קורן מופז: "מעניין אם היו מעיזים להרחיק את שחר או ברקת לתקופה כזאת"

הבעלים נפגע וכולם אחריו. שחקני חולון הבעלים נפגע וכולם אחריו. שחקני חולון
ראשי הקבוצות התאגדו לצדו של בעלי חולון רונן קנאפו שהורחק לחצי שנה מהמגרשים. זוויגי: "ההרחקה של רונן היא יריקה בפרצוף"

 סערה גדולה בעקבות העמדתו לדין של בעלי ירמיהו חולון רונן קנאפו שהורחק לחצי שנה מהמגרשים בעקבות עימות חריף בסיום המשחק הראשון בפלייאוף מול קביליו יפו. בעקבות העונש, יצאו חברי ההנהלה בקבוצות השונות לצדו של בעלי חולון והביעו את מחאתם נגד ההחלטה.

יו"ר בקעת הירדן, קורן מופז אמר: "מעניין אם היו מעיזים להרחיק את אלונה או יעקב שחר מהמגרשים לתקופה כזאת. במדינה שלנו לצערי מה שאומר את הדברים על הגופים האלה חוטף מהם בצורה לא הגיונית בעליל ואין שום פרופורציה בין מה שעשה לבין מה שנעשה. לצערי לא הופתעתי מהחלטה זו, הרי מערכת המשפט של התאחדות לכדורגל היא אחד הגופים הכי לא אוביקטיבים והחלטות שם נעשות בענף יד, כמובן בגיבוי מלא של ההתאחדות לכדורגל . אין לי ספק שהחלטה הזאת נבעה מפני שרונן אמר את דעתו על השופטים ועל התאחדות לכדורגל ברגע של כעס ועצבים אחרי משחק ואחרי עונה שלמה שבן אדם נותן ומשקיע בשביל הספורט בישראל ומגיע לרגע הגמר בשבילו ורואה איך עונה שלמה ירדה לטמיון, דבר כזה יכול לגמור בן אדם. אין הרבה אנשים בישראל בטח לא במצב של היום שמוכנים לעשות את מה שהוא עשה ולכן אני חושב שהחלטה כזאת היא שערורייה ואסור לנו כבעלים של קבוצה לתת לזה יד מקווה. שבית הדין יבין שטעה וישנה את החלטתו כי אחרת חולון תיעלם מהמפה שנה הבא וחבל".

יו"ר הכח רמת גן, איציק זוויגי, ציין: "הייתי נוכח בכל המשחקים של חולון בפלייאוף. מה שעשו להם השופטים זה בושה! רונן קנפו חבר אישי שלי ואני יודע כמה הוא תרם לכדורגל מכיסו ומזמנו, הוא נלחם בשביל כל הליגה, השחקנים, המאמנים והקבוצות שבכלל תהייה השנה ליגה בגלל הקורונה, וכל זה ללא תמורה ומרצון טוב. רונן הוסיף הרבה צבע ויוקרה לליגה א', עונש ההרחקה ההזוי הוא יריקה בפרצוף של אנשים טובים שבמקום לחבק אותם מרחיקים אותם מהכדורגל".

מאמן נורדיה, ויקטור גניש, הוסיף: "עבדתי איתו בשנה שעברה עונה שלמה ובהצלחה, עד שלצערנו הליגה הופסקה בגלל הקורונה. שיתוף הפעולה ביננו היה מעבר למאמן ובעלים, אני מאוד מופתע מהעונש במיוחד שמדובר על בעלים שנותן הכל מזמנו ומכספו למען הקבוצה ".

מנהל אור יהודה, גיא פרץ, היה נחרץ: "מבלי להסכים עם ההתנהגות של רונן קנאפו ומבלי להכיר את פרטי האירוע. על פניו נראה לי עונש מוגזם ביותר, רונן משקיע מכספו האישי סכומים לא מבוטלים ובשיא רגעי המתח יתכן והגזים עם התגובה. בכל זאת עונש הרחקה לחצי שנה אמור להיות כנגד אירוע חריג במיוחד".

המנהל המקצועי של מכבי שעריים, מני סוויסה, הוסיף: "אני חושב שעד שמגיע בחור עם אמביציה ורצון לתת ולתרום לכדורגל, שאין הרבה אנשים שבאים מהלב ונותנים את כל כולם לכדורגל שלנו, מנסים לגרום לו לברוח. רונן חדש בכדורגל ואומר את הדעות שלו, גם אם זה לא נוח צריך לדעת להתמודד ואם הוא עשה טעות או עבירה יש גם גבול וקצת גבולות עם עונש מידתית. לתת חצי שנה הרחקה ממגרש לדעתי זה מוגזם ומיותר. זה לתת לחולן מכת מוות, הרי רונן לא ימשיך במצב הזה .אין בעיה עם עונש או לתת קנס והררחקה למשחק או שניים, אבל לתת לחצי שזה זה ללכת רחוק עם בעלים של קבוצה שבא עם הרבה רצון וכוח לשנות ולתרום לכדורגל. אני בטוח שהוא מבין ויודע שזה לא היה בסדר אבל צריך גם פרופורציה לענישה. מקווה בשביל הקבוצות בליגה א' שרונן יערער וישנו את ההחלטה לענישה עם שכל. כולם לומדים מטעויות וכולם בני אדם, אני אישית מאוד אוהב את רונן ומעריך אותו". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רונן ביקש שנגיב
(ארזי: 16:56 29-04-2021)
רונן מה יהיה גבר? גם ככה חצי שנה מעכשיו אין משחקים
2
ביזיון אחד גדול
(אור: 17:22 29-04-2021)
בושה לכול הענף הזה התנהלות חובבנית רונן אני חושב שעשו עלייך עלהום מזל שאין לשופט סמכות להכניס אותך לכלא או לתת לך עבודות שרות צריך להשבית את כול הליגה אני מקש ממך בכול לשון של בקשה לערער
3
עונש ראוי
(לצני: 17:49 29-04-2021)
יש סדר ומשמעת זה לא הפקרות לא יתכן שכל אחד ישתלח בצורה ברברית נגד ההתאחדות זה לא שכונה מר כנף שבורה לך הבייתה נימאסתה די מספיק
4
עונש מוגזם !!!
(אוהד יפו: 17:50 29-04-2021)
מישהו שם איבד פרופורציות , עד שיש אדם שמשקיע במיטב כספו בקבוצה מליגה א' , כאשר רוב הקבוצות משוועות לספונסר שכזה , החלטה תמוהה שפוגעת גם בכל הסובבים , בוודאות שגם הקבוצה תיפגע ואיך לאנשים תהיה מוטיבציה לתמוך בקבוצה זו או אחרת אם זה מה שצפוי להם ?
5
לא המצאתם את הגלגל
(יו"ר ליגה לאומית: 18:29 29-04-2021)
תפסיקו לקשקש, הבן אדם רודף פרסום וקשקשן גדול וחושב שאם הוא שם כמה שקלים בקבוצה, מותר לו לעשות מה שבא לו ולהשתלח בשופטים, לקלל, לאיים ולהתנהג באלימות. איזה דוגמא הוא נותן לילדים ונוער ואפילו לשחקנים ולצוות שלו,כל ההרחקות שלהם זה בגלל הלגיטימציה שלו.
6
אין
(יוהב: 18:37 29-04-2021)
צריך ליסגור את הכדורגל הארץ.כמו בתי המישפט כולם נוכלים
7
התעוררתם? קבוצות המגזר מפרנסות את בית הדין. כל חבר הנהלה מורחק ומקבל עונש שערורייתי. ואף אחד לא פותח את הפה. תרגישו מה זה
8
חוצפה של עסקנים דוחים
(חן267: 21:53 29-04-2021)
התנהלות בזויה של מי שהחליט על העונש המוגזם והדוחה לרונן. אינני מכירו אישית אבל זו התנשאות מצד עסקנים סוג ז'.
9
באקה אלגרבייה
( אבו ענתר: 06:48 30-04-2021)
יש לכם מאמן תותח צחי אלוז מנהל מורחק ליך תנוח תשב עם האשיה והנכדים תלכו לים תעסה תיול אתא והאישה תעסו ימי כיף חלס דאי האישה נמאסלה חלס יא זלמה תנוח וגם תין לאישה להנות מהחיים נמאסלה מהכדור רגל אופת חלס מה זה יא זלמה נצחנו הפסדנו חלס חיים טובים מאחל
10
לאבו ענתר
(אבשלום קור : 17:10 01-05-2021)
תכתוב ערבית זה עדיף

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?