חברי הנהלת ההתאחדות לכדורגל התכנסו להערכת מצב וחתמו על אמנה לאחווה ושותפות

אמנת האחווה והשותפות. באדיבות ההתאחדות לכדורגל אמנת האחווה והשותפות. באדיבות ההתאחדות לכדורגל
ההתאחדות לכדורגל בישראל קוראת לאחווה ולערבות הדדית. אורן חסון: "זו שעת מבחן של כולנו"

 כצעד מאוד חשוב להרגעת הרוחות בחברה הישראלית בכלל ובקרב אנשי הכדורגל בפרט, חברי הנהלת ההתאחדות לכדורגל התכנסו לישיבת חירום וחתמו על אמנה לאחווה ושותפות שמטרתה להדגיש את חשיבות הדו-קיום בכדורגל הישראלי.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, נשא דברי פתיחה ואמר: " זו שעת מבחן של כולנו, אני קורא מכאן לכל מי שאוהב כדורגל, לכל מי שהכדורגל פועם בליבו ולכל מי שהכדורגל חלק מנשמתו, לחבק את המשותף ולהרחיק את הקולות שמאיימים על מפעל חייו האישי של כל אחד ואחת מאיתנו ולהיות שגרירים של רצון טוב לעתיד משותף ובריא. כולנו יחד בני האומה היקרה עליה אנו חיים, כולנו מחויבים למציאת הטוב עבור עתיד ילדנו ועבור הארץ הטובה".

לאחר מכן, חסון הקריא את האמנה הכתובה בעברית ובערבית שמדגישה את חובת חברי ההנהלה של ההתאחדות לכדורגל לפעול לטובת ערכי דו-קיום, אחדות, שוויון, כבוד הדדי, ספורטיביות, ערבות הדדית ואחריות הדדית. 

שר התרבות והספורט, חילי טרופר, שלח ברכה מצולמת להנהלת ההתאחדות: "אלה ימים קשים שעוברים על המדינה. אין יותר טוב מספורט כדי לחבר חזרה את החברה שלנו ועולם הכדורגל הוא סמל לדו-קיום במדינת ישראל. פונה אליכם בבקשה לתת מאמץ כדי לחבר חזרה את מדינת ישראל".

בין הנוכחים היה חבר הנהלת ההתאחדות ויו"ר ועד ליגות א-ג, באסם סלימאן שאמר: "אני נמצא בבית הזה מעל ל-25 שנה, כאן בהתאחדות נבנה משהו מיוחד שעבדנו קשות בשבילו, אף פעם לא הרגשתי ולא ראיתי כאן דיבורים פוליטיים, אין פה גזענות ואין אפליה. תפקידנו וחובתנו רק לפייס ורק להגיד מילים טובות ולהרגיע את הרוחות, אין בארץ קבוצת כדורגל שאין בה דו-קיום ושחקנים יהודיים וערביים, בואו נשמור על זה. אני חושב שאנחנו צריכים ביחד לעשות הכול ולפעול כדי שהליגות יימשכו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ביטול ליגות הילדים
(ג'קי: 14:47 18-05-2021)
שום אמנה לא תעזור כאן . לא מכיר אם או אב בישראל שישלחו את בנם בן 13-14 לשחק בכפר ערבי גם אם תשימו שם כוחות של מג"ב . ולא שחלילה אני מטיל ספק בנכונות הצדדים לאחווה ופיוס .יש כאן משבר אימון גדול . רק הזמן (פגרה) יוכל לטשטש את אי האימון .
2
גסר
(ח: 01:54 19-05-2021)
יש הצעה טובה לכולם נמשיך כל הליגות בזום
3
יש לנו משחק נגד קבוצה מהמגזר במחזור הבא איזה ערך ספורטיבי יש למשחק הזה אם שחקנים מפחדים להגיע לכפר? ומה יקרה במידה ויפגעו בהם האם ההתאחדות יקחו אחריות על הפגיעה בהם? צריך להכריז על סיום הליגות של הילדים ונוער ולהתכונן לעונה הבאה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?