ליגה ג' - סיכום סופ"ש

חגיגות בעוספיא (דוברות הקבוצה) חגיגות בעוספיא (דוברות הקבוצה)
מכבי עוספיא עלתה לליגה ב', רמת ישראל עם הפסד בכורה ולא מעט קבוצות שהתפרקו. ליגה ג' חזרה לפעילות

גליל עליון

הקרב על העלייה בין בני ג'דיידה לבני סמיע עדיין בעיצומו לאחר ששתי הקבוצות ניצחו. ג'דיידה הביסה 1:8 את דיר חנא ואילו סמיע "הסתפקה" בחצי מנה כשגברה 1:4 על תרשיחא. בני אבו סנאן נצמדה לבני בענה למקום השלישי לאחר 1:5 קליל על הפועל שלומי ובעקבות ביטול משחקה של בענה מול הפועל נהריה. במשחק נוסף גברה הפועל נחף 0:3 על אבירי הצפון.

גליל תחתון

איזו דרמה קיבלנו במשחק העונה במגרש בשעב כשדיר חנא עלתה ליתרון בדקה ה-82 משער של מחמוד עלי, אך פאדי בדארני איזן ל-1:1 בפנדל בדקה ה-96 ושמר את קבוצתו במאבק העלייה.הצלע השלישית במאבק, בסמת טבעון, הייתה יכולה להצמד לדיר חנא בפסגה, אך משחקה מול כפר יאסיף לא נערך. גם בית"ר כפר כנא, שחזרה מבועיינה עם 1:5 על מ.כ. המקומית, עדיין תיאורטית בתמונה, לפחות בקרב על המקום השני. אהלי טמרה נהנתה משלושער של אחמד אבו רומי בדרך ל-1:8 קליל על משגב. במשחק נוסף נפרדו שפרעם ודיר אל אסד בתיקו 2:2.

יזרעאל

הדרבי של אום אל פאחם בין צעירי לבית"ר לא נערך, כמו גם המשחק בין אלבטוף לבני אום אל פאחם. בינתיים, דליית אל כרמל ניצלה זאת כדי לפתוח פער של חמש נקודות בפסגה לאחר 2:8 קליל באיכסל. הפועל יפיע, שגברה 1:2 על נצרת, נצמדה זמנית לאום אל פאחם במקום השני ופתאום גם הקרב על הסגנות פתוח. 

שומרון

מכבי עוספיא עלתה רשמית לליגה ב'. הירוקים לא התקשו להביס בחוץ 0:4 את צעירי חיפה שמאבדת גובה בקרב על המקום השני. מי שניצלה את ההפסד של חיפה כדי להתבסס במקום השני היא הפועל קרית ים, שעם רביעייה מרשימה של אור אטיס הביסה בחוץ 0:8 את קרית אתא. מכבי קרית ים פירקה 1:10 את פרדס חנה עם רביעייה של עידן צור ושלושער של אליהו אברה. עוד משחק רב שערים היה בבקה אל גרבייה, שם קרית חיים הביסה 2:11 את ברקאי. המשחק בין יוקנעם לכרמל חיפה לא נערך ואילו המשחק בין ג'סר אל זרקא לאור עקיבא ייערך בעוד כשבועיים וחצי.

שרון

בפליאוף העליון בני הרצליה נהנתה משלושער של אורן סיטבון כדי לגבור בחוץ 2:4 על קלנסואה ולשמור על מאזן מושלם. בני רעננה נכנעה 2:1 בבית לבני טירה.

בבית א' בין כפר קאסם לגלי גיל לא נערך ואילו המשחק בין אורנית לגבעת שמואל נדחה ליום שני.

בבית ב' אלעד דן הרשית שלושער בניצחון 2:4 של אריאל על בני טירה, כפר יונה קיבלה 0:3 טכני על בית"ר טוברוק שהתפרקה והדרבי הנתנייתי בין מ.ס. להשרון ישוחק ביום שני.

תל אביב

בפליאוף העליון ניצחון 0:3 גדול למכתש (צמד לקרלוס צ'קאנה) על רמת ישראל, שמצידה ספגה הפסד בכורה העונה. הדרבי של רמת גן שייך להשקמה שגברה 3:5 על שיכון ותיקים בזכות שלושער של עדי שמאי.

בבית א' אליצור יהוד לא התקשתה להביס 0:13 את פרדס כץ כשאריאל מעבי מתכבד בחמישייה. שער ניצחון של שי זהר בדקה ה-89 סידר לנוה גולן 2:3 על אינטר ת"א.

בבית ב' צמדים של רון בוארון וארטיום סליוז'צקי סידרו לספרטק ר"ג לנצח 0:5 באור יהודה. אליצור יפו ובית"ר עזרא נפרדו ב-1:1 והמחזור יושלם ביום שלישי במשחק בין חולון לבני יהוד.

מרכז

בפליאוף העליון מ.ס. רמלה מושלמת לאחר שפירקה 0:5 את נחלת יהודה. צמד של רועי ביסמוט סידר לבני יצ'לאל 0:4 נאה על גבעת זאב

בבית א' אשדוד סיטי חזרה מפיגור כפול במחצית מול מכבי רמלה כשניר דדון השווה ל-2:2 שתי דקות לסיום. צעירי לוד ניצחה טכני 0:3 את הפועל מצליח שהתפרקה.

בבית ב' שלושער של ליאור סויסה לא הספיק לבני אשדוד בבית מול בית"ר גן יבנה שנהנתה משלושער של דניאל מלקו בדרך ל-3:4 נאה. רביעייה של רוני אוחנה ושלושער של חי שמואלוב סידרו למ.ס. ראשל"צ 2:12 גדול על טירת שלום. הפועל רמלה שהתפרקה נוצחה טכנית 3:0 ע"י הפועל ברנר.

דרום

בפליאוף העליון עדיין מחכים בשגב שלום לראות אם בית הדין יפסוק לחובתה הפסד טכני מול מכבי חורה עקב שיתוף שחקן שלא כדין, מה שיעלה את האחרונה לפליאוף העליון על חשבונה, כך שהמשחק מול שדרות לא נערך בינתיים. במשחק השני מכבי ב"ש לא ריחמה על קרית גת ועם שלושער של דודו כהן המצוין הביסה אותה 0:5.

בבית א' משחקה של חורה נגד עוצמה ב"ש, מן הסתם לא נערך ואילו הדרבי של ירוחם שייך לבני שגברה 1:2 על מכבי. המשחק בין אלהושלה לדימונה יושלם באמצע השבוע.

בבית ב' לא נערכו המשחקים בין בית שמש לב"ש ובין רהט לאשקלון ואילו המשחק בין כסייפה למטה יהודה צפוי להערך מחר.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נחלת
(דורון: 12:16 31-05-2021)
חבושה תשחק התקפי מספיק עם השיטה של אבוקסיס

סקר דאבל פס

איזה רגע טלוויזיוני לא תשכחו מהעונה האחרונה?