עודד קוטר: "אני חושב שאני ראוי לליגה גבוהה יותר והלוואי שזה יהיה עם כאוכב"

מקווים להצליח יותר מהעונה האחרונה. קוטר מקווים להצליח יותר מהעונה האחרונה. קוטר
רגע לאחר שחתם רשמית על המשך דרכו בכאוכב, התפנה המאמן לשיחה קצרה על העונה האחרונה והתוכניות לעונה הבאה

לאחר האכזבה והכעס בסיום העונה האחרונה, מה שהגיע אף לכדי תלונה במשטרה נגד צוות השיפוט, התחילו ראשי הפועל כאוכב בהכנות לעונה הבאה וההחתמה הראשונה הייתה של המאמן, עודד קוטר.

האחרון הרשים את ראשי הקבוצות לא רק בזכות התוצאות, אלא גם בזכות השיפור במצבת השחקנים המקומיים. קצת יותר מחודש לאחר סיום העונה התפנה קוטר לסכם אותה וכבר חושב על העונה הבאה.

איך אתה מסכם את העונה?

"בנינו קבוצה חדשה שהפכה לקבוצה טובה ולצערי פספסנו את העלייה במחזור האחרון, אבל לאורך העונה שיחקנו כדורגל מצוין".

מה לא עבד במאני טיים מבחינתכם?

"קשה לי להגיד איפה נפלנו, אבל כל מי ששיחק מולנו ראה קבוצה שקשה לשחק מולה והיה קשה לנצח אותנו. המשחק האחרון היה כואב בצורה יוצאת דופן ואני לא יודע מה קרה עם השיפוט אבל אנחנו לא מסתכלים אחורה אלא קדימה והקבוצה שלנו הוכיחה שהיא הייתה ראויה לעליית ליגה".

אתה מגדיר את העונה כאכזבה או ככישלון?

"אני חושב שזה לא זה ולא זה. בנינו קבוצה חדשה וצעירה והשחקנים הוכיחו את עצמם ולבטח שזה לא כישלון כאשר הגענו לפליאוף העליון".

ברמה האישית איך אתה יוצא מהעונה הזאת?

"מאוד נהניתי בכאוכב ברמה האישית כי יש שם אנשים טובים שעוזרים בכל דבר ונקווה להמשיך ככה בעונה הבאה. מעבר לזה נהניתי מהכדורגל ששיחקנו לאורך העונה".

מה התוכניות לעונה הבאה?

"הרצון הוא לבנות קבוצה חזקה וטובה כמו בעונה האחרונה. נקווה גם לבצע שיפור במקומות הפחות טובים שלנו ולהגיע יותר רחוק".

עד כמה היה חסר הקהל לאורך העונה?

"אין ספק שזה קשה לשחק בלי קהל וזה פגע בכל הקבוצות אבל בסופו של דבר היה כיף לקבל אותו בפלייאוף ונקווה שיהיה איתנו לאורך כל השנה הבאה".

לסיום יש חלום על ליגה גבוהה יותר?

"תמיד יש רצון ואני מעריך את היכולות שלי וחושב שאני יכול להיות בליגה יותר גבוה ובטוח שתגיע ההזדמנות המתאימה ובכלל הלוואי וזה יקרה עם כאוכב ונעשה עלייה ביחד".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דעה מיקצועית
(אחד שמכיר: 16:30 09-06-2021)
עודד מאמן הגנתי, נופל במני טיים, לא יעלה ליגה בחיים, לא מאמין בכדורגל התקפי, ותמיד ישחק הגנה לחכות באמצע ללחוץ ולצאת לתקוף, ברגע שאדון עודד יתחיל לשחק התקפי אולי יצליח, לגבי העונה הליגה הייתה מאד חלשה, ואף.קבוצה רצתה פליאוף עליון בבית של כאוכב. בליגה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה המאכזבת של ליגה ב' דרום ב'?