זלפה תקפה, ערערה כבשה וניצחה

לא הרשימו אבל ניצחו. שחקני ערערה (דאפר מחאמיד) לא הרשימו אבל ניצחו. שחקני ערערה (דאפר מחאמיד)
הקבוצה של חנא פרהוד הגיעה למספר מצבים והחמיצה אבל מהצד השני ערערה עשתה את העבודה. נוגידאת: "עוד לא נשארנו ונשחק עד למשחק האחרון בליגה"

זה היה קרב תחתית כאשר המנצחת בו ידעה שתתרחק מהתחתית הבוערת, ואכן בני ערערה עשתה את העבודה בצורה נהדרת וניצחה בתוצאה 0:2 את בני זלפה שנמצאת עמוק בתחתית הבית.

ערערה אומנם הציגה משחק רע אבל בניגוד לחלוצי זלפה הייתה מדויקת יותר וכבשה כבר אחרי 15 דקות כאשר שגיא גידיץ בעט כדור חופשי אבל שוער זלפה הדף ועל הריבאונד היה איאב עואכיז שקבע מקרוב 0:1.

זלפה ניסתה להשוות אבל שחקני היו לא מרוכזים וגם במחצית השנייה מייזר זועבי הגיע להזדמנות נהדרת והחמיץ ואילו ערערה יצאה להתקפה נהדרת בדקה התשעים ווליד צידאווי פרץ לרחבה ושם מסר למוחמד מנסור שקבע את תוצאת המשחק 0:2.

מאמן ערערה, עיסא נוגידאת סיכם: "זה לא היה משחק גדול שלנו אבל היה ניצחון ביכולת חלשה וזלפה היו הרבה יות טובים אבל בסופו של דבר ניצחנו וזה מה שחשוב. עוד לא נשארנו בליגה ונשחק עד למשחק האחרון בכדי להשלים את המשימה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שוער
(ראורה: 09:46 24-04-2021)
אים לא שוער של ערערה 6 חתיכות לנו מאיפו זה השוער שד
2
גת
(חסן : 18:16 24-04-2021)
לו ערערה בלו זלפה הכל שכונה אין בסיס לכדור רגל כסף זורקים באביר אין כמו אחוד בני בקה הכל בלי כסף גם המאמן הכל חנאם יש מבצע הפועיל בקה מפצע סוף עונה מוכרים משחקים בשבועאים הבאים יער באיצמן תתעורר הפועיל נוכלים מבצע יתחיל כל המחזים תזהרו פדעוסים

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?