ליגות ב׳ צפון: סיכום משחקי אמצע השבוע בפלייאוף התחתון

שחקני טובא חוגגים את הניצחון (צילום: הפועל בני טובא) שחקני טובא חוגגים את הניצחון (צילום: הפועל בני טובא)
אלנהדה נצרת, הפועל עין סהלה ובני ביר אלמכסור ירדו לליגה ג'. איחוד בני ג'ת מתקרבת גם היא לירידה והמאבק על הבריחה ממשחקי המבחן בעיצומו

העונה המוזרה הזאת ממשיכה להקשות על כל המועודנים וקצב המשחקים המטורף פוגע בלא מעט קבוצות שמאבדות שחקנים ממשחק למשחק בעקבות פציעות רבות ועייפות בגלל העומס. למרות זאת, קיבלנו משחקים מעניינים מאוד בפלייאוף התחתון בליגות ב' צפון ואפילו מספר מכובד של שערים. 

ליגה ב׳ צפון א׳
(בית א׳)
הפועל בני טובא ניצחה בחוץ 0:2 את הפועל עראבה והשיגה 3 נקודות חשובות להמשך מסע ההישרדות בליגה, ואיל נזאל ונאאל אבו עואד כבשו וחתמו על הניצחון. 
 
צעירי טמרה קרובה להבטיח לעצמה עונה נוספת בליגה ב׳ לאחר שגברה 1:2 על אחווה שעב שכבר הבטיחה הישארות באופן רשמי. 
 
צעירי סכנין 0:3 בני ביר אלמכסור (ירדה לליגה ג')
 
(בית ב׳)
עירוני כאבול חוזרת עם ניצחון חוץ סופר יקר לאחר שניצחה את בית״ר נהריה 1:2. אמיר טרביה כבש מפנדל בדקה ה-40 וערוה סויטאת השווה לטובת נהריה בתחילת המחצית השנייה. אבל מוחמד זבידאת החזיר את היתרון לקבוצתו בדקה ה-80 וקבע את תוצאת המשחק.
 
מכבי עירוני יפיע והפועל צפת נפרדו בתיקו 1:1, תוצאה טובה עבור שתי הקבוצות שרחוקות כעת 7 נקודות מהמקום שמוביל למבחנים וכנראה יישארו בליגה.
 
אחווה כפר מנדא 0:3 אלנהדה נצרת (ירדה לליגה ג')
 ניצחון חשוב, שחקני כאבול
ליגה ב׳ צפון ב׳
(בית א׳)
מכבי אחי איכסאל פותחת פער של 4 נקודות מהמקום שמוביל למבחנים בעקבות ניצחון גדול 2:5 על הפועל עין סהלה שירדה לליגה ג׳. מתן נחמני כיכב עם שלושער, מוראד עואד ואחמד דראושה כבשו לטובת איכסאל. בצד השני עאמר כבהא ורחיק סידאוי כבשו לטובת עין סהלה.
 
הפועל בית שאן אירחה בבית את הפועל בני מוסמוס וסיימה בשוויון 1:1. בית שאן כבר הבטיחה באופן סופי הישארות בליגה ואילו מוסמו תצטרך להמשיך לצבור נקודות על מנת לא להסתבך ותקווה שסנדלה גלבוע, שנמצאת במקום שמוביל למבחנים, תמשיך לאבד נקודות.
 
אחי ביר אלמכסור - הפועל סנדלה גלבוע (רביעי, 16:30)
 
(בית ב׳)
הבית הבוער ביותר בפלייאוף התחתון סיפק לנו משחק כדורגל מדהים כאשר בית״ר חיפה גברה 3:4 על איחוד בני באקה לאחר שירדה למחצית בפיגור של 2:0. אליהו דרעי הצטיין עם צמד אישי, גל מלכה ואפרים לוינגר כבשו לחיפה במחצית השנייה, ואילו בילאל פטימה (צמד) ומוחמד סעדיה הבקיעו לבני באקה שעדיין ממשיכה להסתבך בתחתית.
 
עוד משחק רב שערים קיבלנו אתמול, הפעם בכפר קרע שכבר הבטיחה הישארות בליגה ומשחקת כדורגל מרשים, אך נתקלה ביריבה עיקשת מרמות מנשה שניצחה בתוצאה 2:3 והשיגה 3 נקודות יקרות להמשך. שגיא חייט (צמד) ועומר דלר כבשו לאורחים ואילו לכפר קרע כבש היתם מחאג׳נה שני שערים שלא הספיקו לקבוצתו.
 
מכבי נוג׳ידאת השיגה ניצחון משכנע 0:3 על איחוד בני ג׳ת האחרונה שככל הנראה לא תשרוד בליגה וזקוקה לנס כדי להישאר. איתן אדרי, מלך שערי נוג'ידאת, כבש צמד והעלה את מאזנו ל-11 שערים ועלי חביב אללה הוסיף עוד אחד וכבש את שערו השביעי העונה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאמן בלי תעודה
(באקה : 22:51 09-06-2021)
איחוד בני באקה יורדים ליגה ג כפאר כמא נשארים נשאר 3 משחקים מס כפאר כמא הצירקסים לוקחים כל המשחקים מנצחים אחוד באקה מפסדים כל המשחקים הם יושנים בני באקה וכפר כמא סגרו עם כל הקבוצות סגור מסקנים אחוד לו יודעים מה מתראחש בליגה כרע ונגידאת וחיפה מכרו

סקר דאבל פס

מי הקבוצה המאכזבת של ליגה ב' דרום ב'?