חולמים על סמי עופר: מ.ס קריית ים פתחה את העונה

הביקור באצטדיון הטוב בישראל הביקור באצטדיון הטוב בישראל
ראשי קריית ים עמלו רבות בשבועות האחרונים בכדי לבנות סגל שחקנים שצפוי לרשום עלייה בעונה הקרובה

מועדון ספורט קריית ים היא המועמדת הבכירה לעלות לליגה ב' ובמועדון החלו רשמית את העונה, כאשר התארחו לערב פתיחת העונה באצטדיון 'סמי עופר.

האירוע נערך בנוכחות ראש העיר דוד אבן צור, יו"ר המועדון נסים צרפתי חברי הנהלה, הצוות המקצועי ו- סגל של 30 שחקנים.

הסיור כלל בין היתר ביקור בחדרי ההלבשה של מכבי חיפה ואסיפה קבוצתית. בין הפנים החדשות שניתן היה לראות בסגל אפשר היה למצוא לא מעט שמות נוצצים ביחס לליגה ג' דוגמת מוטי קדוש, מריק שמחייב ,אופיר טובול, השוער טל הדר, בן ודור זינו , שלו ברנשטיין ועוד רבים וטובים .

בפתח דבריו אמר ראש העיר כי חשוב לו מאד לראות את הקבוצה כמקור השראה לבני הנוער בעיר ואף הבטיח לרוב משחקי הקבוצה בעונה הקרובה. ניסים צרפתי הוסיף כי אחרי 30 שנה החשק והאנדרלין חזרו אליו אחרי שבשנים האחרונות התרכז בעיקר בטיפוח מחלקת הנוער.

המנהל המקצועי דורון בן דור, והמאמן יוסי עמר נשאו גם הם דברים והציגו את ה'אני מאמין' שלהם כאשר המטרה היא עלייה בתום העונה לליגה ב'.

מנהל המועדון דני אלטרוביץ' והסקאוט הראשי יוסי מלול נכחו אף הם בישיבה. הקבוצה תחל את אימוניה בראשון לאוגוסט. במהלך החודש הקרוב יתקיימו חמישה משחקי אימון בסיומם יקבע הסגל הסופי .


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דורון עוד פעם עולה על הטרמף
(לא משנה : 10:58 28-07-2021)
דורון עוד פעם עולה על טרמף , הבחור הזה לא יאומן , עונה שעברה לא עשה כלום בעספיא וזקף הכל לזכותו , בוא נראה אותו בקבוצה דלת תקציב מה יעשה ..
2
כל הכבוד
(רונן : 11:45 28-07-2021)
פשוט מדהים מה שקורה שם...בן דור המקום שלך זה בהפועל חיפה
3
קרית ים על המפה
(רמי : 15:18 28-07-2021)
מי היה מאמין שככה קרית ים תהיה
4
יש גם כדורסל בעיר
(מקורב: 10:22 29-07-2021)
יש קב כדורסל בעיר בליגה א לא ג ממש בושה היחס של ראש העיר לענף הכדורסל חבל שרק מי שחבר של ראש העיר השולחנות הפוקר מקבל עזרא