מאיר כהן: "לא מרימים ידיים, הכל תלוי בנו"

מרוצה משחקניו. ביטון מרוצה משחקניו. ביטון
למרות התיקו המאופס מול מגדל העמק, בדבוריה שומרים על האופטימיות. עומרי ביטון: "גם אם נגזר על דבוריה לרדת אז יכולים לעשות זאת בראש מורם"

מועדון ספורט דבוריה אומנם מדורגת במקום האחרון, אבל היא עדיין לא מוותרת על ההישארות למרות הדרך קשה כאשר הקבוצה לא ניצחה גם הפעם וסיימה בתיקו מאופס מול הפועל מגדל העמק.

חניכיו של מאיר כהן שוב יצאו עם המחמאות ואף הגיעו למספר הזדמנויות, אבל האורחים הצליחו לשמור על רשת נקייה ומגדל העמק מבחינתם שמרה על הישארות בליגה.

מאמן דבוריה, מאיר כהן, סיכם: "זה היה משחק קשה מול קבוהצ טובה ועדיין הגענו לשתי הזדמנויות אך לצערי שוב לא כבשנו. לא נרים ידיים ואנחנו כעת רוצים וצריכים לנצח את ערערה. אני עוד מאמין שנישאר בליגה ועדיין זה תלוי בנו".

מהצד השני מאמן מגדל העמק, עומרי ביטון, סיכם: "הגענו למגרש לא פשוט ומול קבוצה שידעה שזו הזדמנות נהדרת עבורה לפתוח מחדש את הליגה. השחקנים שלנו עשו הכנה מדהימה לאורך כל השבוע והוכיחו על המגרש כמה הם גברים. כדורגל לא היה במשחק הזה אבל המון לחימה והקרבה. אני רוצה לומר מילה טובה למאיר כהן על עונה טובה וכנגד כל הציפיות גם אם נגזר על דבוריה לרדת אני חושב שהוא ושחקניו צריכים לעשות זאת עם ראש מורם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נקודה חשובה מאוד
(מגדל העמק : 09:58 25-04-2021)
כל הכבוד למאמן הצעיר למקסים דרור ויוסי פורטל
2
לא כל יום כתבה
(תדבר במגרש: 12:03 25-04-2021)
מה עשית תיקו אם דבוריה והפסדת ארבעה משחקים בבית חחח
3
למה
(אוהד מגדל: 09:25 26-04-2021)
תלמדו לפרגן למאמן בין בית עוד צעיר שנה ראשונה בבוגרים עלה והצלח

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?