חלוקת נקודות בין טמרה לטירה

לא מוותר עד הסוף. מסנור לא מוותר עד הסוף. מסנור
בפעם השנייה ברציפות, טירה לא מצליחה לנצח וחוזרת עם נקודה מטמרה. מנסור: "הגענו לים של מצבים ולא ניצלנו אותם". גורליק:"עשינו הכול כדי לנצח".

 בטמרה ידעו לפני המשחק שלהם נגד מ.ס טירה שהם צריכים לבוא מוכנים ודרוכים כדי לצאת מהמשחק הזה עם ניצחון ולהמשיך להיאבק על הכרטיס ללאומית. מנגד מ.ס טירה שחולמת על העלייה השנה רצתה לחזור למסלול הניצחונות  והגיעה למפגש לאחר תיקו נגד הפועל כאוכב.

המשחק נפתח באופן שקול מצד שתי הקבוצות, טירה ניסתה לעלות ליתרון מוקדם כאשר בדקה ה-7 הקפטן עאמר מנסור בעט כדור ממרחק כ-17 מטר אבל השוער של מכבי טמרה לב גורליק הצליח להדוף. בדקה ה-12 טמרה יכלה לעלות ליתרון מוקדם, כשלאחר התקפה מתפרצת הכדור הגיע למשה בן לולו שמצא את עצמו מול השוער של טירה אסף רז אך בעט חלש והכדור עבר ליד השער.

לאחר כחמש דקות אחמד קסום פרץ לתוך הרחבה והצליח לעבור שחקני ההגנה של טירה, מסר לאוסאמה שעבאן שבעט מקרוב, הכדור פגע בדרך בעיסאם עיאשי ושינה כיוון ולמזלה של טירה אסף רז היה במקום והצליח להרחיק מקו השער ולשמור על תיקו 0:0 עד סוף המחצית הראשונה.  

במחצית השנייה טירה פתחה אותה בהתקפות על השער של מכבי טמרה ובדקה ה-50 נפסל שער עבורה לאחר שמוחמד מחאג'נה קיבל כדור בתוך הרחבה ונגח לעברו של נתאנל טדיסה שהצליח להשתלט על כדור ולהכניע את שוערה של מכבי טמרה אך השופט פסל את השוער בטענה לנבדל.

כעבור 5 דקות טמרה הצליחה להגיע למצב מצויין ויכלה לעלות ליתרון. לאחר טעות בהגנת טירה, עמית מלכה ניסה להחזיר כדור לשוער אסף רז, חלוצה של טמרה משה בן לולו הצליח לחטוף את הכדור ומצא את עצמו לבד מול השוער ובעט חזק, אך השוער הצליח להרחיק. 

עמוק בתוך תוספת הזמן טירה יכלה להכריע את המשחק, לאחר כדור עומק שנשלח לתוך הרחבה, השוער ניסה להגיע לכדור ושחקני ההגנה ניסו להרחיק, הכדור פגע בדור מלכה והגיע למחליף דוד אדרי שהצליח להשתלט על הכדור, אבל מול שער ריק בעט החוצה ובכך הסתיים המשחק.

עאמר מנסור, הקפטן של מ.ס טירה אמר אחרי המשחק: ״הגענו לים של הזדמנויות אבל לצערי לא ניצלנו אותם. אנחנו לא מורידים את הרגל מהדוושה עד הסוף ועכשיו הפנים למשחק הבא נגד ריינה ביום שלישי, שם המטרה לקחת את 3 הנקודות ולא משנה באיזו דרך״.

לב גורליק, השוער של מכבי טמרה, סיכם ואמר: ״היה לנו משחק קשה, ועשינו הכול כדי לנצח. שתי הקבוצות היו טובות והתיקו משקף את מה שקרה במשחק, עכשיו הכול בידיים שלנו ואנחנו רוצים לעלות ליגה. החברים שלי לקבוצה עוזרים לי הרבה ואני מקווה להחזיר להם ולהמשיך לעזור למועדון כדי להשיג את מטרתנו״. 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?