ליגה ג' - סיכום סופ"ש

עוד ניצחון חשוב. המכתש גבעתיים (באדיבות המכתש) עוד ניצחון חשוב. המכתש גבעתיים (באדיבות המכתש)
עוספיא חגגה עלייה, אצל הגליליות וביזרעאל צמוד, המכתש עם ניצחון גדול ומ.ס. רמלה עדיין מושלמת

גליל עליון

בני ג'דיידה (שלושער לפאדי זיאדה) שומרת על המקום הראשון לאחר שהביסה בקלות 0:9 את הפועל שלומי החלשה. איחוד בני סמיע (רביעייה לאחמד חוסין) הביסה 0:6 בדרבי את אבירי הצפון ושומרת על פער נקודה מהמוליכה. הפועל בני בענה חזרה מתרשיחא עם 1:2 דחוק על הפועל המקומית, בזכות של של תאאר סנעאללה בדקה ה-92. בני דיר חנא (חמישייה לאציל חטיב) חזרה מנהריה עם 3:7 נאה על הפועל המקומית. במשחק נוסף גברה הפועל נחף 0:1 בחוץ על אבו סנאן.

גליל תחתון

צמוד מאוד עדיין בצמרת כאשר שתי הראשונות ניצחו. הפועל דיר חנא לא התקשתה בבית והביסה 0:4 את שפרעם ואילו בני שעב חזרה מבענה עם 0:5 על משגב. מי שאיבדה נקודות יקרות היא בסמת טבעון שנוצחה 1:0 בטמרה ומתרחקת מהעלייה. דיר אל אסד וכפר כנא נפרדו בתיקו נדיר של 6:6. במשחק נוסף מוחמד נג'מי כבש שלושער בניצחון 2:7 של כפר יאסיף על בועיינה.

יזרעאל

דלית אל כרמל (חמישייה לאימן אבו סאלח) שומרת על הפסגה לאחר 1:11 ביתי על בני אום אל פאחם. צעירי אום אל פאחם (רביעייה לשלומי אלבז) לא התקשתה במשחק החוץ שלה והביסה את פרדיס 2:7. צעירי נצרת (שלושער לעיז אל דין מרואת) הביסה 1:6 את ברטעה. צעירי איכסל זכתה ב-0:3 טכני על בית"ר אום אל פאחם ואילו המשחק בין אלבטוף ליפיע לא נערך.

שומרון

מכבי עוספיא חגגה את העלייה בביתה עם 0:6 קליל על ג'סר אל זרקא. הפועל קרית ים הבטיחה כמעט סופית את המקום השני לאחר 0:5 בחוץ על כרמל חיפה. הנציגה השנייה של חיפה, צעירי, יצאה לפרדס חנה וחזרה עם 3:13 מרשים. מכבי קרית ים (שלישיות לשחר ניסים ועידן צור) לא התקשתה להביס 0:10 את קרית אתא החלשה. אור עקיבא גברה 3:4 על ברקאי ואילו קרית חיים קיבלה 0:3 טכני על יוקנעם.

שרון

בבית העליון בני הרצליה (צמד לאליאב גרמה) הביסה 0:3 את ב ני רעננה והיא עדיין מושלמת לאחר שלושה מחזורים. צעירי טירה עלתה למקום השני לאחר 1:2 על קלנסואה.

בבית א' אורנית חזרה מרמת גן עם 1:3 על הכח גלי גיל.

בבית ב' בני טירה נהנתה מצמד של מואמן קאסם בדרך ל-1:3 על מ.ס. נתניה. השרון נתניה זכתה בניצחון 0:3 טכני על טוברוק ואילו המשחק בין כפר יונה לאריאל ייערך מחר.

תל אביב

בפליאוף העליון  השקמה עוד הוליכה ביתרון של שער על המכתש, אך זו ביצעה מהפך (צמד לחן מלכה) בדרך ל-1:4 ולמקום הראשון. רמת ישראל ושיכון ותיקים סיימו ביניהן ב-0:0 מאכזב.

בבית א' המחזור נפתח כבר ביום שני כשאינטר ת"א ניצחה ביהוד 0:5 את אליצור המקומית ויושלם ב-15.6 עם המשחק בין בית"ר יפו לפרדס כץ.

בבית ב' אליצור יפו (שלושער לרפאל אלבס) הביסה 2:7 בחוץ את ספרטק ר"ג ואילו המשחקים בין בני יהוד לאור יהודה ובין בית"ר עזרא לחולון ייערכו באמצע השבוע.
 
מרכז

בפליאוף העליון מ.ס. רמלה לא עוצרת וחזרה מגבעת זאב עם 2:5 על בית"ר המקומית. בני יצ'לאל מחקה פיגור כפול עם מהפך מרשים בזכות שער ניצחון של יחיאל צגאי בדקה ה-92 בדרך ל-2:3 גדול בחוץ על נחלת יהודה.

בבית א' נפתח המחזור כבר ביום שני עם ניצחון 4:6 של צעירי לוד (צמדים לסלימאן אלעביד ולנביל שעאבן) על אשדוד סיטי (צמדים לענוג אביטן ולאושר אלגרבלי). מבשרת ציון ניצחה 0:3 טכני את הפועל מצליח. במשחק שפתח את המחזור ה-18 הביסה מכבי רמלה (שלושער לדור איטח) 1:7 את צעירי לוד.

בבית ב' בני אשדוד אכזבה עם 3:3 בראשל"צ. הפועל ברנר לאא התקשתה להביס 1:4 את טירת שלום. בית"ר גן יבנה קיבלה 0:3 טכני על הפועל רמלה.

דרום

בפליאוף העליון שני המשחקים נדחו עקב ההמתנה לגורל המשחק בין שגב שלום לחורה והחשד של שגב לשיתוף שחקן שלא כדין.

בבית א' מכבי דימונה הביסה 3:6 את מכבי ירוחם, המשחק בין בני ירוחם לחורה לא נערך ואילו המשחק בין עוצמה ב"ש לאלהושלה ייערך מחר.

בבית ב' מ.כ. ב"ש נהנתה מצממדים של קלי דריי, קובי לוי וצחור מימון די לגבור 3:7 על כסייפה. בית שמש קפצה לאשקלון וחזרה הביתה עם 2:4 נאה. המשחק מטה יהודה לרהט נקבע כ-0:0 ללא נקודות.

 

תגובות

+ הוסף תגובה