אבו ענזה: "רוצים להחזיר את מכבי טמרה למרכז הבמה של הכדורגל"

מביא את הניסיון. אבו ענזה מביא את הניסיון. אבו ענזה
כוכב בני לוד לשעבר הגיע לטמרה בכדי לעזור לה לעלות ליגה. המשימה הבאה- הפועל כאוכב

 מכבי טמרה נמצאת חזק במירוץ על העלייה, ואומנם היא נמצאת במקום השלישי אבל במרחק נקודה בודדת מהמקום הראשון, כאשר המשחק הקרוב של הקבוצה יהיה מול הפועל כאוכב וניצחון נוסף עשוי להוביל את הקבוצה של אמיר כהן למקום הראשון.

בטמרה מבינים כי במשחקי הפלייאוף ישנה חשיבות גדולה לניסיון של השחקנים וביניהם מוראד אבו ענזה. האחרון כבר שיחק שנים בליגה הלאומית עם בני לוד וכעת רוצה לעשות היסטוריה נוספת גם בטמרה.

אבו ענזה התייחס למשחק הקרוב ואמר: "אין משהו חדש שאפשר להמציא לבטח כאשר יש רק אימון שחרור ואימון מסכם ויש משחקים. יש לנו כוח בצוות שלנו שעברו מספיק בכדורגל וחלקם עשו עליות בצוות המקצועי וזה מה שנשאר וכעת רוצים לנצח עבור מכבי טמרה ולהחזיר אותה לבמה המרכזית של הכדורגל הישראלי. כאוכב הפסידו במשחק האחרון ואני כלל לא אוהב להתעסק ביריבה אלא נבוא מרוכזים ואין לי ספק שננצח".

גם החלוץ מבין שישנה חשיבות רבה למשחק הקרוב וציין: "כל משחק הוא כמו גמר גביע ואנחנו משחקים בבית ויודעים מה הכוח של היריבה אבל מול הקהל שלנו שהגיע לעודד אותנו גם בטירה וגם מול ריינה אנחנו רוצים לשמח אותם. יש לנו סגל מספיק טוב כדי לעשות את העבודה".

ובכל זאת שוב לא ניצחתם את טירה?
"התחלנו את הפלייאוף ברגל שמאל אבל אז השתפרנו מול ריינה שהיה אולי המשחק הכי טוב שלנו העונה ולקחנו אתה נקודות בצדק. גם מול טירה שיחקנו מצוין וסגרנו אותם והגענו למספיק הזדמנויות כדי לנצח אבל זה לא נכנס. בכל מקרה הכל פתוח ומי שיהיה חזק ברגליים יעלה בסופו של דבר".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גת
(עומר : 19:11 26-04-2021)
אתים חיים בסרט תמרה נשאירת בליגה א וגם טירת הכרמל נשאירת בליגה ב הפועיל מס מכבי עולה ליגה א שנה שניה כל הכבוד שימותו הפועיל טירת הכרמל מתברקים שנה הבא ילה מס מכאבי טירת הכרמל ליגה אאאא מברוק

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?