מוחמד עוודי סיים את דרכו בהפועל קלנסווה

יצא לדרך חדשה, עוודי (צילום עצמי) יצא לדרך חדשה, עוודי (צילום עצמי)
המאמן שהדריך את הקבוצה בשנתיים האחרונות עוזב לאחר שעמד במטרות גם השנה והצליח להשאיר את המועדון בליגה ב'

מוחמד עוודי, מאמן הפועל קלנסווה, נפרד מהקבוצה אחרי שנתיים מצוינות בהם השיג בשנה הראשונה לקבוצה בליגה הגעה לפלייאוף העליון ובשנה השנייה הישארות מוקדמת בליגה בתנאים קשים מאוד. עוודי ידע לבנות קבוצה ללא תקציבים גדולים ולבחור שחקנים מתאימים כשאימן באיחוד בני ג'ת וגם בהפועל קלנסווה.

על סיום תפקידו במועדון, עוודי מסר: "אני מסיים את דרכי עם הפועל קלנסווה אחרי שנתיים נפלאות מבחינה מקצועית, הצלחתי להשיג את המטרות שביקשה ממני ההנהלה והגענו לפלייאוף העליון בשנה הראשונה ורק הקורונה מנעה מאיתנו את העלייה לליגה א'".
 
המאמן המשיך את דבריו והוסיף: "השנה הייתה קשה במיוחד עם תנאים קשים מאוד מכל הבחינות, ולמרות זאת הצלחנו לעמוד במטרה שלנו מוקדם ונשארנו בליגה. כל זה בשנתיים ללא מגרש ביתי, לא למשחקים ולא לאימונים. רוב הזמן התאמנו במגרשי קטרגל והתקציב בשנתיים בליגה ב' לא עבר את התקציב של הקבוצות שעלו מליגה ג'. אני מודה לכל חברי ההנהלה שעבדתי איתם ולאפסנאי התותח שלנו פיגו. ואומר תודה גדולה לכל שחקן ששיחק אצלי כמאמן והוריד מהמשכורת שלו בכדי להיות איתי. תודה ענקית! אוהב אותכם".

על העתיד המקצועי שלו, עוודי אמר: "אני עדיין לא יודע איפה אני אהיה בעונה הבאה. יש זמן ואני מאמין שאקח החלטה נכונה, כי מגיע לי להיות בליגה יותר גבוהה אם אהיה מאמן בקבוצה בוגרת".
 
עארף סלאמה מנהל הקבוצה אמר בתגובה: "אנחנו מכבדים את ההחלטה של עוודי להיפרד. הוא עשה מעל ומעבר לקבוצה שלנו ונתן שנתיים נפלאות למרות התנאים הקשים שהיו לנו. אנחנו נתחיל אחרי סיום העונה להתכונן לעונה הבאה ולבנות קבוצה לעליית ליגה בעזרת השם".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאמן ענק
(אבו ראס : 10:40 10-06-2021)
מגיע לו ליגה א ומעל
2
מאמן ענק
(אבו ראס: 10:42 10-06-2021)
מגיע לו ליגה א
3
..
(שחקן: 13:02 10-06-2021)
מאמן שאם היה לו קצת תנאים של כדורגל היה עולה ליגה . כל שחקן בקבוצה שיחק בשבילו ! אין עלייך בעולם עוואדי מגיע לך רמות גבוהות יותר
4
אפס
(ביתר: 09:45 12-06-2021)
מאמן שמוחר משחקים לא יכול להצליח יאפס
5
זהירות מוכר משחקים
(ביתר: 15:52 12-06-2021)
תשאלו אותו כמה כסף קיבל מטייבה למכור להם את המשחק שבועה הבא
6
הוא עזב את הקבוצה
(עאמר: 15:02 13-06-2021)
הוא לא בקבוצה אך ימכור מאמן גדול והוא נקי מהדברים האלה
7
מוכרי משחקים
(ויצמן יער: 13:49 18-06-2021)
אפסים זבלים עשו קומבינה עם טייבה למכירת משחקים הבלוף שלכם ייצא אוטוטו!!!

סקר דאבל פס

מי הקבוצה המאכזבת של ליגה ב' דרום ב'?