חכים: "כאשר אופיר רגב פנה אלי אז ידעתי שאשאיר את לוד בליגה"

אחד ממצטייני העונה. חכים אחד ממצטייני העונה. חכים
בני לוד עשתה דרך אדירה שהסתיימה בהישרדות הרואית בליגה א', כאשר זה לא מעט בזכות המאמן, יוסי חכים

אחד הסיפורים היפים בליגה א' מחוז דרום היה מסע ההישרדות של בני לוד, שלאורך רוב העונה הייתה מתחת לקו האדום אבל אז הגיע המאמן, יוסי חכים, שהצליח במשך תשעה מחזורים לעשות רצף אדיר של 7 משחקים ללא הפסד עם ארבעה ניצחונות ושלושה תוצאות תיקו.

יוסי איך ההרגשה להשיג את המטרה המיוחלת ?
"הרגשה טובה מאוד. בכדורגל יש תקופות טובות ותקופות פחות טובות ואני שמח שהצלחנו להשאיר את הקבוצה בליגה. אני, חיים לנציאנו ונביל עבדנו קשה ובעזרת חבורה של גברים שנתנו את הכל על המגרש ונצמדו להוראות והצלחנו לעשות את הבלתי ייאמן ולהישאר בליגה".

באת בתקופה לא פשוטה מבחינת לוד. לא חששת להגיע?
"אני אדם שאוהב אתגרים. אם הייתי מפחד מאתגרים ומוותר לא הייתי מצליח להגיע למה שהגעתי. כשאופיר פנה אלי האמנתי בכל ליבי שנשאיר את לוד בליגה ולא חששתי לרגע גם כשפתחנו עם שני הפסדים. כשירדתי לדשא זיהיתי את הבעיות שחשבתי שצריך לתקן מיד, ייצבנו את ההגנה עבדנו במקביל על הצד המנטלי. ראינו איך הקבוצה מתקדמת ומתחברת ממשחק למשחק וזה מרגש אותי כל פעם מחדש לראות שחקנים שלי מתקדמים ויש בלוד חומר שחקנים מוכשר והחיבור שלי ושל הצוות עם השחקנים היה מעולה".

מה התוכניות שלך לעונה הבאה?
“אני עדיין לא יודע. יש כבר מספר הצעות מעניינות על הפרק אבל אני לא רוצה לפעול מלחץ. אני אחשוב מה נכון לי ואקבל את ההצעה שאני חושב שהיא הכי טובה עבורי. הכדורגל בשבילי הוא אהבה וחשוב לי להיות במקום שיתן תנאים טובים לשחקנים שילכו איתי וכמובן מועדון שיגרום להנאה, בנימה אופטימית זו אני רוצה להודות לצוות שלי חיים לנציאנו ונביל ולהנהלה של לוד על תנאים מעולים ושקט למערכת וכמובן לשחקנים הצעירים האלו שהשאירו את הלב על המגרש אין ספק שהקרדיט הגדול הוא שלהם ". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יוסי אתה משקר לעצמיך לא אותנו
(יודע דבר : 14:02 10-06-2021)
כול העולם ואישתו ידעו לפני חודש וחצי לפני תום העונה מי יורדת ליגה גם אתה יוסי ( אור יהודה) אז תפסיק לרמות את כולם
2
יוסי חכים מלקק לאופיר רגב
(אורן: 18:14 10-06-2021)
חכים הלקקן רוצה חוזה לעוד עונה שבא הוא יכשל. עלק הצעות יש לו והוא יבחן אותן. מי רוצה מאמן זקן ישן ומיושן?
3
ובנוסף הצליח לפרק 2 מועדונים יפה
4
לוד
(שלומי: 22:32 10-06-2021)
לא הבנתי דום דבר בכתבה המאמן חכים לא מוכר מי יחכה לו בדנה הבאה ושנית חכים הוא מאמן של בני לוד ואופיר רגב הוא הבעלים של הפועל לוד
5
לוד
(שלומי: 22:33 10-06-2021)
לא הבנתי דום דבר בכתבה המאמן חכים לא מוכר מי יחכה לו בדנה הבאה ושנית חכים הוא מאמן של בני לוד ואופיר רגב הוא הבעלים של הפועל לוד

סקר דאבל פס

מי הקבוצה המאכזבת של ליגה ב' דרום ב'?