פיליפ חאיכ: "האיכות והניסיון שיש לשחקנים שלנו לא היה בקבוצות אחרות"

חגיגות העלייה חגיגות העלייה
אחד המצטיינים בעונת העלייה של אדומים אשדוד מדבר על רגע העלייה, הפרידה מיובל נעים, הלמידה מאבי מלכה ועופר ורטה ותוכניות לעתיד

הפועל אדומים אשדוד חגגה עלייה היסטורית לליגה הלאומית כאשר היא מציגה את אחת הקבוצות האיכותיות שהיו בליגה א'.

הקבוצה הזאת כללה לא מעט שמות בכירים כמו עופר ורטה, אבי מלכה, עוז ראלי, אוהד קדוסי ויוסי אסייג אבל מי שהיה העוגן בהגנה היה הבלם, פיליפ חאיכ, שכבר שנים נחשב לאחד הבלמים הטובים בליגה א'. גם העונה הוכיח חאיכ את גדולתו וכעת זה הזמן שלו להתפנות לראיון מיוחד שבו הוא מספר גם על העונה הבאה.

פיליפ איך ההרגשה?

"זאת עליית ליגה מאוד מרגשת שמגיע למועדון עם קהל כזה שראוי לליגה גבוהה יותר. אנחנו מאושרים שעשינו את זה למרות שהגענו לפלייאוף במומנטום לא הכי טוב מבין ארבע הקבוצות. לא מעט דיברו שלא ניצחנו קבוצות צמרת במהלך העונה הסדירה אבל ידענו להתעלות ברגע האמת".

מה הרגשת עם שריקת הסיום במשחק האחרון?

"הרגשה שאי אפשר לתאר במילים במיוחד לראות את השמחה של כולם ועוד שזה נעשה עם בדקה ה-95 וזה משהו שאזכור כל החיים".

מה לדעתך היה הסוד בעלייה שלכם?

"האיכות והניסיון שיש לשחקנים שלנו לא היה בקבוצות אחרות למרות שהיו קבוצות מצוינות מנגד זה לפי דעתי מה שהכריע בסופו של דבר את העלייה".

מה הביא בכל זאת לעזיבה של יובל נעים?

"יובל מאמן מצוין וזה לא סוד שיש לו חלק גדול בעלייה אבל הוא מאמן שדורש המון מהשחקנים וזה כנראה השפיע על חלק מהשחקנים ובסופו של יום הבעלים החליט מה שהחליט וכיבדנו את זה".

גם ברמה האישית הייתה לך עונה מצוינת?

"בפן האישי הייתה לי עונה מצוינת ולפי דעתי הייתה לנו את ההגנה הכי טובה בליגה עם שחקנים מצוינים כמו אבי מלכה ועופר ורטה והעבודה ככה הייתה יותר קלה ואני אשמח שזה הביא לתוצאות טובות".

מה התוכניות לעונה הבאה?

"עדיין מוקדם לחשוב על העונה הבאה ואני רוצה לנוח ולהינות אחרי עונה לא פשוטה בכלל ואז נחשוב על העונה הבאה. כמובן שאשדוד זה כמו בית בשבילי".

כמה מילים על הקהל הנפלא שלכם?

"יש לנו קהל אוהדים ששווה ליגות גבוהות יותר שתמך בנו כל העונה. מגיע להם את העלייה הזאת".

לסיום יש חלום לשחק בליגת העל?

"זה חלום של כל שחקן, נחכה ונראה מה יהיה". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נתניה תקח אותו
(אסי: 11:33 03-05-2021)
נתניה זקוקה לבלם טוב ילאה סגל פתח את הארנק יש לך שחקן טוב ל3 שנים
2
תישאר בבית שלך
(אשדודי אדום: 10:06 03-05-2021)
אין ספק שיש לו חלק גדול בעליית אדומים ללאומית הבלם הכי טוב שהיה לנו בשנים האחרונות בלם אלגנטי מהרמות הגבוהות בארץ אני לא מגזים אבל קודם כל בן אדם ענק וצנוע אהוב על כל אוהדי אדומים שמבקשים ממך בקשה קטנה תישששאר כי מבחינתנו הפכת לאשדודי אוהבים אותך
3
דוברמן ויהיר
(גיל: 14:11 03-05-2021)
החיבור של האדומים אשדוד מזכיר את החיבור של הפוליטיקה שלנו.קבוצה אוהדים שקמה נגד האיחוד של בן זקן במ"ס אשדוד .מתגלת קבוצת בת של בן זקן .ומקבלת ממנו שחקנים זאת קבוצה של הון ושילטון ללא לב צפו למפלה
4
פיליפ היקר, זה שיש לך פוזה ונראה כאילו אלגנטי לא הופך אותך לשחקן הגנהבלם ,שנים אתה מסתובב בליגה א'-שם מקומך . בהרבה משחקים נראית מביך -חלוצים עשו לך בית ספר -ראה משחק מול דימונה אצלכם (רק דוגמית) בנס לא ספגתם בגלל הטעויות שלך -בליגה רצינית לא עובד
5
אשדוד
(מוטי וזנה : 12:05 04-05-2021)
כמה קינאה תגובה 4 כמה תשרפו לאט לאט כמה כואה לכם כמה שעלינו ליגה תיתפוצצו בשקט
6
בלם אשדוד
(אלי: 13:00 04-05-2021)
עוד מהלך מטומטם של הנהלת יפו שנתנה לו ללכת לאשדוד

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?