מאיר כהן: "אני והשחקנים הצלחנו אבל מבחינת ההנהלה זה היה כישלון"

בקיץ שעבר עוד היו חיוכים. כהן וההנהלה בדבוריה בקיץ שעבר עוד היו חיוכים. כהן וההנהלה בדבוריה
המאמן לקח אתגר קשה בדבוריה ומסכם עם יכולת סיפוק מהקבוצתיות וכבר מסיק מסקנות לקראת השנה הבאה

כבר בקיץ שעבר סומנה דבוריה כמועמדת עיקרית לירידת ליגה ואכן זה קרה, אך למרות זאת ולאור הבעיות התקציביות והניהוליות נראה כי העונה הזאת תיזכר כעונת המבחן עבור השחקנים ובעיקר עבור המאמן, מאיר כהן, שלא חשש לקחת את האתגר והביא הרבה כבוד לעצמו וגם למועדון.

כהן סיכם והיה כנה כהרגלו: "עברנו עונה קשה מבחינה כלכלית ומקצועית וזה לא פשוט להחזיק סגל של 22 שחקנים שלא קיבלו שכר במשך חצי עונה ובעיניי אחד הדברים הגדולים בעונה הזאת שידעתי לחבר את השחקנים והם נשארו דרוכים עד האימון והמשחק האחרון. לא פעם היו לנו משחקים מצוינים וזאת בלי תנאים במשך עונה שלמה אבל עם המון מוטיבציה".

ברמה האישית מה למדת העונה?

"אומנם ירדתי ליגה אבל ירדתי ליגה ללא תנאים מינימלים. בעיניי הייתה לי עונה מצוינת במיוחד שהצלחתי להחזיק ולחבר את השחקנים מהרגע הראשון של העונה ועד הרגע האחרון. בכל משחק נתנו הכל וכל קבוצה ששיחקה נגדנו היה לה קשה ולמדתי המון בדרך".

אז זאת עונת הצלחה או כישלון?

"זאת הצלחה שלי ושל השחקנים אבל כישלון מבחינת ההנהלה שלא הצליחה לגייס כסף ומשאבים והיינו בתת תנאים. קשה לי להאשים אנשים כי בסופו של דבר נשאר אדם אחד שעשה הכל אבל לא הצליח לגייס כלום. שאר האנשים נטשו במהרה את הספינה ובעיניי הניהול היה כושל אבל זה חלק מהכדורגל".

מה התוכניות לעונה הבאה?

"היו מספר גישושים עד עכשיו אבל לא יותר מזה. למדתי שאני לא הולך לכל קבוצה לאחר שעברתי עונה קשה וגם בעצמי לא קיבלתי שכר במשך חודשים רבים. מעתה אני מחפש קבוצה עם מטרות ברורות של עליית ליגה או משימה ברורה גם עם תקציב נמוך אז אני מאמין בעצמי וביכולות שלי אבל התשלומים חייבים להיות בזמן". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כשלון
(אוהד טבריה : 11:07 21-07-2021)
מאיר אתה הבעיה מאמן אפס מעניין אותך הכסף
2
מוכר משחקים
(אוהד: 17:04 22-07-2021)
אתה מהמר גדול ומוכר משחקים .. אל תבלבל את המוח

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?