עוואדי: "אני מאוד מחובר לבאקה והיא העדיפות הראשונה שלי תמיד"

רוצה לחזור לעצמו. עוואדי רוצה לחזור לעצמו. עוואדי
קפטן הפועל באקה אל גרבייה מודה כי הקורונה פגעה ביכולת שלו בעונה האחרונה אבל מבטיח כי ייתן את הכל בשנה הבאה

הפועל באקה אל גרבייה אומנם נבנתה בקיץ שעבר לקראת פתיחת הליגה ואף בקבוצה בוצעו שינויים רבים בסגל השחקנים, אך לבסוף נמצא התלכיד המתאים שעזר לה לשרוד במהרה בליגה א'.

המאמן, אלעד בראון, עזב הקיץ להפועל איכסל אבל במועדון בטוחים כי זה ישפיע לבטח עם הקפטן, יוסוף עוואדי. האחרון מסכם את העונה האחרונה: "הוחלפו הרבה שחקנים אבל הבטחנו במהרה את ההישארות ואח"כ הלכנו למשחקים בכיף והרבה שחקנים צעירים קיבלו דקות משמעותיות".

אז העונה האחרונה הייתה הצלחה או כישלון?

"עונה פושרת כי זאת לא הייתה הצלחה וגם לא היה כישלון. ביחס להשקעה ולכל מה שסיבב את המועדון והתחלופה שהייתה אז הכל בסדר. למדנו הרבה מהעונה האחרונה וכבר מסתכלים על העונה הבאה".

איך אתה מסכם את העונה האחרונה ברמה האישית?

"אם הייתי רגיל להגיע לציון 8-9 במדד של 10 אז הפעם אסכם את עצמי במדד של 5. חליתי בקורונה ולא עשיתי הכנה ראויה וזה לא היה פשוט להיכנס לעניינים כאשר גם צריך לקחת בחשבון שזאת הייתה עונה מוזרה עם עצירות. אני מכיר את היכולות שלי ועובד קשה כדי לחזור כמו שצריך לעונה הבאה וב"ה אפציץ כראוי".

היו לך הצעות מליגה א' ובחרת להישאר בבאקה?

"אני רגיל להרבה הצעות מדי שנה וגם במהלך העונה האחרונה היו לי 6 הצעות מליגה א' ועוד שלוש הצעות משמעותיות מליגה ב'. סירבתי להצעות מליגה ב' מסיבה מקצועית ובכל מקרה יש לי את המקום שלי וזאת באקה אל גרבייה. היא תמיד בעדיפות הראשונה ואם לא הייתי מסתדר אז אולי חושב על מקום אחר. אני קפטן בבאקה וכבר הרבה שנים בקבוצה. אני מאוד מחובר לאנשים ולהנהלה כאן".

מה המטרות של באקה בעונה הבאה במיוחד שהגיע מאמן חדש?

"המטרה היא להבטיח עונה נוספת בליגה א' כמה שיותר מהר ואז עם האוכל בא התיאבון. באקה מוכיחה מדי שנה שהיא לא סתם קבוצה אלא יצרנית של שחקנים ומאמנים לליגות גבוהות יותר. לגבי המאמן החדש אז מדובר במאמן צעיר ומבטיח. הוא במקרה בן דוד שלי אבל לא היה לי יד בהגעתו וההחלטה הייתה של ההנהלה והגיע הזמן שייתנו לו צ'אנס ובמה בליגה א' לאחר ההצלחה שלו בליגה ב' בתקציבים נמוכים ואני מקווה שהוא יצליח גם אצלנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ערערה
(גוהגאה: 14:57 23-07-2021)
עוודי יוסף נכון אתה מכובר לבאקה הפרנסה שלכה בבאקה אתה מכובר בגלאל העיסק שלכה חיאב יש לכה שותאף מבאקה במכונוית האסאברסו קפה הם מסדרים לכה חתונות באולאם אתה מחלק קפה סברסו אתה שחקן נוכל מחפס קסף נצלאן כדור רגל אתה גמרתא ליך תחפיס עבודה בשוק הכרמל ירק
2
הפועל באקה
(גרא אבראהים: 17:30 23-07-2021)
ללא ספק יוסף עוודי עמוד התווך לקבוצת באקה מנהיג אמיתי על המגרש ומחוצה לו מוחמדעוודיכמאמן הוכיח את עצמו בעונות הקודמות ואני בטוח שיצליח ו בגדול בבאקה