אדם קולינס: "הזמן הפנוי והשקט שהיה לי פתאום גרמו לי להבין כמה דברים"

קולינס. שלם עם ההחלטה קולינס. שלם עם ההחלטה
ביום שישי האחרון ואחרי ההפסד של מכבי ערד תמר לבית"ר יבנה, הודיע יו"ר הקבוצה, אדם קולינס, על סיום תפקידו במועדון והותיר לא מעט אנשים המומים מהמהלך

לאחר שנים של פעילות ענפה במכבי ערד תמר, החליט יו"ר הקבוצה, אדם קולינס, להודיע על סיום תפקידו במועדון. לרבים המהלך היה נראה פתאומי ומפתיע, אבל עבור קולינס זה היה באוויר: " כבר מספר חודשים שאני מתנדנד בין האהבה שלי לכדורגל והקבוצה, לבין הרצון לנוח ולפנות יותר זמן למשפחה שלי ולהוריד את כל הלחץ שיש לי בחיים בעקבות הכדורגל. במיוחד הרגשתי את זה בתקופת הסגרים כאשר לא נתנו לנו אפילו להתאמן. הזמן הפנוי והשקט שהיה לי פתאום גרמו לי להבין כמה דברים".

אז מה המשפחה חושבת על המהלך הזה?
"הילדים עדיין קטנים יחסית. אישתי שהייתה מעורבת מהיום הראשון בקבוצה וגם שימשה כחברת הנהלה והיא מרוצה מאוד. בלי לשים לב אתה משתעבד לקבוצה, יוצא לחופשות עם המשפחה רק כשיש פגרות, לא נוסע סופי שבוע למשפחה או חברים כי יש משחקים וזה נמשך כבר 9 שנים".

בתור מי שהיה הפנים של מכבי ערד תמר, איך אתה רואה אותם ממשיכים בלעדיך? היו גם לא מעט שחקנים שקראו לך לחזור בך מהחלטתך.
"לשמחתי מצאתי מחליף יותר מראוי: שי דמרי, שופט עבר, מגיע מעולם הכדורגל, אוהב את כל ההתעסקות מסביב ובחודשיים שהוא איתי בהנהלה ראיתי כמה הוא נחוש ומלא מוטיבציה לקדם את הקבוצה ויש לו גם מלא רעיונות. הטבע של הבן אדם הוא לשכוח מהר ולעבור הלאה, אני מאמין שהקבוצה תמשיך בלעדיי תוך זמן קצר כאילו כלום לא קרה".

יש איזה משהו שאתה מתחרט שלא עשית או עשית בתקופתך?
"וואו שאלה קשה. אבל לא נראה לי, אני שלם עם הדרך שלי, מהיום הראשון ידעתי לאן אני שואף ואיך אני רוצה שהקבוצה שלי תראה. כשאני מסתכל אחורה אני מרוצה מכל התהליך שעברתי עם הקבוצה".

האם נראה אותך חוזר לעולם הכדורגל בצורה כזו או אחרת?
"כרגע אני ממש לא חושב על זה, אבל למדתי בחיים שאסור להגיד אף פעם, אתה לא יודע מה מחכה לך מעבר לפינה".

אז מה נאחל לך?
"קודם כל בריאות, פרנסה טובה ואני מקווה לנצל את הזמן הפנוי שיהיה לי למשפחה שלי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עצוב
(מרדכי: 12:00 26-04-2021)
אחלה בן אדם חבל מקוה שיחזור