היום משחק על כל הקופה בליגה ג' שרון

היום תארח בית"ר פתח תקווה שעדיין לא איבדה ולו נקודה בודדת במשחקי הבית שלה את עירוני אריאל למשחק ממנו תצא כנראה העולה לליגה ב,תיקו במשחק ונצחון של בקעת הירדן במשחק הבית שלה מול רעננה ופ"ת תפגוש את בקעת הירדן למשחק פלייאוף על העלייה.אריאל מצידה יודעת שנצחון שלה והיא בליגה ב.

היום בשעה 15:30 במגרש סירקין שבפתח תקווה יערך משחק העונה בליגה ג' שרון בין המוליכה בית"ר פתח תקווה לשנייה עירוני אריאל,לשתי הקבוצות 72 נקודות במאזנן ומה שמפריד בין הקבוצות הוא למעשה מספר הנצחונות של פתח תקווה(23 לעומת 22 של אריאל).תסריטי המשחק די ברורים,נצחון של פ"ת והיא בליגה ב בוודאות כשבקעת הירדן שכרגע שלישית בטבלה יכולה להגיע למקום השני אם תנצח במשחק הבית שלה את בני רעננה.במקרה של תוצאת תיקו במשחק העונה ונצחון של בקעת הירדן תהיה לנו צמרת משולשת של שלוש קבוצות עם 73 נקודות,במקרה הזה אריאל תסיים שלישית עקב מספר נצחונות קטן יותר ואילו בקעת הירדן ובית"ר פתח תקווה יקיימו ביניהן משחק מכריע שבו המנצחת תעלה לליגה ב והמפסידה תשחק מול קריית אונו בקרב על העלייה.במקרה של נצחון האורחת מאריאל היא זו שתעלה לליגה ב והבקעה(אם תנצח)תסיים שנייה.במפגש הקודם בין הקבוצות ניצחה אריאל בביתה את בית"ר פתח תקווה 0:2 משערים של ניר טהר-לב ובן אברהם (ראה כתבה נפרדת) ואין ספק שמותחן אמיתי צפוי לנו בשישי הקרוב.כאן בדאבל פס ערכנו בכתבה שלפניכם השוואות מאצ'אפ וכל מה שאתם צריכים לדעת על קרב העלייה.

 

ניר טהר-לב(בכחול)ואסף קראוזה מפתח תקווה בסיבוב הקודם.(צילום:לירן דורף)

 

בית"ר פתח תקווה:
קבוצתו של דודו שרון החלה את העונה בסערה כשניצחה את כל 14 משחקיה הראשונים העונה,הדעיכה החלה במשחקה הקודם מול אריאל במחזור ה-15 שם נוצחה לראשונה ומאז נוצחה עוד ארבע פעמים ע"י קבוצות חלשות ממנה על הנייר.חשוב לציין עובדה סטטיסטית מדהימה,פתח תקווה לא איבדה עד כה אפילו לא נקודה בודדת בביתה כשהיא מנצחת שם 14 משחקים מתוך 14 שקיימה.במחזורים האחרונים הגיע חזרה גם בני קוזושווילי שעוזר להדריך את הקבוצה יחד עם דודו שרון מהספסל.להלן סגל הקבוצה עם פירוט קצר על כל אחד משחקניה.

 

מאמן:
דודו שרון-הוביל בתחילת העונה את הקבוצה לרצף הצלחות מדהים,ידוע ששחקנים רבים בקבוצה לא מסתדרים איתו באופן מוצלח ויתכן שזו אחת הסיבות שבני קוזושוילי "הונחת" בחזרה למערכת כיועץ לצידו.רשום עדיין כשחקן הקבוצה ויכול לשחק במידת הצורך,מאמן התקפי שמאמין במשחק היצירתי ולא בשיטת ההגנה.

 

דודו שרון(בפסים)ובני קוזושווילי(משמאל)מדריכים את בית"ר פתח תקווה.(צילום:לירן דורף)

 

שוער:
עדי איטח-לא גבוה במיוחד ולא מזכיר שוער במראו הפיזי אך אין לטעות,מדובר בשוער יציב מאוד שטוב מאוד בכדורי הקרקע,מתקשה במעט ביציאות לכדורי גובה וזו למעשה נקודת התורפה אצלו.
הגנה:
נתנאל צאייג-מגנה הימיני של פתח תקווה,גבוה וחסון,שולט לחלוטין בכדורי הגובה ויודע היטב לסגור סגירות אלכסוניות כשצריך.למרות גובהו די מהיר ויודע לתקל מצויין.מעט מוגבל ביכולות הטכניות שלו וממעט לתמוך בהתקפה.
אבי נשיא-בלם הקבוצה,הגיע בתחילת העונה ממחנה יהודה מליגה ב,לא גבוה במיוחד אך שומר אחד על אחד מצויין ויודע לחלץ כדורים,די מהיר יחסית לבלם עם סיבוב טוב על המקום,לעיתים נראה כמשוטט על המגרש ומעט חולמני ובדקות של חוסר ריכוז חלוצי אריאל יוכלו לשחק עליו.
משה אוזן-בלמה הותיק של פתח תקווה(בן 34)מאוד מנוסה,בעל מיקום מצויין ושולט בכדורי גובה נהדר למרות שאינו גבוה במיוחד ואינו בעל ניתור.לעיתים לוקח את הבעיטות החופשיות של הקבוצה וגם משם הוא די מסוכן.אין ספק שנקודת התורפה שלו היא חוסר המהירות וההתקפה הקטלנית של אריאל עשוייה לנצל זאת היטב.
ליאור עזרא:עשה הסבה לאחרונה לעמדת המגן השמאלי מה ששיחרר את המגן השמאלי הקבוע אסף קראוזה לעמדת הקשר השמאלי,פיזי מאוד ומרבה לעלות קדימה ולתמוך בהתקפה,יודע לשחרר כדור מהאגף ובעל ראיית משחק.אין ספק שחולשתו היא בתנועה,די כבד וקיצוני מהיר עשוי לחגוג עליו באגף.
רועי מזרחי:עולה במחזורים האחרונים מהספסל למרות שהיה די קבוע בהרכב בעמדת המגן או קשר,משחק בשתי הרגליים ויכול לשחק בשני האגפים,שחקן מאוד טכני ויודע לשחרר כדור בזמן,מאיים מרחוק על השער ולטעמי אחד השחקנים היותר מוכשרים בקבוצה.מזרחי לעיתים די רך ולא סוגר בהגנה באופן מדוייק ולא מורגש כנוכחות במרכז השדה.
בני קוזושווילי:הגיע באמצע העונה לקבוצה ושיחק כמגן ימני,נפצע שוב ושוב וכנראה שהרגליים כבר לא מה שהיו פעם,הצטרף לאחרונה לצוות המקצועי של הקבוצה ועוזר לדודו שרון בניהול המשחק.כנראה שלא ישחק עקב מתיחה חזקה בשריר התאומים.
קישור:
אסף דהן-משחק כקשר באמצע,לעיתים בעמדה קדמית אך לאחרונה משחק כקשר אחורי,מאוד טכני ובעל ראיית משחק נהדרת,אחד מהשחקנים שצריך להיות בליגה גבוהה יותר.לא מאיים מספיק על השער למרות היותו נייד ומצטרף להתקפה ובמאזנו העונה רק שלושה שערים למרות היותו שחקן הרכב קבוע.
יוני בן חמו-עד אמצע העונה התנדנד בין הספסל להרכב אך לאחרונה מצא את מקומו ב 11 הפותחים,שחקן בעל ראיית משחק שלא רואים הרבה בליגה ג,הוא למעשה השחקן שמנווט את כל המשחק של פ"ת וכמעט כל הכדורים עוברים דרכו,בן חמו שחקן די רך וממעט לעשות הגנה,לעיתים קרובות לא חוזר לעמדות מוצא ומהבחינה ההגנתית הוא חסרון לא קטן.

 

יוני בן חמו(בלבן),מנווט את משחקה של פתח תקווה.(צילום:לירן דורף)


אסף קראוזה:שיחק מרבית העונה כמגן שמאלי אך בשינוי שקרה לא מזמן עבר לעמדת הקשר השמאלי,מצטרף המון להתקפה ורוב ההתקפות של פ"ת עוברות באגף שלו,יודע להרים כדור טוב,לא שחקן מהיר וכאחד שמתקיף לא מעט,משאיר באגף שלו חורים רבים.
רואי ג'רסי:לא ברור מה השחקן הזה עושה על הספסל במשחקים האחרונים,שחקן צד ימין שיכול לשחק גם כמגן וגם כקשר,פייטר אדיר,נלחם על כל כדור ולא מוותר.שחקן בעל יכולות טכניות לא מבוטלות ודי מהיר.היה שחקן הרכב קבוע מרבית העונה אך במשחקים האחרונים החל להתנדנד בין הספסל להרכב.בעיני לפחות שחקן מבוזבז מאוד בליגה הזו ולמעט סגירה לקוייה מדי פעם בהגנה וסיומת לא טובה ליד השער לא רואה בו חסרונות מיוחדים.
רוני חזן:קשרה הותיק של פ"ת(בן 42)היה שחקן קבוע כל העונה במרכז השדה של הקבוצה וכמובן הקפטן שלה,במחזור האחרון לא שיחק כלל אך יתכן ויחזור להרכב למשחק העונה לתרום מנסיונו.שחקן קשוח מאוד,פיזי ויודע לחלץ כדורים במרכז השדה,לא מהיר,לא יורד לתאקלים באופן קבוע אך נסיונו ומיקומו הטוב מחפים על כך.בעל ראיית משחק ומגביה לא פעם כדורים טובים לרחבת ה-16.מוחלף במרבית משחקי הקבוצה העונה עקב כושר לקוי וככל שדקות המשחק יעברו(אם ישחק)יתעייף ופחות יבלוט על המגרש.
רון השחר:הגיע בהשאלה מהפועל רמת גן,קיצוני שעולה באופן קבוע כמחליף בדקות הסיום,נמצא בכושר טוב ולמרות שמשחק דקות מועטות בכל משחק כבש שלושה שערים בארבעת משחקיה האחרונים של הקבוצה וגם מבשל.שחקן טכני שיודע לפרוץ ולהרים כדור בצורה מדוייקת ומאיים גם מרחוק על השער,יכול להיות הג'וקר של פ"ת מהספסל.
עידו רצון:הגיע בתחילת העונה ממחנה יהודה לאחר שלא זכה שם לדקות משחק,רצון נראה מבחוץ ככבד משקל אך אין לטעות,מדובר בחלוץ פיזי שלוקח כמעט כל כדור בראש ראשון,יודע לתת את המרפקים הקטנים בזמן ובעל חוש התמצאות ברחבה,לעיתים יש לו החמצות מסמרות שיער שאף אחד לא מבין אותם והוא נתפס בנבדל יותר מדי פעמים במשחק אך אין ספק שהוא מהשחקנים היותר בולטים בקבוצה עם 19 שערי ליגה העונה והוא אחד האיומים המרכזים על אריאל.
חן לניב:שחקן מאוד מוכשר שפתח את העונה במכבי יפו וחזר לפתח תקווה,מבחינת כדורגל לניב שווה ליגה א אולי אף גבוה יותר אך כנראה משהו בקופסה למעלה לא "דופק" וזו הסיבה שהוא בליגה ג.גבוה וחסון אך מאוד מהיר יחסית למראו ומאוד טכני,קשה להוציא לו כדור מהרגליים והוא בעל סיומת קטלנית ליד השער,למרות שמחזורים רבים בילה על הספסל יש במאזנו העונה 23 שערים,מגיע המון פעמים כטריילר מאחור ויכול לשחק גם באגפים,בעיקר מצד ימין.

 

חן לניב(בצהוב)מול יוסי ויגדור בלם אריאל במפגש הקודם בין הקבוצות.(צילום:לירן דורף)


דודי רוזנפלד-הצלע השלישית בחוד,מי שמסתכל עליו חיצונית חושב שהוא הגיע לקרב האבקות ולא לכדורגל,שחקן "בריא" מאוד בלשון המעטה אך יחסית למשקלו קליל מאוד על המגרש ומאוד טכני,יכול בהברקות אישיות לעבור לפעמים שלושה,ארבעה שחקנים מבלי למצמץ.יודע להתמקם היטב ברחבת ה-16 ומהווה סיכון מתמיד לבלמי היריבות.הבקיע ב
15 משחקים ששיחק(חלקם מהספסל)14 שערים והוא שחקן שיכול להעלם 89 דקות ואז לדחוק מקרוב שער נצחון.
שלומי קצר:חלוץ שלרוב עולה מהספסל,מאוד זריז ופורץ היטב באגף שמאל.משב רוח מרענן כשנכנס לשחק אם כי לא ברמה של החלוצים הפותחים,אם יכנס כרבע שעה לסיום יכול להשפיע ולנצל את עייפות ההגנה ממול על מנת לבצע מבצע אישי.
קובי ממן-עולה מהספסל בדקות האחרונות ולעיתים מצליח גם לכבוש,קשה להאמין שישחק במשחק שכזה אבל אם כן אולי הוא יצליח לחולל שינוי מהספסל.

 

עירוני אריאל:

כמו פ"ת קבוצה לא יציבה שמנצחת במשחקים הגדולים אך מפסידה נקודות בנאיביות כמו במשחקה מול רעננה שם הוליכה 2-0 בדקה ה -87 וסיימה בתיקו 2:2 דרמטי.היא קבוצת החוץ הטובה בליגה והפסידה רק פעם אחת,בדקה ה -90 לבקעת הירדן.ברשותה כמה שחקנים שעליהם נרחיב כאן שלא היו אמורים להגיע לליגה הזו וצריכים לשחק בליגות בכירות יותר,קבוצה מאוד התקפית למרות שיש לה צמד בלמים נהדר שמאזנים נהדר את הקבוצה.

 

מאמן:

אוהד בוזגלו:נצר למשפחת בוזגלו שנמצאת לאחרונה המון בכותרות,מאמן יסודי שבנה קבוצה בצלמו ורואים זאת על המגרש,אמנם יחסית צעיר וללא הרבה נסיון אך מקרין שקט על השחקנים ורואים זאת היטב על כר הדשא.מוטיבטור מצויין אך לעיתים מגיב מאוחר מדי לנעשה במגרש.מאמן שאין ספק שיגיע רחוק יותר מהליגה הזו לא משנה מה תהיה התוצאה במפגש הקרוב.

 

אוהד בוזגלו,מאמן אריאל בנה קבוצה בצלמו.(צילום:לירן דורף)

 

שוער
אריאל בן סלומון-עולה חדש מארצות הברית,שיחק בעבר בליגה השנייה שם וגם בצ'ילה,שוער עם פוטנציאל עצום ולעיתים כשרואים אותו לא מאמינים שהוא משחק בליגה ג,מצד שני היציבות היא לא הצד החזק שבו,עושה לפעמים שגיאות של טירון והמון שערים נספגים באשמתו אם כי לפעמים הוא מציל שערים בטוחים ללא הפסקה.


הגנה:
מוחמד סולטן:מגנה הימני של הקבוצה,הגיע מטירה באמצע העונה ונכנס להרכב לאחר פציעתו הקשה של המגן הקבוע מוחמד סמארה.משחרר את אליקו בן עיון למשימות התקפיות באגף.שחקן לא מהיר במיוחד אך יודע לשמור גם אישית וגם שטח בצורה טובה ולא מפחד להכנס לשום תאקל.
יוסי ויגדור:בעיני "הרוצח השקט" של הקבוצה,בלם שנראה לעיתים חולמני ואדיש אך אין לטעות לרגע,ויגדור שולט באופן אבסולוטי בכדורי הגובה ומאוד קשה לעבור אותו באחד על אחד,יחסית לבלם הוא מרחיק כדורים לעיתים בצורה לא טובה אך מכפר על כך במשחק שקט ואחראי.
שירן כוכבי:החל את הקריירה בהפועל רמת גן ונדד עד לאריאל,קפטן הקבוצה ושחקן שצריך לשחק בליגה גבוהה יותר,גבוה ותמיר שולט יחד עם ויגדור בצורה מושלמת בכדורי גובה ונכנס חזק לכל תאקל,שחקן ללא פחד על המגרש ולחלוצי פ"ת יהיה קשה מאוד במרכז הרחבה של אריאל.כמו ויגדור שותפו למרכז ההגנה לא מהיר במיוחד ועשוי להתקל בקשיים מול חלוץ זריז ומהיר אך בהרכב פ"ת אין אחד כזה לכן עשוי להיות איש המפתח בהגנת הקבוצה.
גל חנניה-חזר לאחרונה לעמדת המגן השמאלי לאחר שבוזגלו התקשה למצוא מגן קבוע בעמדה הזו,שקט ואחראי,לא בולט מדי בחלק ההתקפי של הקבוצה אך פיזי ויודע לשמור טוב באחד על אחד,כמעט ולא עושה חורים באגף שלו שקשה מאוד לפיצוח מצד היריבה.

 

קישור:
שי אפריים:בעיני מתאים לכינוי "הצל" שחקן אפור בתפקידו אבל יודע לשתק את מרכז השדה של היריב,נמצא בכל מקום על המגרש ודומה לפעמים שהוא מגן,בלם או חלוץ נמצא פשוט בכל מקום וגדול על הליגה הזו.מאיים בבעיטות ממרחק על השער אך טוב יותר בתפקידי החילוץ בהגנה.לא מהיר ולא טכני ולכן לא מחזיק זמן רב בכדור,הוא לא האיש שמניע את מרכז השדה וכאמור כוחו מתבטא בצד ההגנתי של המגרש.
דור מרקוביץ':לעיתים דומה שמרקוביץ' כלל לא על המגרש אבל כשהוא "במשחק" הוא פשוט מצויין,בעל ראיית משחק נהדרת ויודע לשחרר את הכדור בזמן,מאיים פעמים רבות מטווחים ארוכים על השער ומצטרף מספר רב של פעמים להתקפה כטריילר מאחור.כבש במחזור האחרון את השער הכי חשוב של אריאל השנה במשחק העונה מול הבקעה ואם הוא "תופס יום" קשה להוציא ממנו כדור.גם הוא כמו אפריים לא טכני במיוחד וכאמור לעיתים נעלם מהמשחק לטווחים ארוכים.
אליקו בן עיון:שיחק מרבית השנה כמגן אך עשה לאחרונה הסבה לתפקיד הקשר באגף.לא שחקן שבולט על המגרש אך עושה עבודה שקטה וטובה,יודע להרים היטב כדור מהאגף ויודע לסגור באגף הגנתית כשצריך,בעל כושר גופני טוב ודי מהיר.נמצא המון בהתקפה ויכול להוות איום ממשי בכל רגע נתון אם כי לא מאיים מספיק על השער.

 

אליקו בן עיון(בצהוב),יכול להוות איום רציני בכל רגע נתון.(צילום:לירן דורף)


גילי מועלם:הגיע מבני רעננה העונה ושחקן שמקומו לא בליגה ג,טכני מאוד ובעל מסירות מדוייקות מאוד,יודע גם לסיים מול השער כמו שצריך ואחד השחקנים הבולטים בקבוצה.מועלם לוקה מאוד ביכולת ההגנתית שלו ונראה גם שכושרו הגופני לא מספיק ל 90 דקות,בעל פיוז קצר ויכול להדלק בשנייה ולא לחיוב,לעיתים מתנהל עם הכדור זמן ארוך מדי.הוא הברומטר של הקבוצה במרכז השדה ואם פ"ת תצליח לנטרל אותו היא עשתה חצי עבודה.
אדם יפה:עולה מהספסל ומשחק כקיצוני,שחקן נחמד מאוד שעושה המון עבודה בדקות המועטות שהוא מקבל,יודע להוביל כדור ומאוד פיזי.יש אלמנטים בסיסים שהוא מעט לוקה בהם בחסר אך בהחלט שחקן שיכול להשפיע על המשחק כמחליף.

 

התקפה:
אריק מליחי:לטעמי בוזגלו טועה כשמציב אותו על תקן חלוץ שני לצד טהר-לב ועדיף היה שיבוא עם הפנים קדימה ממרכז השדה שם הוא דומיננטי הרבה יותר,לדעתי השחקן הטוב בקבוצה ופשוט שחקן שחבל שמשחק בליגה הזו,טכני מאוד ושולט היטב בכדור,מסוכן מאוד ליד השער אך רק שהוא מגיע עם הפנים לכיוונו.לעיתים דומה שהוא "מתעצל" על המגרש ולא נותן מאה אחוז אבל גם בשמונים אחוז מליחי גדול על הליגה הזו ובהברקה אחת יכול לגמור משחק.

 

אריק מליחי(בצהוב),לא דומיננטי מספיק כחלוץ שני.(צילום:לירן דורף)


ניר טהר-לב:מלך שערי הקבוצה עם 22 שערי ליגה,פיזי מאוד ולא פראייר במרפקים הקטנים.שולט היטב בכדור ודי טכני לחלוץ מטרה.בעל בעיטה מצויינת גם מטווחים ארוכים ואין ספק שהוא השחקן שפ"ת צריכה לחשוש ממנו בתוך הרחבה.לעיתים נשלח לצדדים יותר מדי פעמים והוא שחקן שחייב לשחק במרכז,לא מצטיין במשחק הראש אך בעל מיקום נהדר ואם הוא מקבל את הכדור ברחבה מרבית הסיכויים שגם יכבוש.
בן אברהם:יכול להיות הג'וקר של המשחק,עולה מהספסל ויכול לשחק כחלוץ שני או כקיצוני,זריז וטכני ולא מפחד לאיים על השער גם מרחוק.די חלש פיזית ונוטה לעיתים לכדרר יותר מדי אך אם הוא מקבל את הכדור בתנועה יכול ליצור מצבים מסוכנים ליד שער היריבה.כאמור יכול להיות הקלף המנצח מהספסל אם וכאשר יחליט בוזגלו להשתמש בו.

 

בן אברהם(בכחול)ושלומי קצר מפתח תקווה במפגש הקודם,מי תעלה לליגה ב?.(צילום:לירן דורף)

 

ישפוט במשחק שופט הליגה הלאומית אילן ועקנין,כאמור בשלוש וחצי במגרש סירקין שבפתח תקווה,אתם מוזמנים להגיע בהמוניכם למפגש המרתק ולהנות מכדורגל מסוג קצת שונה.צוות דאבל פס כמובן יהיה במשחק ויסקר בלעדי את כל האירועים מהמשחק.

 

אסף דהן(בצהוב)ואדם יפה מאריאל במפגש הקודם,יהיה מעניין בשישי,הקהל הרחב מוזמן.(צילום:לירן דורף)

 


 תגובות

+ הוסף תגובה
1
כתבה יסודית אך לא מקצועית
(אחד שמבין: 23:20 05-05-2009)
כאחד שמכיר את שחקני ומאמני שתיי הקבוצות,לטעמי המון פרטים על יכולות ותפקודים לא מדוייקים אבל בהחלט יוצר עיניין גדול במשחק.
2
בהצלחה
(צעירי טייבה: 23:21 05-05-2009)
אני מאחל שתי הקבוצות הצלחה. ניצחנו את שתי הקבוצות העונה ובשנה הבאה אנחנו מתכננים עליה.12 צופים מטייבה יהיו במשחק. בהצלחה לשתי הקבוצות.
3
שחקני אריאל כנסו חובה
(צוות מקצועי: 23:35 05-05-2009)
גם אם לא ניראים לכם הפרטים בכתבה אל תספקו פרטים ומיקומים של שחקנים רק כדיי לתקן את הכתב. תשמרו על ריכוז אך ורק למשחק ותימנעו מתגובות מקצועיות-תודה
4
חן לניב הציע את עצמו ליפו
(רועי: 23:55 05-05-2009)
חן לניב פנה השבוע לקביליו יפו כדיי להצטרף אליה בעונה הבאה. בדוק.
5
דודו שרון כנס
(מורן: 00:05 06-05-2009)
תפסיק לתת לחברים שלך לשחק הגיע הזמן שתיתן למי שבאמת מגיע לו כל העונה עשית מה שבא לך אבל במשחק דיי כבר
6
למספר 1
(למספר 1: 01:00 06-05-2009)
גם אנוכי מכיר את שתי הקבוצות והכתבה כאן די מדוייקת,אולי פה ושם יש חוסר דיוק קטן אבל בגדול כתבה יפה ומלאת תוכן כיאה למשחק עונה שכזה.יהיה מעניין זה בטוח.
7
מה זה ברצלונה צלסי
(רוני: 10:05 06-05-2009)
8
צלסי נגד ברצלונה
(מני: 10:07 06-05-2009)
מה זה כתבה טובה רק מה אפשר לחשוב איזה קבוצות מספיק לקשקש מי שתעלה בטח תרד עדיף לכם ליגה ג למה שנה הבאה תסבלו בליגה ב
9
למי יש סבלנות
(פוצי: 10:58 06-05-2009)
לקרוא את כל המגילה הזאת
10
הכול תלוי בשחקני מפתח של הקבוצות
(שחקן הבקעה: 11:36 06-05-2009)
מליחי,טהר לב,מועלם לאריאל וחן לניב,רוזנפלד,רצון לפ"ת.
11
בהצלחה לאריאל
(שי ב.: 12:45 06-05-2009)
העיר איתכם. היו מרוכזים במשימה ואם תעלו, בשנה הבאה התמיכה תהיה רבה!
12
סמארה התלבש נגד הבקעה והוא ישחק נגד פ"ת
(אוהד עירוני אריאל: 14:18 06-05-2009)
13
סקופ
(אחד שמבין: 16:37 06-05-2009)
השחקנים שבאמת הככי טובים באריאל זה בן אברהם וניר צורף ולא כל השאר כמו ניר טהר לב העגלה שמקבל קרדיט בלי סוף מהמאמן ושירן כוכבי הכבד או גילי מועלם שנראה כמו דב יער
14
סוף סוף
(דניאל: 16:56 06-05-2009)
אתר שנותן חשיפה לליגות האלה-כול הכבוד יופי של כתבות,מושקעות ומפורטות. נקווה שתמשיכו הרבה זמן ולא תתייאשו מהר.
15
מי יותר טוב??
(גדי: 17:16 06-05-2009)
מליח או רוזנפלד?? טהר לב או חן לניב?? מועלם או רוני חזן??
16
13 זה ניר צורף המתוסכל
(דני: 19:52 06-05-2009)
עף מעליה ועכשיו הועף בבושת פנים מאריאל חעחעחע תחזור לעליה רק שם אתה יכול לשחק!!!
18
אריאל הולכים לפשל
(אוהד הבקעה: 23:25 06-05-2009)
לפי המשחק של שבוע שעבר אם אריאל לא ישחקו יותר טוב לא יהיה להם הרבה סיכוי,פ"ת קבוצה יותר טובה טכנית ,אז הכל פתוח הבקעה עוד לא איבדה תקווה ! !!
19
סקופ.....
(אחד שמבין: 17:12 07-05-2009)
שתבינו בן אברהם עולה על כל אחד באריאל וניר צורף תותח על....ניר טהר לב משחק במקומו..בגלל הקירבה לבוזגלו... לא העיפו את ניר מעליה הוא עזב בהחלטתו...וגם את אריאל הוא עזב כי הם שכונה ... בקיצור שנה הבאה בן אברהם וניר צורף בליגה ארצית לפחות
20
21
יוסי עופר תתפטר !!!!
(מ.מנדלוביץ: 07:58 08-05-2009)
נמאס לעליה ממך, רוצים את אלי צורף מאמן.
22
היום זה היום
(יוני: 12:11 08-05-2009)
היום זה היום שבו אוהד בוזגלו יגיד לעצמו למה לא נתתי לבן אברהם לפתוח ושיחררתי את ניר צורף....כי הם אלה השחקנים של המאני טיים. בוזגלו תודה בטעות שעשית.... ניר צורף עולה על ניר טהר לב ובן אברהם על גילי מועלם...
23
ניר צורף ובן אברהם אתם סרטן בקבוצה
(תושב אריאל: 14:56 08-05-2009)
לכו כבר.
24
אריאל אריאל
(אוהד הבקעה: 18:38 08-05-2009)
מה קרה ? הלכה העונה ? לא נורא שנה באה..
25
רק שתדעו
(יוני: 18:43 08-05-2009)
כמו שאמרתי בלי בן אברהם וניר צורף הקבוצה לא מתפקדת ותחשבו על זה. בגלל זה אריאל הפסידו 5:0 היום

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?