שלומי מראד: "רוב העונה לא שיחקתי בתפקיד הטבעי שלי"

מחכה להצעה הטובה ביותר. מראד מחכה להצעה הטובה ביותר. מראד
הקשר סיים עונה לא טובה בעירוני טבריה ומחזיק במספר רב של הצעות, כאשר ההערכה כי אינו יהיה חלק מהקבוצה מעיר הכנרת בעונה הבאה

עירוני טבריה היא ללא ספק אחת הכשלונות של העונה האחרונה, ולאחר ששרדה ברגע האחרון בליגה א' אז הקבוצה עברה מהפכה ניהולית ומקצועית כאשר נראה כי המאמן החדש, אמיר כהן, מבצע מהפכה גם בסגל השחקנים ורוב השחקנים מהעונה האחרונה יעזבו את הקבוצה.

בין השאר לא ברור עתידו של הקשר, שלומי מראד, שלמעט העונה האחרונה נחשב לאחד הקשרים הטובים בליגה ואף הביא את קבוצותיו להישגים אדירים.

גם מראד עצמו מודה כי העונה האחרונה לא הייתה טובה ואמר: "אם לומר את האמת כקבוצה זאת הייתה עונה לא טובה. לצערי כשחקנים בודדים היינו טובים אבל זה לא הספיק. לצערי לא התחברנו כקבוצה וכבודדים היה לנו חומר מצוין והקבוצה נבנתה לחלק העליון של הטבלה וזה לא צלח".

גם מבחינה אישית הייתה עונה לא טובה?
"אם להיות כנה לא שיחקתי בתפקידי הטבעי רוב העונה שזה קשר 50/50 או התקפי יותר. לרוב שיחקתי מאחורה כי זה מה שהתבקש ממני והייתי עושה זאת שוב למען הקבוצה. שיחקתי הכי הרבה דקות העונה משחקני הסגל וזה מעיד על משהו. אני יודע שלא תמיד דברים הלכו אבל תמיד השארתי את הלב על הדשא".

מה התוכניות לעונה הבאה?
"חיכיתי לעבור את תשעה באב וכבר קיבלתי כמה הצעות ובקרוב אקבל החלטה לגבי עתידי".

יש סיכוי שתישאר בטבריה?
"כרגע אני ניזון משמעותי והדבר היחידי שאני יודע שקבוצת דורות בראשותם של אריה קלמנזון ומיקי ביטאן יובילו את עירוני טבריה. אני יכול לאחל לאוהדי טבריה שמגיע להם לשמוח ולחוות רגעים יפים לאחר 2 העונות האחרונות. אני באופן אישי מודה להם על התמיכה והעידוד כלפיי ומהרגע שהחזירו את האוהדים שלנו לאחר הגבלות הקורונה היה שינוי גדול עבורי ועבור השחקנים". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הקשר הכי טוב בליגה
(אדום: 13:35 22-07-2021)
אין שחקנים כמו שלומי!!!