מכבי ריינה חזרה למירוץ והנחילה הפסד ראשון לכאוכב

ניצחון חשוב. האדיה ניצחון חשוב. האדיה
הפועל כאוכב הפסידה לראשונה העונה, מכבי ריינה כבשה בתוספת הזמן וחזרה עם כל הנקודות מכאוכב

אחד המשחקים הכי מתוחים של העונה בו כאוכב אירחה את ריינה במסגרת משחקי הסיבוב השלישי של הפלייאוף העליון הסתיים בניצחון 0:1 קטן לאורחים מריינה.

הקבוצה המקומית התקשתה מאוד הפעם מול הרצון העז של חניכיו של אדהם האדיה. כבר מתחילת המשחק מכבי ריינה נראתה יותר טוב מכאוכב, שלטה באמצע המגרש ויצרה הזדמנויות. לקראת אמצע המחצית הראשונה, אנשי ריינה זעמו על השופט בטענה לפנדל שהגיע להם בעקבות נגיעת יד של אחד משחקני כאוכב בתוך הרחבה, אבל השופט החליט לא לשרוק והמחצית הראשונה הסתיימה ב-0:0.

גם בחצי השני ריינה המשיכה את היכולת הטובה, הגיעה להמון מצבים ומנעה מכאוכב לסכן את השער. הדרמה הגיעה רק לקראת הסוף כאשר ריף מסיקה המצויין פרץ מצד שמאל, עבר את המגן של כאוכב ובעט לעבר השער, הכדור הגיע בסופו של דבר לעדן דהן ששלח כדור מדהים אל הפינה הרחוקה וקבע 0:1 סופר דרמטי לריינה והנחיל הפסד ראשון העונה להפועל כאוכב.

אדהם האדיה, מאמנה של ריינה, אמר אחרי המשחק: ״ברוך השם על 3 הנקודות, זה היה משחק קשה מאוד אבל הצלחנו לנצח את כאוכב ואנחנו היחידים שעשינו זאת העונה. מאוש שמח שהקבוצה שלי חזרה לעניינים ועכשיו הכל פתוח וכל קבוצה יכולה לעלות. אני מאוד אוהב ומעריך את האנשים בכאוכב ויש להם פינה חמה בליבי, אבל ככה זה בכדורגל היום אנחנו יריבים״.


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?