עלייה רביעית? דורון בן דור חתם במועדון ספורט קריית ים

בן דור עם חברי ההנהלה דני נניקשווילי וניסים צרפתי בן דור עם חברי ההנהלה דני נניקשווילי וניסים צרפתי
המנהל המקצועי שעשה בעונה האחרונה היסטוריה עם מכבי עוספיה ועונה קודם לכן עם נווה שאנן מקבל אתגר חדש בקריית ים

 דורון בן דור מונה השבוע למנהל המקצועי של מ.ס. קריית ים. בן דור, שרשם שלוש עליות בשלוש קבוצות: מכבי נהריה, מכבי נווה שאנן ומכבי עוספיא ישמש בעונה האחרונה כמנהל המקצועי של קריית ים.

במועדון מהקריות שמו לעצמם למטרה לעלות העונה לליגה ב' ולכן מאמינים כי ביחד עם המנהל המקצועי החדש ישיגו את המטרה.

בן דור: "שמח להגיע למועדון עם שאיפות להעפיל לליגה גבוהה יותר. מצפה לנו הרבה עבודה לגיבוש הסגל. בעונה הקרובה צפויה ליגה קשה ואני יכול להבטיח שכל שחקן שיהיה חלק מהמשפחה יהנה מחוויה של קבוצה שתשאף לעלות ליגה בע"ה ואפשר להיווכח ששחקנים שהיו ועבדו איתי רשמו את העונה הכי מרגשת שלהם ואני מקווה שזה יהיה כך גם הפעם עם שינוי אחד שהפעם אשאף לעשות יחד עם כל האנשים היקרים שעובדים למען הקבוצה כמו היו"ר ניסים צרפתי, רועי עטיה, שחקן העבר דנו נניקשוולי ואחרים וטובים לעשות שתי עליות רצופות עד לליגה א'. מגיע לקריית ים קבוצה בליגה גבוהה ויותר מכך. יש לנו את אחד המתקנים המרשימים בארץ ונדאג שלמתקן הזה יהיה כיסוי של קבוצה טובה".

על הסגל הנבנה אמר בן דור: " לפני הכל נמנה מאמן ויחד נגבש סגל .יש מספר מועמדים טובים לאימון הקבוצה. יש תקציב מוגדר ולא נחרוג ממנו. מי שיעלה על העגלה ירוויח ומי שלא נאחל לו בהצלחה. נדאג לפני הכל שתושבי ק.ים יהיו גאים בדרך ובקבוצה שלהם".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עוד פעם החפרן
(יחיאל: 16:26 02-07-2021)
די מה לא תבין שאין מצב לעשות כלום בקרית ים. כל עוד רועי עטייה נמצא משכורות בטוח השחקנים לא יקבלו... אז שינתם את שם הקבוצה . ושנה הבאת תקראו לקבוצה ביתר קרית ים .בושה חבל שנפלת למלכודת בן דור ....
3
באקה
(מבין: 22:43 02-07-2021)
לו כול בעם פורים עם נווה שאנן עליתא ליגה גם עם עוספיה עליתא הבעם עם קרית ים תתבאע בים הים לו רחוק כמה מתרם יש דוגמה בערבית אומירת מוש כל מרה בתסלם אל גרה חחחח
4
אוי
(מכיר ויודע: 11:58 04-07-2021)
שוב מצא את מי לחלוב אבל הפעם אם הבטיח עליה ולא יעלה אז גם במדרגות לא יוכל לעלות טעות תברח משם לפני שמתחיל