מכבי עוספיה חוגגת עלייה לליגה ב'

חוגגים עלייה מדהימה לליגה ב'. שחקני עוספיה (דוברות מכבי עוספיה-ויסאם גוטאני) חוגגים עלייה מדהימה לליגה ב'. שחקני עוספיה (דוברות מכבי עוספיה-ויסאם גוטאני)
אחרי שכבר הבטיחו את הזכייה באליפות ליגה ג' שומרון ואת העלייה לליגה ב', שחקני מכבי עוסיפה הניפו את צלחת האליפות וחגגו יחד עם מאות אוהדים שהגיעו לחוות את הרגעים ההיסטוריים

 מכבי עוספיה אירחה אתמול את ג'סר זרקא ורשמה עוד ניצחון גדול 0:6. עומרי מלאק, מלך שערי ליגה ג' כבש והעלה את מאזנו ל-27 שערים, דניאל אבו רוקן, מחמד מהדאוי, וליד שרוף, לוטפי אבו רוקן ושאדי חגוג כבשו והצטרפו לחגיגת השערים.

עוספיה עם מאזן מדהים של יחס שערים 101-6 עדיין לא סיימה את משחקי הליגה ועד עכשיו היא לא הפסידה אף משחק, ניצחה ב-18 וסיימה במשחק אחת בתוצאת תיקו ונותרו לה שני משחקים עד לסיום העונה.

אחרי שריקת הסיום התחילו החגיגות הרשמיות של כל מי שנכח במגרש והקבוצה הניפה את צלחת האליפות לעיני מאות אוהדים שליוו את הקבוצה במהלך העונה.

שחקני מכבי עוספיה חוגגים עם הקהל. צילום: ויסאם גוטאני / דוברות המועדון


שיבל לאלא, מאמן מכבי עוספה, מסר: "שמח מאוד על העלייה ההיסטורית של מכבי עספיה, אין מאושר ממני להעלות את הכפר שלי ליגה מעמדת המאמן. עונה חלומית שלנו ואני מודה לכולם, שחקנים, הנהלה, בעלים ולקהל שלנו".

שיבל לאלא עם צלחת האליפות. צילום: ויסאם גוטאני / דוברות מכבי עוספיה


לוטפי אבו רוקן, אחד הכישרונות בקבוצה ואשר כבש שער מרהיב במבצע סולו נהדר אתמול, אמר: "תחושה פנטסטית לשמח כפר שלם. הגיע לנו. שמח על עונה מצוינת באופן אישי ואמשיך לעבוד קשה בכדי להתקדם".

ראיד זאהר, הבעלים של המועדון, סיפר: "עונה מדהימה, מרגש לראות את השמחה בכפר, את האנשים מתרגשים לאחר הרבה אכזבות בשנים האחרונות. מגיע לכפר הזה קבוצה בליגות הבכירות יותר".

הבעלים ראיד זאהר (משמאל) חוגג עם דובר המועדון ויסאם גוטאני (משמאל)


המנהל המקצועי דורון בן דור :" אחת העליות המרגשות שלי כמנהל מקצועי. הכרתי אנשים מדהימים ועשינו עונה גדולה עם ממוצע של חמישה שערים למשחק ורק 6 שערים שספגנו. אלו נתונים מפחידים. עוספיה תמיד תהיה לי לבית חם". 

התרגשות גדולה! צילום: ויסאם גוטאני / דוברות מכבי עוספיה 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בן דור
(יגאל: 09:55 07-06-2021)
איך הוא מוצא תמיד פרייר שישפוך כסף בשביל להאדיר את השם שלו. מבזבז הון עתק סתם עולה ובורח.נראה אותו פעם ממשיך אחרי העלייה שיתמודד עם ההשרדות בליגה