מוטי קדוש ואופיר טובול חתמו בקריית ים

הרכש החדש בקריית ים הרכש החדש בקריית ים
הקבוצה החדשה מליגה ג' החתימה מספר שחקנים בכירים שכיכבו בעונה האחרונה בליגה ב'. בן דור: "מדובר בסנונית ראשונה של המועדון"

מועדון ספורט קריית ים הגבירה הילוך בהכנותיה לעונה הבאה ולאחר שהחתימה את המנהל המקצועי, דורון בן דור, שכבר כונה כ'קבלן העליות' אז הקבוצה גם החלה במסע הרכש ובניית הסגל לעונה הבאה. אתמול החתימה הקבוצה את צמד שחקני מכבי נווה שאנן מהשנתיים האחרונות, הבלם אופיר טובול והקשר מוטי קדוש.

בנוסף הקבוצה צירפה לשורותיה גם את אופק סטרול וירין פריינטה. קדוש נחשב לאחד השחקנים היצירתים ביותר בליגות הנמוכות ורשם מספר עליות בקבוצות שונות וטובול נחשב למנהיג ושחקן פיזי מאד.

בן דור אשר שיתף עם השניים פעולה בעונת העליה של נוה שאנן מליגה ג' לליגה ב' אמר: "מדובר בסנוניות הראשונות של המועדון שהוקם השנה. בקרוב תהיה החתמה גדולה נוספת שלא תותיר ספק באשר לכוונות שלנו לעלות ליגה בתום עונה אחת מהרגע שהוקמנו. יש כאן אנשים טובים שרוצים להצליח ולהביא את העיר למקומות אחרים . יש על הכוונת עוד מספר שחקנים ובקרוב נשב מולם ונתקדם במטרה לגבש סגל רחב".

הקבוצה אמורה להתחיל לקראת סוף החודש את אימוניה ועד אז מקווים שם להשלים את מלאכת בניית הקבוצה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקנים???
(משה: 11:52 05-07-2021)
מה דורון עושה? מחתים גימלאים? יקבלו במקום מענק עליה מקלות הליכה?
2
כל הכבוד
(שלום: 12:19 05-07-2021)
בתוך פחות מכמה ימים שני כוכבים . רואים שקןרה שם משהו
3
עמי ותמי
(שימי: 23:27 05-07-2021)
שני גמורים שיחד עם בן דורון הולכים וחולבים כסף. עולים ליגה -קבלני עליות לא עולים זה בגלח שלא היה תקציב. יאללה תפרשו ובן דורון תשאר עיתונאי גם בזה אתה לא להיט
4
דיי נו
(ניסים: 20:50 07-07-2021)
עד מתי...עצוב.