מועדון ספורט דבוריה ירדה לליגה ב'

האכזבה בסוף המשחק נגד זלפה (דאפר מחאמיד) האכזבה בסוף המשחק נגד זלפה (דאפר מחאמיד)
לאחר שנתיים בליגה א' ומאמצים רבים העונה, הפסידה הקבוצה לזלפה והיא צריכה לחשב מסלול מחדש. מאיר כהן: "כולם צריכים לעשות חשבון נפש"

אכזבה גדולה במועדון ספורט דבוריה כאשר לאחר שנתיים בליגה א', הקבוצה ירדה רשמית לליגה ב'. הקבוצה של מאיר כהן הפסידה לבני זלפה בתוצאה 2:1 וההפסד הזה הוביל את המועדון לליגה הרביעית.

בדבוריה ניסו לעשות העונה מאמצים רבים בכדי לשרוד, אבל מאזן של שלושה ניצחונות ו-11 הפסדים אינו הספיק והקבוצה סיימה במקום האחרון.

מאמן הקבוצה, מאיר כהן סיכם: "עברנו עונה קשה בלי חמישה חודשים ללא שכר ועדיין השחקנים הגיעו לכל אימן ונתנו בכל משחק את הלב. ידענו שהמשחק הזה קובע וכבר הובלנו אבל ספגנו שני שערים וזה חלק מהכדורגל. כולנו צריכים לעשות חשבון נפש וכמו כן גם ההנהלה. זאת עונה קשה שלמדנו ממנה המון ונגיע גם למשחק האחרון של העונה כמו גברים וניתן הכל ונחשוב לגבי העונה הבאה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
טבריה...נגמר הסרט
(טבריה....חחח...דרבי עם בית שאן: 16:15 05-05-2021)
צור שלום נשארה....וטבריה למבחנים חלום רטוב
2
בהצלחה
(עמי: 08:13 05-05-2021)
צור שלום יעברייני צנרת רוח וצלצולים תמשיכו לקנות משחקים, כל ליגה א' קומבינות לא יצליחו להוריד את עירוני טבריה ליגה, רוב הקבוצות מקנאות בטבריה כי אנחנו היחידים עלינו מהפלייאוף , הקנאה מסנוורת תחיו ... ותהיו ממורמרים רק טבריה
3
עם מאמן אחר היינו נשארים
(מוחמד אכתילי: 08:24 05-05-2021)
כולם מכרו אותנו, כולל המאמן, אפילו ההנהלה.
4
דבורייה
(אוהד דבורייה: 17:50 05-05-2021)
אדון מאיר כהן אתה מדבר על השנה הבא למה אתה נשאר בדבורייה הצחקתה אותי ואם תשאר בדבורייה יש שחקני בית או הפכתה לקבלן שחקנים שיבאו א.תך
5
דבוריה
(מוראד: 18:18 06-05-2021)
לא רק ירדנו .לא נראה לי שתהיה קבוצת כדורגל שתשחק בליגה ב הקבוצה תתפרק . מאיפה יסגרו את החובות של שחקני השנה .כדורגל יהיה בדבוריה עוד 3 שנים בתום עידן "אל יוסף"במועצה . ובמנוי ועדה קרואה שתנהל את המועצה אז יהיה כסף לכדורגל .

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?