עומר פרץ: "כואב לי על הדרך שאבי נפטר"

העונה הקשה בחייו. פרץ העונה הקשה בחייו. פרץ
בלעדי. המאמן פותח עונה נוספת בכפר שלם במטרה לעלות את הקבוצה לליגה הלאומית ובמקביל מתקשה לעכל את מות אביו. ראיון מהלב

החודשים האחרונים ייזכרו בקרב המאמן, עומר פרץ, כחודשים קשים וכואבים כאשר מצד אחד קבוצתו, הפועל כפר שלם, ירדה לאחר עונה אחת מליגה לאומית לליגה א' וברמה האישית המאמן חווה טראומה קשה עם מותו הפתאומי של אביו ושחקן העבר ויקי פרץ ז"ל.

פרץ הבן מנסה בכל זאת לראות את חצי הכוס המלאה והחל בהכנות לקראת העונה המקצועית החדשה. המאמן בחר שלא להתראיין בחודש האחרון וכעת פותח את הלב בראיון מיוחד ל"דאבל פס" בו מדבר על התוכניות לעונה החדשה והתקופה האישית ללא אבא.

איך ההכנות לעונה הקרובה?

"מרגש מאוד לפתוח עונה חדשה. ההכנה לעונה מתנהלת בצורה טובה, החתמנו שחקנים מנוסים שאנחנו יודעים את התפוקה המקצועית שלהם בנוסף לזה החתמנו צעירים מוכשרים ששיחקו בליגה לאומית והם מתאימים לסגנון משחק שאנחנו רוצים לשחק".

מרוצה מהסגל שפתח את האימונים?

"הסגל שפתח את האימונים הוא סגל מוכשר מאוד לצד השחקנים החתומים יש לנו הרבה שחקנים מוכשרים שמתאמנים איתנו ונצטרך להחליט לגביהם בתקופה הקרובה. אני מרוצה מהסגל ההתחלתי".


מה המטרות לעונה הקרובה?

"המטרה היא ברורה לעלות ליגה והקבוצה נבנית בהתאם לכך. כפר שלם בשנתיים האחרונות בונה את עצמה גם מבחינת מחלקת הנוער והבוגרים זה הפנים של המועדון . יותר קל למשוך היום שחקנים לכפר שלם מאשר שנים עברו".

מי לדעתך יהיו מועמדות להילחם בצמרת?

"זאת העונה השלישית שלי בליגה א' ואני מעריך ומכבד את הליגה והקבוצות שמשחקות בה. אנחנו נערכים לעונה ארוכה ויודעים שכל משחק בליגה הוא קשה בפני עצמו. כמו כל שנה יהיו מאבקים צמודים בצמרת ובתחתית הליגה ואנחנו נעשה את הטוב ביותר מהצד שלנו בשביל לעלות ליגה".

איך עוברים עלייך הימים לאחר מות אביך?

"ביום רביעי עלינו לבית העלמין אחרי 30 יום מאז שאבא נפטר. אני מתאושש מהאירוע של אבא וחושב עליו הרבה. כואב לי הדרך שבא הוא נפטר ולצערי לא יכולתי גם להיפרד ממנו אבל זה החיים ונצטרך לנסות להתגבר על המקרה .החיים ממשיכים אבל הכאב ישאר בלב תמיד".

ברמה האישית החלטת להישאר בכפר שלם?

"ברמה האישית ההחלטה לחזור לליגה א' הייתה יותר קשה בשבילי בגלל שעשיתי שנתיים מדהימות בליגה א' ואני תמיד שואף להתקדם,  אבל בכפר שלם יש את כל התנאים להצלחה ולמועדון יש שאיפות גדולות לשנים הבאות ואני רוצה להיות חלק מהן". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ויקי
(אחד: 10:09 31-07-2021)
יותר טוב שלא ידבר שתיקה יפה לחכמים
2
ויקי
(אחד: 10:09 31-07-2021)
יותר טוב שלא ידבר שתיקה יפה לחכמים
3
ויקי
(אחד: 10:10 31-07-2021)
יותר טוב שלא ידבר שתיקה יפה לחכמים
4
ויקי פרץ ז"ל
(אפי: 23:56 31-07-2021)
שחקן ענק שגדלנו עליו יהי זכרו ברוך ת.נ.צ.ב.ה ולך עומר נאחל בהצלחה