הוד השרון ממשיכה לכתוש את הליגה, עמישב קטעה לבני יפו את חלום הפלייאוף

עוד ניצחון גדול להוד השרון עוד ניצחון גדול להוד השרון
ניצחון שני ברציפות לשמשון בני טייבה שבורחת מהמקום האחרון, הפועל קריית אונו ממשיכה במסע התבוסות

הפועל כפר ברא-הפועל הוד השרון 7:1
בואו נוריד את הכובע גם השבוע לחניכיו של יניב לוזון ששוב רומסים את היריבה שעמדה מולה, הוד השרון ללא ספק כרגע היה המועמדת המובילה לעלות לליגה א' בסיום העונה (גם לאחר משחקי הפלייאוף). להוד השרון כבשו: מור שקד, אור לוינשטיין, לירן הדסי, אפיק בצצו, אבי רדאי, רע אשד ויוגב הייטי. לכפר ברא כבש: אמין ריאן.

הפועל קלנסואה-בית"ר ר"ג 2:1
ניצחון חשוב לבית"ר ר"ג שממשיכה לדלוק אחרי קריית אונו. זה היה משחק על המקום השלישי ועל הסיכוי להגיע לפלייאוף העליון. מוחמד כטארי העלה את רמת גן ליתרון בדקה ה-54, אבי חי השווה בדקה ה-75 אך 3 דקות לאחר מכן קורל אזולאי כבש וקבע את תוצאת המשחק.

בית"ר פ"ת -שמשון בני טייבה 2:0
זה היה הקרב על המקום הלפני אחרון בבית ב', ערב המשחק זאת הייתה פ"ת במקום השמיני עם 3 נק' יותר מטייבה אך האורחת הגיעה נחושה יותר למשחק, והצליחה לנצח עם שערים של אחמד עזאם ואיסלאם אבו נעמה. כרגע, טייבה במקום שמוביל למשחקי המבחן. 

תוצאות נוספות:
מכבי עמישב פ"ת-מ.ס. בני יפו 2:4

עוצמה חולון-עירוני בית דגן 1:0

ספורטינג תל אביב - הפועל פרדסייה 0:4

הפועל קריית אונו-מ.ס. רו"ח ת"א 1:5
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עלק הוד השרון
(שמשון הגיבור: 18:07 25-04-2021)
רק שמשון!! נתראה בפיילאוף
5
בני
(עירוני : 12:53 27-04-2021)
מצחיק אבל מאז שאוהד כהן מייצג את הוד השרון הם רק מפסידים בבוררות בתי משפט .יוסי חבל על הכסף הבנאדם מוליך אותך שולל ואין לך אפשרות גם לברוח מזה .התביעות יגיעו ויגיעו בגלים גדולים יותר בקרוב .עדיך לך לפנות לכולם לבד ולהסתדר אם מאמנים שחקנים אפסנאים .
6
חיים
(אלי : 12:58 27-04-2021)
האות חיים היחיד זה לשבת ולדבר עם מי שחייבים לו כסף .ולא ללכת לבתי משפט אין דרך אחרת .שלוש ארבע שנים אתה מנקה עניינים אבל אתה פרייר אוהד עובד עלייך כול דיון כסף כול מכתב כסף כול הניהול זה כסף עבודה בעיניים והכול שקרים ואתה אדון יוסי עוצם עיינים .
7
חיים
(גדי : 13:01 27-04-2021)
השמות בפנים גיא רוזנבלום תמיר חלף דניאל אברהם דודי בן ברוך רונן ויינשטיין העוזר של רונן איתי חלף עזרא חלף דודי חלף פרוספר אפסנאי וזה רק ההתחלה יש עוד שחייבים להם אז מה אוהד לגרור לבתי משפט או לסיים יפה תוך כמה שנים וזהו .

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?