מי שחלם לו, נגמר לו החלום

עילאי אברגל (יוסי איטח) עילאי אברגל (יוסי איטח)
ימים של הכרעה: הפועל אופקים/מרחבים לא תגיע לפלייאוף, מכבי נתיבות עדיין מקווה. ובקצה השני: מ.ס באר שבע ומ.כ ערד/תמר מאמינות שישתתפו במשחקי ההישרדות

הפועל אופקים/מרחבים - בני אילת 4:0

מוטי עטר, מאמן מרחבים: “משחק חלש שלנו. אילת שלטה במשחק. מגיע להם כל הכבוד, אבל דבר לא ייקח מהשחקנים שלנו את מה שהם עושים העונה, ואני גאה בהם. עכשיו נותר לנו לסיים את העונה בצורה מכובדת ויפה”.

רותם מרום מוסיף: “שחקנו מול קבוצה חזקה ואיכותית, שהוכיחה כל העונה שהמם לא נמצאים במקרה במקום הראשון. ספגנו 3 שערים מהירים (25-18), שהיה קשה לנו להתאושש מהם. אנחנו מקווים להמשיך את העונה הטובה במשחקים הבאים”.

הפועל גדרה - מ.כ ערד/תמר 0:0

מאמן ערד, רמי ג’ורנו: “כל משחק עבוינו הוא כמו גמר גביע, וככה השחקנים התנהלו ושיחקו. אנחנו נמשיך לעבוד קשה ונתכונן לכל משחק בהתאם. אני מאמין בשחקנים שלי, ואנחנו נישאר בליגה. בעניין הודעת הפרישה של אדם, היו”ר שלנו, השחקנים ‘ימותו’ בשבילו בכל משחק עד סוף העונה וככה גם אני. אדם הוא בן אדם מיוחד שקשה למצוא כמוהו בכדורגל. אני והשחקנים נעשה הכול כדי לשמח אותו בסוף העונה”.

מ.ס באר שבע - מכבי נתיבות 2:0

לנתיבות: נתי זריהן (18, פנדל), אייל דיין (70). אדום לב”ש: קורן צדיק (52). את נתיבות הדריך מהקווים מוטי גז, שהחליף את אהוד כחילה המורחק (ישב ביציע).

כמחווה מרגשת לרועי אברג’ל, שנפצע במשחק הקודם של מ.ס באר שבע, עבר ניתוח וצפוי לו תהליך שיקום ממושך, לבשו שחקני הקבוצה חולצות עליהן הכיתוב: “רועי אברג’ל אח שלנו רפואה שלמה! כולנו איתך”.

בן שורקי, שוער באר שבע, סיכם: “הגענו למשחק במטרה להשאיר נקודות בבית. לצערי, פנדל שספק אם היה, והרחקה לא מחויבת המציאות בדקה ה-53, היקשו עלינו מאוד. אנחנו נתרכז במשחק נגד בית”ר אשדוד, שבו חייבים לקחת את הנקודות. אני מאמין שהרוח הטובה, המוטיבציה והאמונה שמחדיר בנו מוטי נגר, ישתלמו לנו, ונישאר בליגה”.

אייל דיין, כובש השער השני לנתיבות: “זה היה משחק בשליטה שלנו לכל אורכו. הפנדל של נתי שחרר לנו עוד יותר את המשחק. במחצית השנייה המשכנו להיות עדיפים, כי רצינו מאוד את הניצחון, כדי שישאיר סיכוי להיכנס לפלייאוף העליון, אילו לוד היו מועדים”.

הפועל ירוחם - בית”ר אשדוד 0:4

לירוחם: אלירן אפריאט (29), מני אגאי (34), לידור אזולאי (43), גילאור פרץ (55)

אלירן אפריאט אמר בסיום: “באנו למשחק במטרה להמשיך את העבודה הטובה שלנו עד עכשיו, ולקחת את הנקודות. לא היה פשוט לשחק במזג אוויר כזה חם. עשינו את העבודה כבר במחצית הראשונה וזה הקל עלינו בהמשך. אנחנו מסתכלים קדימה למשחק הקרוב מול רהט”.

צעירי רהט - הפועל לוד 3:2

לרהט: סלמאן אלהוזיל, אביאל שלי. 

אביאל שלי, כובש השער השני לרהט: “קשה מאוד לשחקנים שצמים לשחק בצום. זו לא אותה יכולת וזה מאוד משפיע. לגבי המשחק, לוד פתחה טוב יותר מאתנו את המשחק, והיו יותר מסוכנים. בסוף הצלחנו לצמק ל-3:2, ולא היינו רחוקים משוויון. בפן האישי, אני שמח לחזור לכושר ולהבקיע. אני מקווה לעזור כמה שיותר לקבוצה”.

תוצאות נוספות: 
מכבי קריית מלאכי-בית"ר קרית גת 0:2
מכבי עירוני שדרות-עירוני מודיעין 0:4
מ.ס. שיכון המזרח-בית"ר מעלה אדומים 1:4

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד ירוחם
(אפי: 14:23 02-05-2021)
ראויים לפליאוף העליון מקווה שתמשיכו לליגה א'