה .. קבוצת הכוכבים והעשירים של מגדל העמק בזבזה זמן מול ילדים שלא מקבלים כסף .. בושה וחרפה. . כל הכבוד לדבוריה חסר קצת מזל .
3
צודק
(תגובה ל 2: 20:51 11-04-2021)
אבל אתם תרדו ליגה עים הילדים שלא מקבלים כסף
4
אתם יורדים ליגה חחח
(דבוריה אתם לא קבוצה: 13:57 12-04-2021)
מאיר כהן אתה יורד ליגה ב

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?