קרובה לליגה א'? ניצחון גדול לנשר על מ.ס טירת הכרמל

כבש שער ניצחון. גורמזנו כבש שער ניצחון. גורמזנו
שער מהיר גורמזנו ומשחק לחימה הביא לשלוש נקודות יקרות לנשר. ברכאת: "העלייה עוד רחוקה ויש עוד מחצית מהמשחקים"

 עירוני נשר שמה לעצמה למטרה לחזור העונה לליגה א' ונראה כי היא בדרך הנכונה כאשר בסוף השבוע השיגה ניצחון יוקרתי על מ.ס טירת הכרמל בתוצאה 0:1. כבר בדקה השמינית העלה שרון גורזמנו את נשר ליתרון שהחזיק עד הדקה התשעים. בדקה ה-70 נותרה נשר בעשרה שחקנים לאחר הרחקתו של רוקן והבה אך טירת הכרמל בכל מקרה לא הצליחה לחלץ נקודה.

מאמן נשר, ווהאב ברכאת, אמר לאחר הניצחון: "שיחקנו מול קבוצה מצוינת מהטובות בליגה ובאחד המגרשים הקשים בליגה. ידענו מראש שיהיה משחק קשה ועשינו 0:1 מהיר וגם אחרי ההרחקה היה קצת קשה אבל ידענו לשמור על התוצאה. אנחנו עוד לא בליגה א' ויש עוד מחצית מהמשחקים וריינה זאת דוגמה טובה למהפך שעשתה ועלתה ליגה. אני לא חושב על העונה הבאה אלא רוצה להשלים את המשימה העונה".

מאמן טירת הכרמל, אורן פלאש, סיכם: "אני חושב שהמחצית הראשונה לא הייתה טובה מצד שתי הקבוצות והם עשו גול מטעות שלנו. במחצית השנייה עלינו יותר טוב והייתה רק קבוצה אחת על המגרש. לצערי יש לנו המון פצועים בגלל העומס וזאת בעיה של כל הקבוצות ולא תירוץ. הליגה עוד לא נגמרה ויש לנו סיכוי לעלייה".

פלאש: "מחצית ראשונה שתי הקבוצות לא היו במשחק והם עשו גול מטעות שלנו בהגנה. מחצית שנייה עלינו והייתה רק קבוצה אחת על המגרש ויש לנו המון פצועים וזה בעיה של כולם וזה לא תירוץ. עוד לא נגמר ויש עוד סיכוי".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ימניאק
(אוהד מגדל: 17:43 06-06-2021)
נשר לו תעלה רק טירת הכרמל
2
גרה
(גת : 19:22 06-06-2021)
כל המשחקים שנשארו נשר תפסיד רק מס טירה הכרמל מנצחים ועולים ליגה א נשר למבחנים
3
עירוני נשר
(הגו'קר : 07:22 10-06-2021)
כול הכבוד ל עירוני נשר קדימה ב כול הכח לעבר המטרה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה המאכזבת של ליגה ב' דרום ב'?