המאמן אריק קורן חתם באהלי טמרה

אריק קורן במעמד החתימה (צילום פרטי) אריק קורן במעמד החתימה (צילום פרטי)
במועדון מטמרה מתכוונים לחזק את הקבוצה בצורה משמעותית בעונה הבאה ומנסים לגבש צוות חזק שיעלה לליגה ב', וזאת לאחר שהעונה הנוכחית נגמרה מבחינת המועדון כאשר הקבוצה כעת ניצבת במקום השביעי בטבלה

 אהלי טמרה כבר התחילה בהכנות לקראת העונה הבאה והערב עשתה את הצעד הראשון, כאשר החתימה את המאמן, אריק קורן, שאימן בעברו את הפועל קרית ים מליגה ג' שומרון.

עד סוף העונה הנוכחית הקבוצה תשחק בשביל להשיג כמה שיותר נקודות ותתחיל לבנות סגל שחקנים רחב וחזק במטרה לרוץ לעלייה בעונה הבאה.

אריק קורן, המאמן החדש של אהלי טמרה, אמר לאחר שהעביר כבר את האימון הראשון: "כשפנו אליי טמרה בקשר לפרוייקט שהם רוצים לבנות יחד איתי לא חשבתי פעמיים, ההנהלה הראתה רצינות וזרמה איתי בכל הרעיונות והדרישות שלי. טמרה זה מקום של כדורגל נטו ואני שמח שנפל בחלקי לסגור בו מעגל אחרי 22 שנים שהייתי שם כשחקן ולהגיע לשם כמאמן ולרוץ עם הקבוצה ליעד שהצבנו לעצמנו. היום היה אימון ממש דינאמי, השחקנים הראו רצון עז לעבוד במגרש ולהוכיח את עצמם. אנחנו עם הפנים קדימה כבר למשחק בשבת שנכין את עצמנו בכל הרצינות, המקצועיות, והנחישות. מאחל למועדון ולעצמי ים של הצלחות יחד". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גבר ומקצוען
(שחקן כנף: 18:34 20-04-2021)
קיבל קבוצה לפני שנתיים בלי מגרש בית ובלי תנאים בכלל ועשה בית ספר לכל ליגת ג שומרון חשבו הביאו כמה שחקנים יעשו מימנו פורפרה הרסו את כל מה שבנה מכלום ועמד על שלו כמו מיקצוען ולא הפך לבובה ההפסד כולו של קרית ים טמרה הרוויחו מאמן עם מנוע סילון ולב אריה
2
ביר אלמכסור
(שעב: 14:21 22-04-2021)
אלאהלי אל מצרי אל זמאלק בבבבבבבבבבקה גוניוס חיפה חיפה חיפה חיפה באקה
3
למגיב 1
(אלירן: 11:26 24-04-2021)
באמת מעניין מי רשם את התגובה הזו תחת השם שחקן כנף קשה מאוד לדעת חחחחח

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?