חנא פרהוד: "זה היה אחד המשחקים הדרמטים בקריירה שלי"

פרהוד (דאפר מחאמיד) פרהוד (דאפר מחאמיד)
מאמן זלפה התרשם מהקאמבק של קבוצתו בדקות הסיום מול מגדל העמק שמצידה הסתבכה בתחתית הבוערת. ביטון: "אנחנו סופגים שערים ממצבים נייחים ובדקות קריטיות"

הקרב בין הפועל מגדל העמק לבני זלפה היה אחד המשחקים המרתקים בליגה א' העונה, לא רק בגלל שהסתיים ב-4:3 לזלפה, אלא גם בשל העובדה שזה היה קרב ישיר בתחתית הבוערת.

מגדל העמק רצתה להבטיח את ההישארות, ומאידך זלפה רצתה לברוח כמה שניתן, אך זה כאמור הסתיים בניצחון גדול של החבורה של חנא פרהוד. ביאן אבו ריא בלט בזלפה עם צמד שערים ועוד כבשו מייזר זועבי ואחמד סבע.

פרהוד סיכם: "עברתי הרבה בכדורגל וזה אחד המשחקים הדרמטיים בקריירה שלי ואחד המשחקים הקשים שהאמנתי. מגדל העמק ידעה לפני המשחק שמדובר בקרב על שש נקודות וההפסד סיבך אותם בתחתית הבוערת. מבחינתנו זה היה ניצחון של אופי וגם שהובלנו 1:3 אז אמרתי לשחקנים שזה לא נגמר עד שזה נגמר. מגדל העמק קבוצה מצויינת וידעתי להגיב לחילופים שלהם וזה נתן לנו ניצחון בדקות הסיום".

מאמן מגדל העמק, עומרי ביטון, ציין: "הגענו למשחק בהרכב חסר ובכל זאת הובלנו במשחק ובשלוש דקות ספגנו שלושה שערים.ירדנו בפיגור 3:1 למחצית ושלחתי את כל הכלים ההתקפיים וכבר השווינו ל-3:3 ואז ספגנו מקרן בדקה ה-85. עקב האכילס שלנו העונה שאנחנו סופגים ממצבים נייחים ובדקות קריטיות. עדיין הכל תלוי בנו ונצא למשחק מפתח במחזור הבא בדבוריה ואני סמוך ובטוח שנבטיח את ההישארות בקרוב מאוד".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בושה וחרפה
(אוהד מגדל: 15:44 18-04-2021)
מה שקרה במחצית המשחק בושה וחרפה. איפה ההנהלה ??
2
הנהלה
(בושה בושה : 15:36 19-04-2021)
מגדל העמק
3
מבחנים
(השכן: 15:52 22-04-2021)
הפסד של מגדל העמק בדבוריה,הולכים למשחקי מבחן, זה, מחיר שכר לימוד, של מאמן ללא ניסיון, העיקר רק דיבורים וליקלוקים

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?