ניצחון לפני הפלייאוף: זלפה גברה על ריינה

צמד הכובשים לזלפה צמד הכובשים לזלפה
הקבוצה של חנא פרהוד כבשה פעמיים והשיגה שלוש נקודות יקרות. זועבי התעמת עם פרהוד והוחלף. האדיה: "רצינו לסיים את העונה הסדירה ברוח טובה"

 בני זלפה נלחמת בתחתית הליגה וידעה לפני המשחק מול ריינה שכל נקודה חשובה במיוחד שכבר בשבוע מתחיל הפלייאוף התחתון. חניכיו של חנא פרהוד הגיעו דרוכים כאשר ריינה מהצד השני נתנה הזדמנות למספר שחקני הספסל כאשר כבר הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון. זלפה פתחה נהדר וכבר בדקות הראשונות הגיעו אדהם שיבלי ומייזר זועבי להזדמנויות טובות אבל בעטו מחוץ למסגרת. בדקה ה-23 קיבלה זלפה פנדל לאחר נגיעת יד ברחבה. ביאן אבו ריא ניגש לבעוט אך נתקל בכעס מצד מייזר זועבי שרצה בעצמו לבעוט את הפנדל ובמקום התפתחה מהומה כאשר מאמן זלפה, חנא פרהוד, הורה לאבו ריא לבעוט אך זועבי לא קיבל את הבשורה והתעמת עם מאמנו שהחליט באופן חריג להחליפו באופן מיידי. אבו ריא בעט נהדר וקבע 0:1. מי שהחליף את זועבי היה פיראס מארג'יה.
בתחילת המחצית השנייה הכניס אדהם האדיה מספר שחקנים בכירים שהמתינו על הספסל וזה השתלם לו כאשר סלים עמאש חדר לרחבה בדקה ה-73 והעביר כדור נהדר לסאקר שאקר וזה קבע 1:1. זלפה לא נשברה ובדקה ה-80 הגבהה מצד ימין הגיע לראשו של מארג'יה שכבש את שער הניצחון. פרהוד סיכם את המשחק: "כל מי שנכח במשחקים האחרונים שלנו ראה קבוצה שמגיעה להרבה מצבים ומחמיצה ובמשחק הזה סוף סוף המזל היה איתנו וניצחנו. כל הכבוד לשחקנים אבל הדרך עוד ארוכה ולא היה קל לנצח את ריינה כאשר עשינו שלוש נקודות חשובות להמשך הדרך". מאמן ריינה, אדהם האדיה, סיכם: "מבחינתנו העונה הסדירה הסתיימה והראש כבר בפלייאוף ורצינו לסיים את העונה הסדירה ברוח טובה. שיתפתי שחקנים שלא קיבלו הרבה הזדמנויות לאחרונה ואני מרוצה מהיכולת של מספר שחקנים צעירים כאשר הפנים כבר למשחק הבא". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תוצאה ברורה
( דבוריה: 15:10 11-04-2021)
ברור שהכל סודר לפני מאמין שהצדק יעלה בסוף הפלאייאןף
2
ערערה
(חמודי מבין: 16:01 11-04-2021)
הפועיל באקה תמכור את המשחק בשישי הבא בעסרים אלף שח לרשום מהיום סגוגר כמו בני אחוד שמכרו לגת ולי רמות מנשה מגדו בסוף נופלים מפקעים שער עצמי בעצמאם מחבסים רק קסף נוכלים ממזירים זה לו צחוק זה אמת הרקפת תעבורותאם המבין יבין
3
החוקרים שתו קפה ועישנו וצחקו וכל העולם ראה שהכל מכור ורק הם לא ראו.
4
פח אשפה
(אבו עלי: 20:29 11-04-2021)
חנא פרהוד השקרן, אם ריינה הייתה רוצה לנציח, הום היו מנצחים, אז את השקרים שלך תספר למישהו אחר שלא מבין כדורגל.... אתה יורד ליגה אמסוגר
5
משחק מכור
(משחק מכור : 11:41 12-04-2021)
משחק מכור
6
ליגה מכורה
(אוהד: 20:45 12-04-2021)
ויצמן יער גם לא יעזור!!

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?