ניצחון ששווה עלייה? כאוכב גברה על טירה

מאוכזבים. אוהדי טירה (נזיה סולטן) מאוכזבים. אוהדי טירה (נזיה סולטן)
רן רול החמיץ פנדל ומהצד השני קאסם נג'אר עשה את העבודה. שוער כאוכב: "אני שמח שעצרתי פנדל וקאסם כבש שער גדול". עידו גונן: "אין זמן להוריד את הראש"

לאורך העונה היו הפועל כאוכב ומועדון ספורט טירה הקבוצות הטובות במחוז הצפוני, אך הן התקשו להביא זאת למשחק הפלייאוף והציפייה הייתה שהמשחק ביניהן יקבע את זהות העולה.

טירה הגיעה למשחק מהמקום הראשון וקיוותה שניצחון שלה יחד עם תיקו בין ריינה לטמרה יפתח את החגיגות באדום, אך לבסוף קיבלנו את אחת הדרמות הגדולות בליגה א' בשנים האחרונות. המשחק עצמו לא התעלה לרמה גבוהה והקבוצות בעיקר חששו מספיגה ושחקני ההתקפה ניסו לחפש את הפירצה מבעיטות מחוץ לרחבה כאשר עבד מורג'אן בעט במחצית הראשונה מעל שערו של אסף רז ומהצד השני גם עידו גונן פספס הזדמנות ממשית לזכות טירה.

גם המחצית השנייה הייתה שוות כוחות וכאשר היה נראה שהמשחק בדרך לתיקו מאופס הגיעה הדרמה הגדולה. דקה לסיום המשחק זכתה טירה בפנדל לאחר שעבדאללה חולי הכשיל את מתנאל טדסה. שחקני כאוכב טענו כי מדובר בעבירה מחוץ לרחבה אבל השופט היה נחוש ורן רול ניגש לבעוט אבל בעט חלש ושוער כאוכב, חאלד עזהם, הציל את קבוצתו.

הדרמה לא נגמרה ועמוק בתוך תוספת הזמן הגיעה התשובה של כאוכב כאשר התקפה נהדרת שהתחילה אצל חסן עלאאלדין, שהעביר רוחב לאהים אדבאח וזה מסר לקאסם נג'אר שסיים נפלא וקבע 0:1 וקירב את כאוכב לעלייה.

קשר טירה, עידו גונן, סיכם: "חיכינו כל השנה להגיע לרגע הזה ולא עמדנו במבחן התוצאה. לא התחברנו לנו דברים בפלייאוף אבל אותי אישי למדות שלא מוותרים כל עוד יש סיכוי ואם לא נוכל לעלות מהמקום הראשון אז יש לנו קבוצה מספיק חזקה כדי לעלות למקום השני. אני חייב להגיד תודה להנהלה ולאוהדים שמלווים אותנו ואין זמן להוריד את הראש".

שוער כאוכב, חאלד עזהם, סיכם: "כל הכבוד לכל המשחק ואני שמח שעצרתי את הפנדל וקאסם נג'אר כבש שער יפה. נתכונן כמו שצריך למשחק מול ריינה ומצפה לנו משימה לא קלה".

כובש שער הניצחון, קאסם נג'אר, סיכם: "אני שמח שכבשתי אבל בעיקר מרוצה שניצחנו. כואב לי שלא אשחק מול ריינה בגלל צהובים אבל סומך על החברים שלי שייעשו את העבודה".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
באקה
(ח ע ס י: 19:01 01-05-2021)
מברוק כרמאיל עולה גם נשר עולה גם מס טרת הכרמל עולה גם אחוד בני באקה נשאירת בליגה טירה תעלה ללאומית רמדן כרים חג שמיח לכוווווום

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?