עמיד קשוע: "זאת עונה עם פספוס אדירה"

עונה מצוינת. קשוע (צילום: נזיה סולטאן) עונה מצוינת. קשוע (צילום: נזיה סולטאן)
הבלם המצוין של מועדון ספורט טירה מודה כי המטרה בעונה האחרונה לא הושגה, מדבר על הסיבות לכך וכבר חושב על העונה הבאה: "רוצים להסיר את הטעם המר"

במועדון ספורט טירה כבר החלו את הבנייה לעונה הבאה ולמרות האכזבה בדמות אי העפלה בעונה האחרונה, נראה כי המנהל המקצעי עבד טיטי, והמאמן חיים סירוטקין מתכוונים להשאיר את רוב הסגל מהעונה האחרונה ואליו לצרף שחקנים בכירים ממועדונים אחרים.

מי שהיה מהמצטיינים בעונה האחרונה וצפוי להמשיך הוא עמיד קשוע שסיכם את העונה: "הייתה עונה נפלאה מכל הבחינות. מבחינה חברתית היה לנו חדר הלבשה משובח שלא יהיה בליגות בכירות יותר וכולנו היינו מגובשים למען מטרה אחת שהיתה לעלות ללגיה הליאומית. גם מבחינה מקצועית הצגנו כדורגל תפארת לעין ברוב השנה אך לצערנו לא השגנו את המטרה שלנו בסוף וחבל".

אז העונה האחרונה היא אכזבה?

"בתחילת העונה היצבנו מטרה שהייתה ברורה לכולם והיא לעלות ליגה. ברוב המשחקים הצגנו כדורגל משובח אך לצערנו במשחקים הכי חשובים שהם משחקי הפלייאוף. פשוט לא הלך לנו, לא היה לנו מזל בכלל. למשל היה לנו הרבה החמצות מול היריב שבתחילת השנה היינו בכל מצב מבקיעים אפילו במצבים קשים אבל בפלייאוף במצבים קלים היינו מחמיצים ולכן אני אומר שהייתה שנת פספוס ולא אכזבה" .

איך אתה מסכם את העונה ברמה האישית?

"הייתה לי עונה נהדרת מבחינה אישית. תרמתי הרבה לקבוצה מבחינה מקצועית ונתתי כול כולי על מנת להשיג את המטרה שלנו וגם בשנה הזאת צברתי המון ניסיון כמו שיפור חשיבה ומהירות תגובה. לצערי הרב לא עמדנו במטרה שהצבנו מתחילת השנה".

מה התוכניות לעונה הבאה?

"בינתיים אני בטירה כי זה הבית שלי. אני צריך לשבת עם ההנהלה ונדון בקשר לשנה הבאה ונראה מה יהיה. אני לא פוסל שום דבר אם יהיו הצעות רלוונטיות עבורה מקבוצה אבל בינתיים העדיפות הראשונה זה להישאר בטירה . המטרות של הקבוצה לפי דעתי יישארו אותן מטרות של שנה שעברה ואני בטוח שההנהלה תעשה הכל על מנת להסיר את הטעם המר של שנה שעברה ". 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?