קבלו את מלך השערים של ליגות ב' בישראל

חוגג שלושער. כבהא (צילום: דף הפייסבוק של איחוד כפר קרע) חוגג שלושער. כבהא (צילום: דף הפייסבוק של איחוד כפר קרע)
החלוץ הנהדר של כפר קרע הוביל את קבוצתו לעונה מצוינת וכבש כמות מטורפת של שערים

 איחוד בני כפר קרע הייתה אחת הקבוצות הלוהטות של העונה בליגה ב' צפון ב' וכמעט הצליחה לעלות לפלייאוף העליון אבל פספסה זאת רק במחזור האחרון של העונה הסדירה.

השחקן מספר 1 בקבוצה הוא החלוץ המדהים, מוחמד כבהא, המכונה (צ'אבי) שהצליח לכבוש 28 שערים ב-22 משחקים, הכי הרבה בליגות ב' בכל המחוזות. וזאת הייתה העונה החמישית ברצף שבה החלוץ כובש במספרים כפולים.

בנוסף, "צ'אבי" הצליח לכבוש שלושער בחמישה במשחקים במהלך העונה דבר שאנחנו לא רואים כל עונה בכדורגל הישראלי ובטח לא בעונת קורונה שבה מספר המשחקים היה מצומצם והעומס על השחקנים היה גדול.


החלוץ הנהדר סיפק לנו את הראיון הבא:

איך התחושה שאתה מלך שערי ליגה ב׳ בכל הארץ עם 28 שערים?

"האמת אני ממש מאושר על ההישג הזה, לכבוש 28 שערים בעונה שהייתה כל כך קצרה יותר מעונה רגילה ומשחקים פחות".

כבשת 5 פעמים שלושער?! איך הצלחת לעשות זאת?

"נכון! הצלחתי לכבוש חמש פעמים שלושער, הכל היה בזכות המשחק הקבוצתי שלנו והעבודה הקשה ובעיקר האמונה שמובילה את האדם לשאוף תמיד ליותר ויותר".

איך אתה מסכם את העונה של הקבוצה שלך כפר קרע? 

"אפשר לחלק את העונה לשני חלקים- חלק ראשון פחות מוצלח שבו איבדנו הרבה נקודות ובתקופה הזאת הישגנו רק 10 נקודות מתוך 18 נקודות. החלק השני היה הרבה יותר מוצלח והצלחנו לעשות שינוי דרסטי מאז הגעתו של המאמן מוחמד סמארה שבכלל מתוך 30 נקודות השגנו 25 נקודות וזה אחוז גבוהה לעומת מה שהפסדנו בתחילת העונה. בנוסף לכך, מבחינה אישית אני גם כן בחלק הראשון הצלחתי לכבוש רק שלושה שערים, אפשר לפרגן לא רק לחברים בהישג הזה אלה גם למאמן מוחמד סמארה שתמיד האמין שנעשה את זה ותמיד היה תומך בכל אחד ואחד".

ברור שמגיע לך להיות לפחות בליגה א׳, האם קיבלת הצעות לעונה הבאה?

"בכל הצניעות, קיבלתי הרבה הצעות גם מליגה ב' וגם מליגה א', אני לא ממהר לחתום, מחכה בסבלנות ושוקל איפה מתאים לי מבחינת התוכניות לעונה הבאה".

מילה שלך לסיום?

"בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל מי שתמך והאמין בי ומקווה שהעונה הבאה תהיה יותר שקטה בכדורגל ומחוץ לכדורגל ושנחייה בשלום ושמחה בעזרת השם". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גת
(עין מעון: 13:57 05-07-2021)
השליש בבנדלים ועד שליש אפסאיד ועוד שליש ביאד בהצלחה
2
בלוף
(ג'וחה: 14:19 05-07-2021)
חחחחחח כתבה חרטה אם היו בודקים היו יודעים למה הוא הצליח להבקיע כמות כזאת... כפר קרע הבטיחה הישארות בליגה ב' 7-6 מחזורים לסיום ומאז הפסידה ובתוצאות גבוהות של 5-4 6-5 וכאלה כשהכובש הוא אותו צ'אבי הגדול מעניין לא?? תמורת חלוקת נקודות שהחלוץ שלהם יבקיע
3
הייתי שם
(יוסף: 14:55 05-07-2021)
איכס שחקן בינוני מינוס אגואיסט בקבוצה חלשה. גם ילד בן 5 היה בולט שם. לא שווה שקל
4
מאמן אז יהיה סוף לערכים… הוא יודיע רק להשתמש בתפקידו בשבל לבלות עם … במושב משמרות בלילות בחדרים שמשכירים לפי שעה
5
שחקן ענק
(חליל: 04:12 12-09-2021)
שחקן ענק ונשמה של בן אדם ,חבל שלא משחק בליגה א כי הוא מתאים לליגה הזאתי , שיהייה לו בהצלחה בהמשך הדרך גם בכדורגל וגם בחייו הפרטיים , אחלה של בן אדם.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?