נסים אגברייה: "היו לי 4 שנים נפלאות בבני מוסמוס"

מחפש אתגר חדש. אגברייה (צילום: דאפר מחאמיד) מחפש אתגר חדש. אגברייה (צילום: דאפר מחאמיד)
המאמן שהעלה את הפועל בני מוסמוס לליגה ב' והאחראי על המסע המדהים של הקבוצה בגביע המדינה עוזב את המועדון ומחכה לאתגר הבא

 המאמן נסים אגברייה נחשב לאחד המאמנים המנוסים והבכירים בליגות הנמוכות בארץ ולאחר 4 עונות בהן הצליח עם הפועל בני מוסמוס להגיע להישגים מרשימים, הודיע על עזיבה וכבר מחפש את האתגר הבא שלו.

שוחחנו עם המאמן נסים אגברייה שסיפק לנו את הראיון הבא:

איך אתה מסכם את התקופה שלך בבני מוסמוס?

"הצטרפתי לבני מוסמוס לפני 4 שנים כשהקבוצה הייתה בליגה ג'. באותה שנה עלינו ליגה עם 97% הצלחה והפסד בודד. הגענו לשלבים מתקדמים בגביע המדינה כשבדרך ניצחנו את הפועל ירושלים מליגה א' ובני לוד מהלאומית. שנה אחר כך בליגה ב' סיימנו בפלייאוף העליון והשנה במקום החמישי. בסך הכל היו לי 4 שנים נפלאות עם הקבוצה".

איך היה להתמודד עם כל הקשיים של הקורונה בעונה שעברה?

"השנה שעברה הייתה מאוד קשה במיוחד עבורנו, משום ששלחו אותנו אחרי פתיחת הליגה לבידוד ואז נאלצנו לשחק 11 משחקים רצופים בתוך חודש וחצי וזה היה מטורף וצברנו 22 נקודות. אז הגיעה התקופה הגרועה עם הפציעות בשל העומס הכבד שלא רגילים אליו. דרך אגב הקבוצה ללא מגרש אימונים ומשחקים והיא נחשבת לקבוצה עם התנאים הכי קשים בליגה בכל הארץ. עצירת הליגה כמה פעמים פגעה קשות במורל של השחקנים ובכושר הגופני שלהם".

מה היעד הבא שלך כמאמן? 

"השנה אני עדיין ללא קבוצה ומחכה בסבלנות להצעה מליגה א' בקבוצה מסודרת עם תנאים טובים".

ספר לנו על הרגע הכי מתוק שלך בקריירה!

"הרגע הכי מתוק בקריירה הוא הניצחון על בני לוד מהליגה הלאומית בתום 120 דקות, דבר שמעיד על כושר גופני גדול שיש לשחקנים שלי והוכחנו יכולת ומשמעת טקטית ברמות הכי גבוהות".

הגיע הזמן שנראה אותך מאמן בליגות יותר גבוהות! אתה מחכה לזה? 

"אני כבר מאמן הרבה שנים בליגות נמוכות למרות שמאוד מאמין ביכולת שלי לאמן בליגות הבכירות בארץ, אך זה דורש אמונה ואומץ רב מצד הקבוצה שתחתים אותי. מקווה שיום אחד אגיע לשם ואצליח".

מילה שלך לסיום?

"אני פונה לעמיתים שלי, למאמנים וגם להנהלות במגזר הערבי ומבקש לשמור על הספורטיביות שבמשחק הזה ולמנוע ממנו להידרדר ולהיסחף למקומות שלא רוצים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הבן אדם מאמן תותח בחסד!
(ירון: 09:49 20-02-2022)
לא פראייר יורק דם על הקווים וחי את המשחק. תותח על

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?