איציק ברוך: "המשחק מול אשדוד? זה משחק של עשור, באים לעלות ליגה"

נחוש לעלות. ברוך נחוש לעלות. ברוך
קביליו יפו רשמה עוד ניצחון חשוב והפעם על חולון בזכות שער של ניקו לנדסמן. עומרי כהן: "כל שחקן מבין שכל משחק הוא המשחק הכי חשוב של הקריירה"

 מכבי קביליו יפו היא אומנם קבוצה צעירה וחסרת ניסיון, אבל מדובר על קבוצה עם אופי אדיר ואולי יסתבר בסיום העונה שמדובר בקבוצה שתעלה לליגה הלאומית. יפו ממשיכה את המסע בפלייאוף העליון עם ניצחון נוסף על ירמיהו חולון בתוצאה 0:1.

שחקני חולון זכו לשיחה קשה לפני המשחק מהבעלים, רונן קנאפו, ואכן נלחמו אבל הקבוצה כנראה פשוט לא הגיעה למאני טיים ויפו כן שניצחה בזכות השער של ניקו לנדסמן.

מאמן יפו איציק ברוך נשמע נחוש אחרי המשחק ואמר: "היה משחק קשה והשחקנים הוכיחו בגרות והמטרה הייתה לנצח ולהביא שלוש נקודות למשחק הבא. שאפו לחולון על הפייט. שיפוט? השופט רצה לעשות את העבודה שלו והיו אמוציות במהלך המשחק אבל הכל בסדר. אני חושב שזה המאני טיים ואולי צריך להביא שופטים יותר מנוסים למשחקי הפלייאוף".

המאמן התייחס למשחק הבא והצהיר: "המשחק מול אשדוד הוא משחק על עשור שלם. אנחנו נוסעים לאשדוד לעלות ליגה והשחקנים דרוכים וביקשו כבר היום לפגוש אותם".

בלם הקבוצה, עומרי כהן, הוסיף: " היה משחק קשה וכל משחק בפלייאוף קשה אבל יפו יודעת לעשות את העבודה וכולם רוצים להיות במקום הראשון. צריך להגיע מנטאלית נמוכנים ליום שישי כי זה המשחק הכי חשוב של הקריירה עבור כולנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בינתיים עשיתם בתחתונים כבר נגד אשדוד ואתם ממשיכים לברבר ... תביאו את אשדוד היום אההה כמה שחצנות לא הספיק לכם המשחק ברמלה שהייתם בטוחים שתנצחו...
2
שדרות ירושלים
(אוננה: 15:46 28-04-2021)
איציק!!! אתה עולה ליגה רק בגלל האמון שאתה נותן בילדים האלה הם יחזירו לך על המגרש ואם לא מהמקום הראשון אז דרך המבחנים, הכי חשוב שאתם עולים לידה
3
היידה יפו
(עזרא: 16:31 28-04-2021)
בהצלחה יפו.הגיע הזמן לעשות קצת נחת לאוהדים.היידה יפו
4
תחכו עוד עשור רק קבוצות עם ניסיון וכסף
(אדומים אשדוד: 16:38 28-04-2021)
עולים , כפר שלם בלי אוהדים וכסף עלו
5
אתם רק תפאורה , האדומים יחגגו בסיום
(הפועל אדומים אשדוד: 16:39 28-04-2021)
נפרק אותכם
6
השחקנים
(מאור: 17:32 28-04-2021)
לא ביקשו טיטולים? יאללהה הפועלללל
7
אשדוד ראוייה לעלות ליגה , היא נצחה את כל יריבותיה, ולא הפסידה לאף אחת מהן. אשדוד ניצחו בסיבוב הררשון אצ יפו בביתם של האחרונים. יפו לא תצליח הפעם לעשות את הבלתי יאומן. גם אם המשחק יסתיים בתיקו ..אשדוד יעלו , וכך יהיה. ברכות לאשדטד.

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?