הפלייאוף הגיע- איציק ברוך: "האקס פאקטור שלנו זה חדר ההלבשה"

איזו שמחה. אוהדי יפו (רון עמיקם) איזו שמחה. אוהדי יפו (רון עמיקם)
קבוצת האוהדים של מכבי קביליו יפו הגיעה למשחקי הפלייאוף העליון ובמועדון מאמינים שביחד עם המאמן, איציק ברוך, הקבוצה יכולה לחלום גבוה יותר

מכבי יפו הגיעה לעונה הזאת עם אמונה גדולה שהיא יכולה להגיע לפלייאוף העליון. המועדון אומנם אינו עם תקציב מהגבוהים בליגה, אך האמונה באה בעיקר בזכות השילוב בשנים האחרונות בין שחקנים מוכשרים ומספרים שחקנים מנוסים שעשו את השינוי ברגעים המכריעים.

מעבר לכך גם המשך דרכו של איציק ברוך הביאה להצבתה של הקבוצה בין ארבעת הטובות בליגה. בראיון מיוחד לקראת פתיחת הפליאוף מספר המאמן על הסוד של יפו העונה וגם הרצון שלו ברמה האישית להוביל את קבוצת האוהדים לליגה גבוהה יותר.

איך אתה מסכם את העונה הסדירה?

"העונה הסדירה היתה טובה עבור מכבי יפו. הפסדנו רק פעם אחת כאשר רוב המשחקים שיחקנו כדורגל טוב. היו לא מעט עליות וירידות בעקבות נושא הקורונה".

מה יהיה האקס פקטור בפלייאוף לדעתך?

"האקס פקטור זה החדר הלבשה שלנו. קבוצה שתהיה מלוכדת ברגעי ההכרעה תצליח יותר ונקווה שזה יעבוד לנו".

מה תרצה לעשות שונה בפלייאוף מהעונה הסדירה?

"אין הרבה סודות בתקופה הזאת וכולם מכירים את כולם. אלה שהביאו אותנו למעמד גם ימשיכו ואנחנו מאמינים בהם מאד שגם יידעו לעשות את העבודה במשחקים המכריעים של העונה".

מי הקבוצה הטובה ביותר מבין הארבעה שעלו?

"כל הארבע קבוצות חזקות וראויות להיות בפלייאוף העליון, כל אחת יכולה לעלות בכל רגע נתון".

ברמה האישית זאת העונה הטובה ביותר בקריירה שלך?

"ברמה האישית אני מרגיש טוב ביפו. יש לנו הנהלה תומכת, קהל טוב והכי חשוב שחקנים עם אופי שכל מאמן חולם על זה. לדעתי זאת עונה מוצלחת מבחינה אישית עד כה".

אם לא תעלו אז תרגישו פספוס או כישלון?

"אם לא נעלה אני לא רואה בזה כשלון. מכבי יפו עם תקציב נמוך יחסית לקבוצות שהשקיעו מיליונים ובכל זאת אנחנו קבוצה חזקה ולא יפתיע אותי אם נסיים במקום הראשון".

מה המסר שלך לאוהדים?

"האוהדים של מכבי יפו הם הכי טובים בליגה. כאשר הם באים ותומכים בשחקנים ומעודדים זה תוספת אנרגיה אדירה לשחקנים, ושיש שחקנים צעירים זה קריטי. אני קורא לאוהדי מכבי יפו לבוא ולתמוך בקבוצה ובשחקנים ואנחנו נעשה הכל בשביל שישמחו בסוף השנה".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מכבי יפו ללאומית
(שמוליק: 08:28 12-04-2021)
יש לנו קבוצה מעולה ואוהדים מקסימים והגיע הזמן שנעלה ליגה אז יאלה כולם להתייצב ביום שישי למשחק נגד חולון
2
אמונה
(שלומי : 10:27 12-04-2021)
כשאמונה שקט נפשי וכישרון נפגשים השמיים הם הגבול היידה יפו
3
די לקשקש...רמת כדורגל מצחיקה...
4
שיתוף שחקנים
(בנו: 18:58 12-04-2021)
לדעתי כדי שהקבוצה תמשיך במומנטום צריך לשלב יותר שחקני ספסל כישרוניים.כדי שביום שיקראו לדגל יהיו מוכנים לפחות כמו שחקני ההרכב הראשון. זה גם מה שעושים ברוב הקבוצות
5
על מה אתם יהירים ושחצנים
(אזוריה : 01:23 13-04-2021)
שיחקתם בבית פח והיה לכם מזל , כי בבית שלנו הייתם נלחמים על הירידה .. אז תורידו אוויר ותגידו תודה שאתם בפלייאוף כי מרמורק פראיירים
6
יפו מגיעים ועושים במכנסיים
(וותיק בליגה : 01:25 13-04-2021)
כרגיל מה שהיה הוא שיהיה
7
תודה וכל הכבוד לאיציק ברוך !!!
(אוהד יפו: 19:39 13-04-2021)
איציק הוכיח שהוא האיש הנכון במקום הנכון צריך להעריך את ההישג. יש לשמור על צניעות ולכבד את היריבות שלנו בפלייאוף ,אף אחת מהן לא מוכנה להפסיד , השחקנים והאוהדים צריכים להשיג את המטרה ב "דם ,יזע ודמעות" בהצלחה "היידה יפו".
8
מגרש
(אורי: 10:11 16-04-2021)
איפה המשחק היום 16/4
9
לאזוריה היקר
(אוהד יפו: 19:53 16-04-2021)
פגשנו היום קבוצה מהבית "החזק" ומוכנים לקבוצה השניה מהבית "החזק" אני סקרן לדעת מי קבע איזה בית חזק או חלש ? אגב כמה ניצחו היום אזור את דימונה ? מאחל לך הרבה בריאות והצלחה לאזור בפלייאוף התחתון .
10
היידה בי היידה בו
(מיכאל : 07:05 17-04-2021)
היידה מכבי יפו. איזה כיף.לא להיות שאננים לבוא לתת את הגוף הנשמה והיכולת.לזכרו של הרצל ז"ל, לאוהדים הותיקיםמכמוני שכבר לא יכולים לעודד במגרש ולתפארת מכבי יפו לעשות הכל כדי שנעלה ללאומית. בע"ה כמו ששר קביליו " היידה יפו למקום ראשון"

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?