אלימות בסוף המשחק בין שעב לטובא, המשחק של בית שאן נגד עין סהלה הופסק

שחקני טובא, השוער אחמד חוגיראת ובילאל שיני חוגגים אחרי הניצחון שחקני טובא, השוער אחמד חוגיראת ובילאל שיני חוגגים אחרי הניצחון
הפועל טובא ניצחה את אחווה שעב בחוץ, קומץ של אוהדי שעב תקפו את אנשי טובא אחרי הסיום. במחוז השני, המשחק בין הפועל בית שאן נגד עין סהלה הופסק בדקה ה-76.

משחק קצוות בליגה ב' צפון א' הפגיש בין מכבי אחווה שעב, שרצתה להמשיך לחלום על מקום בפלייאוף העליון, לבין הפועל טובא שנאבקת על ההישארות בליגה. האורחים מטובא ניצחו בתוצאה 0:1 משער שכבש אחמד ח'טיב לקראת סוף המשחק ובעקבות ההפסד שעב איבדה באופן סופי את העלייה לפלייאוף העליון, אבל זה לא הסיפור.

במהלך המשחק, כמה אוהדים של שעב קיללו בצורה ממושכת את אחד השחקנים של טובא ששיחק בעבר בשעב והאווירה התחממה. שופט המשחק הוסיף כעשר דקות תוספת זמן שבמהלכה המשחק הופסק פעמיים בשל התנהגות בלתי ספורטיבית של שחקני שתי הקבוצות, בסוף השופט נאלץ לשרוק לסיום המשחק כשלוש דקות לפני סיום תוספת הזמן שקבע.

אחרי סיום המשחק ומחוץ לתחומי המגרש, חלק מאוהדי שעב קיבלו בצורה מאוד קשה את ההפסד ותקפו את שחקני ואנשי טובא כשהמטרה הייתה לפגוע באותו שחקן ששיחק בעברו בשעב ובאבא שלו, בעקבות האירועים אחד מאנשי טובא פונה לבית החולים.  

פח'רי עסאקללה, מאמן הפועל טובא, מסר בתגובה: "אני מגנה בחריפות את כל מה שהיה אחרי המשחק, אנחנו באנו כדי לנצח על כר הדשא ולא רוצים לראות במגרשי הכדורגל אירועים מבישים מסוג זה. אלה חלק מהאנשים שהיו בקהל וזה לא קשור לקבוצה. שחקני שעב וההנהלה שלהם קיבלו את ההפסד בצורה ספורטיבית, התחילו להגן עלינו כשרצו לתקוף אותנו ולא היה מקובל עליהם כל מה שקרה. מבחינת כדורגל הקבוצה שלי לאחרונה נראית מעולה וכל הזמן אנחנו בעלייה ומתחזקים גופנית ומנטאלית. המטרה שלנו לאסוף כמה שיותר נקודות ולהבטיח את ההישארות בליגה בסוף העונה". 

במשחק אחר שנערך במסגרת משחקי ליגה ב' צפון ב', אירחה הפועל עין סהלה את הפועל בית שאן. שופטת המשחק נאלצה לשרוק לסיום בדקה ה-76 במצב של 3:2 לטובת בית שאן וזאת בגלל ששחקני עין סהלה קיללו באופן ממושך את צוות השיפוט בראשות השופטת שד'א דהאמשה שהחליטה לשים קץ למתרחש ולשרוק לסיום.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
החמצה
(שעב: 23:13 04-05-2021)
טובא ניצחה אותנו רק בזכות ההגנה החזקה שלהם חבל מאוד אני גם נגד כל אלימות
2
החמצה
(שעב: 10:03 05-05-2021)
טובא עם הגנה חזקה וכך ניצחו אנחנו תקפנו יותר טוב מהם אני מגנה אלימות במגרשים חבל שכך

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?