ברכאת ווהאב: "העונה בנשר הייתה הצלחה גדולה"

עוזב בראש מורם. ווהאב עוזב בראש מורם. ווהאב
המאמן הצעיר עשה עונה אדירה כאשר העלה את נשר חזרה לליגה א' אך כעת ינסה לעשות עלייה נוספת עם צעירי אום אל פאחם

ב-3 למאי 2019 ירדה עירוני נשר לליגה ב' כאשר היו לא מעט ספקות לגבי עתיד המועדון והרצון לחזור לליגות בכירות יותר אבל הנחישות של צמד הבעלים, אמיל יוסיפוב ושלומי פרץ, הביאה לכך שתוך שנתיים הקבוצה חזרה לליגה א'.

בתחילת העונה שעברה החליטו השניים להמר על המאמן הצעיר ושחקן העבר, ברכאת ווהאב, וזה הביא את הבשורה.

ווהאב סיכם: "הסיכום שלי הוא בשני מילים- השגנו את המטרה. עשינו את העבודה ושיחקנו בצורה מושלמת ברוב העונה וזאת עם עבודה קשה בגלל הסגרים ה שונים והכושר הגופני וכושר משחק שנפגעו אבל תמיד הייתה לנו החשיבות להעלות את נשר לליגה א'".

העונה האחרונה היא הצלחה?

"אין ספק כי שמנו לעצמנו את המטרה והשגנו אותה גם בזכות ההנהלה, האוהדים והשחקנים ובכלל כל מי שתמך ועזר לנו. בנינו קבוצה אטרקטיבית ששיחקה כדורגל נהדר לאורך העונה".

גם ברמה האישית זאת הייתה הצלחה?

"בהחלט. אסור לשכוח שהייתי מאמן לבד ללא עוזר מאמן ומאמן כושר וזה היה יותר קשה אבל עמדתי במשימה וזה מספק. אני חושב שההצלחה גם הייתה בגלל שהשחקנים הבינו במהרה את הדרישות שלי ולמרות שלכל מאמן יש את הגישה שלו אז ניסיתי לבחור שחקנים שיתאימו לי ולמערכת וזה היה בינגו".

למרות ההצלחה אז אתה לא ממשיך בנשר?

"היו לי הרבה הצעות גם מליגה א' וגם מליגה ב' והחלטתי להיענות לפנייה של צעירי אום אל פאחם אבל אני מאחל הצלחה רבה לנשר".

לסיום מגיעה מילה טובה לאמיל ושלומי?

"אמיל ושלומי אנשים מיוחדים ומגיע להם כל טוב. בעיקר בשל העובדה שהם מחזיקים מחלקת נוער מפוארת ועובדים לא פחות גם על החינוך וזה חשוב יותר מהכדורגל. קיבלתי כל מה שאני רוצה וזאת זכות גדולה והעלייה הזאת מגיעה להם יותר מכולם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה