הדרי נגד ההתאחדות: "מישהו בהתאחדות צריך להתעורר לפני שיקרה אסון"

רותח. הדרי רותח. הדרי
המנהל המקצועי של טמרה לא נרגע מההחלטה של ההתאחדות לקיים את המשחק של קבוצתו מול ריינה בשעות הצהריים. הדרי: "ההתאחדות מתייחסת לליגה א' כליגה סופר חובבנית"

סערה גדולה בליגה א' מחוז צפון סביב שעת המשחק בין מכבי טמרה למכבי ריינה. כפי שפרסמנו הבוקר שלחה מכבי טמרה מכתב להתאחדות לכדורגל בבקשה לדחות את שעת המשחק לשעות אחר הצהריים, כאשר השעה המקורית הייתה 14:30 וזאת בשל העובדה שצפוי שרב כבד ביום שלישי ורוב שחקני שתי הקבוצות מהמגזר הערבי ונמצאות תחת צום הרמדאן.

בשעות הערב גילו אנשי טמרה את הסיבה לפיה ההתאחדות מסרבת לדחות את המשחק וזאת לאחר הסכמת שתי הקבוצות ועל פי אנשי טמרה גם בהנהלת האצטדיון הסכימו להעביר את המשחק לשעה מאוחרת יותר.

הדרי אמר ל"דאבל פס" : "ההתאחדות מתייחסת לליגה א כליגה סופר חובבנית ולא יעלה על הדעת שמבדקים לילדים בגיל 12 לאקדמיה של ההתאחדות תהיה בסדר עדיפות לפני המשחק. בגלל שהמבדקם מתקיימים בשעה 17:30 אז המשחק ישוחק בשעת שיא בצהריים בשרב כבד ובצום הרמדאן. אם חלילה יקרה משהו לאחד השחקנים רק ההתאחדות תישא באחריות. אין פגיעה בספורטיביות כי גם ריינה וגם טמרה סובלות ביחד מההחלטה ההזויה הזו גם לקיים את המבדקים. מישהו בהתאחדות צריך להתעורר ויפה שעה אחת קודם לפני שיקרה אסון".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
איףףףף איזה מאוס מפבסיד בוכה שולח מכתבים יוצא נגד כל הכדורגל מנצח מלקק לכל הכתבים עד מתי?
2
הפוך גוטה, הפוך.
(מר z: 05:24 19-04-2021)
עתיד הכדורגל הישראלי באמת יותר חשוב משתי הקבוצות הללו
3
לפחות התחלת משחק ב17 ..

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?