זאת שעולה וזאת שיורדת

יעלו או לא? אוהדי טירה (נזיה סולטן) יעלו או לא? אוהדי טירה (נזיה סולטן)
אז מה הקריטריון שיקבע עולות ויורדות בליגות ב'-ג'? התשובות לכל השאלות שלכם בפנים

ברור לכל אוהדי הכדורגל שהעונה הנוכחית היא מקרה חריג שבה הכול השתנה, החל מעומס המשחקים ועצירת הליגה בשל התפשטות הקורונה ועד לשינוי מבנה הליגות השונות ושיטת הפלאייוף הייחודית לעונה.

לאחרונה, נוצר שיח רב סביב שיטת העולות והיורדות בליגות א'-ג' ועלו שאלות והתלבטויות שונות בקרב האוהדים, אנחנו נעשה לכם סדר.

ליגה א׳- פלייאוף עליון
במידה ושתי הקבוצות אשר מתמודדות על העלייה מהמקום הראשון מסיימות עם מספר נקודות שווה ייערך משחק מכריע במגרש ניטרלי.

במידה ונוצר שיוויון נקודות בין הקבוצות אשר מתמודדות על המקום השני יחס השערים הטוב ביותר הוא הגורם המכריע. ואז מספר הניצחונות ולאחר מכן תוצאת המפגשים הישירים בין שתי הקבוצות. במידה ונוצר שיוויון בכל הקטגוריות ייערך משחק מכריע במגרש ניטרלי.

ליגה א׳ פלייאוף תחתון
במקרה שבו נוצר שיוויון במספר הנקודות בין הקבוצות אשר מתמודדות על הישארות בליגה, יחס השערים יהיה הגורם הראשון שמכריע את זהות השורדת והיורדת. אחר כך מספר הניצחונות, ואז תוצאת מפגשים ישירים בין שתי הקבוצות. במידה ונוצר שיוויון בכל הקטגוריות ייערך משחק מכריע במגרש ניטרלי.

ליגות ב'-ג' (עולות/יורדות)
בשונה מליגה א׳, ליחס השערים בליגות ב'-ג' אין חשיבות בכלל, ומיקום הקבוצות אשר מסיימות עם מספר נקודות זהה בפלייאוף העליון והתחתון ייקבע על פי מספר הניצחונות.

במידה ונוצר שיוויון גם בקטגוריה זו אז תוצאת המשחקים הישירים בין המתמודדות היא זו שתכריע. במידה ונוצר שיוויון בתוצאה בין שתי הקבוצות, ייערך משחק מכריע במגרש ניטרלי.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
פרדיס
(וסוס: 14:52 06-05-2021)
יענה כפר כרע תשחק משחק עם הפועיל טירת הכרמל על מקום השני מטבח המטבח חם חם חם חם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הלאך החלום אדין מטבאח רק מס ליגה אאאא חג שמיח לכולאם
2
פלייאוף מיותר בליגה ב
(פזי: 17:13 06-05-2021)
הפלייאוף התחתון בהשתתפות כל הקבוצות ממקום 3 ומטה זה הדבר הכי מיותר שקרה בשנים האחרונות בליגות ב,ביזבוז זמן וכסף,היה צריך פלייאוף רק עם שתי האחרונות בכל בית
3
פליאוף תחתון בליגה ג'
(יוסי: 21:55 06-05-2021)
מיותר לחלוטין
4
פליאוף תחתון בליגה ג'
(אבי: 21:55 06-05-2021)
מיותר לחלוטין
5
מכירות משחקים
(שחקן : 22:02 06-05-2021)
זה יתן את האות למכירת משחקים לקבוצית שאין להן עניין וזה יהיה מכוער היה צריך שיהיה פלייאוף בין שתי המקומות האחרונים מי שמנציח נשאר ומי שמפסיד משחק עם הצחוז השני מנציח נשארהמפסיד משחק עם ליגה ג מקום שני
6
ליגה א
(נשרי: 15:56 07-05-2021)
העיקר נשר עלו וזה הזמן לחזור לליגה לאומית
7
מיותר לחלוטין מעמיס סתם בחום בלתי נסבל עודף משחקים מספיק 2 האחרונות אחת יורדת אוטומטית והשניה למבחנים.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?