הפועל דלית אל כרמל עלתה לליגה ב'

עונה מדהימה! שחקני דלית אל כרמל (צילום המועדון) עונה מדהימה! שחקני דלית אל כרמל (צילום המועדון)
דלית אל כרמל ניצלה את המעידה של צעירי אום אל פחם וחגגה עלייה לליגה ב', אבו סאלח: "זאת העלייה הכי מתוקה בחיים", נסר אלדין: "הפועל מייצגת את האחדות בדליה"

 הפועל דלית אל כרמל, המועדון ששיחק שנים רבות בליגה א' וחזר לפעילות לפני שתי עונות, עלה שוב לליגה ב'. הקבוצה השיגה 15 ניצחונות במהלך העונה שסידרו לה מקום בליגה ב' והמשחק שהכריע את האליפות לטובת דליה היה בין צעירי אום אל פחם לבין הפועל נצרת שהסתיים בתיקו 3:3 ובעקבות איבוד הנקודות של אום אל פחם דליה הוכתרה כאלופת ליגה ג' יזרעאל. 

יש להזכיר שהפועל דליה וצעירי אום אל פחם נפגשו פעמיים במהלך העונה, המשחק הראשון הסתיים בתיקו 1:1 ואילו דליה ניצחה 1:4 במנשחק השני דבר שהעניק לה יתרון משמעותי לעבר העלייה.

האיש שהוביל את הקבוצה במהלך העונה והצליח לעשות הישג אדיר, הוא המאמן מועאד נסר אלדין שאמר: "אנחנו הובלנו את הטבלה מהמחזור הראשון וכמעט לאורך כל העונה. הצגנו כדורגל איכותי ושלטנו ברוב המשחקים והבקענו הרבה שערים ומיעטנו לספוג. זו עלייה משמעותית בשביל הקבוצה והיישוב כולו. הפועל מייצגת את האחדות בדליה מאז שנות השבעים".

החלוץ המצוין, אימן אבו סאלח, שעשה עוד עלייה בקרייה המדהימה שלו הוסיף: "זו העליה הרביעית שלי עליתי בכל הליגות בארץ מליגה ג' ועד ליגת העל, אבל העלייה הזאת הייתה הכי מתוקה לאור המצב שהיינו בו. היינו 11 שחקנים לוחמים ששיחקו בשביל הסמל, 90% מהסגל הם שחקני בית שעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. סיימתי מלך השערים בזכות החברים שלי לקבוצה שעזרו לי מאוד ועשו לי חיים קלים, בזכותם הצלחתי להבקיע ולעזור לקבוצה לעלות ליגה".
שחקני דלית אל כרמל חוגגים עלייה מתוקה (צילום המועדון)
ואיל חלבי, מנהל הקבוצה, מסר: "זאת הייתה עונה נפלאה בזכות שחקנים נפלאים, צוות מקצועי מוכשר בראשות המאמן מועאד נסראלדין והנהלה מסורה ודואגת . עליית ליגה בשנת "הקורונה" בה נאלצנו להפסיק את הליגה והאימונים מראה על החוסן המנטלי שיש למועדון הפועל דלית אל כרמל. המחויבות, האחריות, והמנהיגות של השחקנים והצוות המקצועי פשוט להוריד בפניהם את הכובע. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לשחקנים, לצוות המקצועי וכמובן לקהל המקסים שלנו שתמיד נמצא לצד הקבוצה. כמו כן, תודה למועצה המקומית והעומד בראשה מר רפיק חלבי ולמחזיק תיק הספורט עאמר חוסייסי שמספיקים לנו את המשאבים הנדרשים. באופן אישי רוצה להקדיש את העליה לידידי יו"ר הקבוצה רדואן נאטור ולמשפחתו, לאחר תקופה שלא פשוטה שעברה עליהם, מי יתן וידעו רק ימים שמחים. יחד מחזירים עטרה ליושנה".

חלבי המשיך והוסיף: "בהזדמנות זו אני מזמין את כל אנשי ואוהדי הכדורגל היום למשחק בין כוכבי המגזר בעבר לכוכבי הכרמל שיתקיים בשעה 18:00 תחת הכותרת "כן לספורט ולא לאלימות" ולזכרו של פאדי נאטור ז"ל הבן של יו"ר הפועל דלית אל כרמל".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מברוק
(אוהד מגדל העמק: 15:25 20-06-2021)
שמחים בשמחתכם על שובכם למקום הטבעי שלכם יחד אינו בהצלחה בהמשך
2
אתם טועים
(ישראל : 15:33 20-06-2021)
הפועל דאליה מעולם לא הפסיקה פעילות, מי שהתפרקה זאת מכבי דאליה
3
דליה אדומה
(אדום בנשמה: 20:58 20-06-2021)
מברוק להפועל דליה. לאבו פאדי היקר מגיע לך לשמוח , אין ראוי ממך אח וחבר יקר. אוהבים אותך וקח אותנו לליגה א
4
עוספיה
(עס: 21:04 20-06-2021)
הפועל דליה חלבי קבוצה מפורקת רק במזל עלתה ליגה ב הכסף שחק בסף שלמו כסף לנצרת רק כך עלו אבל הם לא ענינים כמעט 70 אחוז מהתושבים של דליה
5
דליה
(skhv: 20:48 21-06-2021)
תתביש לך כמה שנאה וארס אתה מפיץ מה עוד שאתה מדליה ולא מעוספיה
6
כרע
(קרקוש: 14:36 22-06-2021)
תתבישו לכם יש לכם מאמין מוצוין רק האנהלה נוכלים שלמו כסף לחלק מנצראת יפיע דפקה נצרת החזירא נוכלים אבל בסוף פחם עולים מברוק פחם