ככה מסיימים עונה? המגרש היה סגור, המשחק בין אשקלון לבני כסייפה בוטל

הקבוצות מחוץ לאצטדיון הקבוצות מחוץ לאצטדיון
אירוע הזוי ולא מתקבל על הדעת בליגה ג' - הקבוצות, השופטים, המאבטחים והאוהדים הגיעו לאצטדיון אך מנהל האצטדיון לא נכח, לא ענה לטלפונים והמשחק בוטל

 מה בסך הכל רצו במכבי אשקלון ובני כסייפה?, לסיים את העונה שהתארכה מעבר לכל הציפיות?, לסיים את העונה בכבוד, ספורטיביות ולצאת לפגרה?

המועדונים הגיעו למשחק במגרש הסינטטי באשקלון ויחד עם צוות השיפוט, המאבטחים ואוהדם חיכו וחיכו לפתיחת השערים עד שלא הייתה ברירה והמשחק בוטל. הסיבה: מנהל המגרש, הממונה עליו והאחראים מטעם העירייה לא ענו לטלפונים, לא היו זמינים ופשוט זנחו את הקבוצות מחוץ למגרש.

בקבוצות היו בהלם מהנעשה ולא יכלו לשמור על שתיקה.

יו"ר בני כסייפה, סלימאן אזברגה, התייחס לנעשה: "עד שרצינו לסיים את העונה בצורה הכי טובה עם כל הקשיים שעברו השנה, באנו למשחק אחרון של העונה מול אשקלון שיש להם קבוצה טובה עם אנשים נהדרים. הגענו למשחק הזה בתקווה לסיים את העונה ושהגענו מצאנו גם את השחקנים של אשקלון יושבים מחוץ לאיצטדיון, ממתינים לפתיחת המשחק. שעה המתנו שהשער יפתח ולצערי  המשחק לא התקיים מכיוון שאין מפתוחת למגרש. הקבוצה היריבה כיבדה אותנו בכיבוד קל, שתי הקבוצות אכלו מאותו שולחן כידידים. הגענו בסגל מלא, כל השחקנים יצאו מעבודתם כדי לשחק ולהנות אך לצערי המשחק לא התקיים".

מני יאסו, יו"ר מכבי אשקלון, מסר: "מה שראינו היום הוא מצב לא נעים ומביש. בושה לעיר אשקלון, בושה שיש מנהל מתקן שעושה ככל העולה על רוחו לפי האינטרסים שלו, זאת התעללות והתעמרות שאנחנו חווים כבר תקופה ארוכה וזה מראה שההתנהלות הספורטיבית בעיר היא מתחת על כל ביקורת. מחפשים לפגוע בקבוצה שעשתה לא מעט לעיר עצמה ולילדי העיר. שבוע וחצי מראש ידעו על המשחק, גם השיטור העירוני שהגיע לכאן התקשרו למנהל המגרש, לממונה עליו ולבכירי העירייה ואף חלקם ניתקו את הטלפונים. תעודת עניות לאשקלון. עצוב והזוי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חברים
(חורה: 09:33 17-06-2021)
שכונננננננה
2
ביטול משחק בין הפועל בני כסייפה לאשקלון
(אזברגה סולימאן מנהל הפועל בני : 16:41 16-06-2021)
בושה וחרפה לעריית אשקלון שעושה דברים כאלה שתי הקבוצות המתינו בחום שעה וחצי מי חוץ להצטדיון וזה לו רק כך מנהל האיצטדיון מלפנה חודשיים בסיבוב הראשון נתנו למכבי אשקלון לארח איתנו באמצע רמדאן בחום ואנחנו צמים ועשו את המשחק בשעה אבע בצהריים . ממש בושה