רונן פרץ: "זה לא נגמר עד שזה לא נגמר"

רונן פרץ (שלומי והבה) רונן פרץ (שלומי והבה)
למרות האכזבה הגדולה, במכבי קביליו יפו מנסים להתעודד מהיכולת והרצון לסיים במקום השני. איציק ברוך עודד את שוערו: "בן הוא הלב והקפטן שלנו וזה קורה"

אכזבה גדולה הייתה אתמול במכבי קביליו יפו לאחר ההפסד להפועל אדומים אשדוד, הפסד שקבע כי יפו איבדה סיכוי לעלות מהמקום הראשון וכעת תילחם על המקום השני ומשם תנסה להגיע לליגה השנייה.

אחת הסיבות להפסד היה שער השיוויון של אשדוד, שנכבש מטעות קשה של שוער יפו בן וולובסקי. בכל מקרה מאמנו, איציק ברוך, ניסה לעודד אותו: "כואב הלב אבל זה חלק מהמקצוע ונצטרך להילחם עד סוף העונה. במחצית הראשונה קבלת ההחלטות בשליש האחרון שלנו לא הייתה טובה ואחרי שכבשנו אז ספגנו שער מטעות ישירה של בן וולובסקי אבל זה קורה ובן עשה טעות אבל הוא הלב והקפטן שלנו וזה קורה ואנחנו מאמינם בו. גם הניסיון היווה פאקטור מאוד חשוב ובכל זאת הפנים קדימה.

הקשר רונן פרץ הוסיף: "היינו אגרסיביים וטובים אבל היינו פחות טובים בקבלת ההחלטות ובסופו של דבר כבשנו ראשונים אבל אז ספגנו וזה קורה בכדורגל גם לטובים ביותר. הייתה חסרה לנו קצת מזל ובסוף הימרנו ונענשנו מהצד השני. יש לנו עוד משחק ואנחנו עדין מאמינים שאנחנו יכולים לעלות ליגה כי זה לא נגמר עד שזה לא נגמר".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד על מה שעשיתם עד כה , אנחנו אוהבים ומאמינים בכם , עדיין לא כלו כל הקיצין ואפשר לעשות את זה גם בדרך הקשה . תרימו ראש ותילחמו עד הסוף , לך בן אוהבים אותך ,הצטיינת כל העונה וטעות יכולה לקרות לכל אחד , לא כועסים עליך ,היידה יפו בהצלחה !!!
2
הבעיה של יפו בחלק הקדמי, שום סיכון ממשי לשער , לא בועטים , אמסלם לא אגרסיבי ומאבד בקלות את הכדורים, מתן היה חלש ואיבד המון כדורים, חבל מאוד , לא כל יום מגיעים למשחק חשוב כזה
3
מכבי יפו
(ניסים : 14:12 01-05-2021)
אני מאמין שמכבי יפו תעלה ללאומית דרך המבחנים היידי יפו!!!
4
נגמר סופית .
(לך תישן על האף: 14:16 01-05-2021)
5
רונן אתה צודק !
(אוהד יפו: 18:03 01-05-2021)
אסור להרים ידיים , זה לא נגמר עדיין ,אוהבים ומאמינים בכם , אתם שחקנים מדהימים , מה שעשיתם העונה ,אינו מובן מאליו ,בן היקר תרים את הראש טעויות הן חלק ממשחק הכדורגל מי שלא עושה לא טועה , יש ליפו מאמן נהדר ואתם תגיעו איתו ליעד,אפילו דרך המקום השני !!!
6
אשדוד
(מוטי : 01:07 02-05-2021)
רונן פרץ היית פח אשפה ביום שישי יחלש
7
תקברו בליגה א' עוד שנים רבות
(אוהדי אשדוד: 11:24 02-05-2021)
ליכלכתם והרמתם את האף לפני המשחק יותר מידי
8
מכבי יפו
(דוד אוהד: 13:53 02-05-2021)
כדי להגיע לרמות גבוהות צריך שייכות לב וחשיבה יצירתית שיקול מקצועי כמו להוריד שחקן לספסל כמו החלוץ אמסלם שאין לא יכולת להתמודד בפיזיות.. יפו צריכה ויכולה להעפיל ליגה אם תהיה אוח לחימה ורעב להצלחה. יהגנה חזקה וחלק עליון לא מספיק חזק. היידה יפו
9
לאוהדי אשדוד מתגובה 7
(אוהד יפו: 19:03 02-05-2021)
כעת אני מבין את השנאה של עירוני אשדוד כלפיכם , מישהו ביפו עשה לכם משהו רע ? זה שהם באו עם רצון עז לנצח זה פשע , האמת היה לכם מזל גדול , לולא הטעות של שוער יפו לא הייתם מבקיעים שער עוד 10 שנים , לא בניתם מועדון כמו יפו עם קבוצות ילדים,נערים ונוער .
10
המשך לאוהדי אשדוד מתגובה 7
(אוהד יפו: 19:13 02-05-2021)
לא בניתם בית ספר לכדורגל מה שיפו כן עשו וכאשר הם יעלו הם יתקעו יתד בליגה הלאומית ,להבדיל מכם שנה הבאה אתם חזרה בליגה א' וזה תרחיש אמיתי,אתם תמשיכו לחפש ספונסר שיממן לכם שכירי חרב , ולנבל את הפה שלכם אנחנו נמשיך להינות מהילדים שגדלים במכבי יפו
11
חילוף הזוי
(אוהד יפו: 18:03 04-05-2021)
איך יתכן בטיקו מוציא חלוץ ותיק עם יכולות מעל כולם רואים בשידור ומשאיר חלוץ קשר ועוד חלוץ כאילו ומכניס קשר אחורי במקום לחזק את ההתקפה בעוד חלוץ בטיקו אתה רק מפסיד במשחק סופר חשוב עליה לליגה אם הייתה מדרבן את החלוץ מ"ס 18 הייה נצחון בטוח כדורגל גרוע

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?