קריית אונו ניצחה בחזרה הגנרלית

הפועל קריית אונו לא התקשתה בשישי מול אליצור יהוד והביסה אותה 5:2,הקבוצה ערוכה ומוכנה לקראת משחק הפלייאוף בינה לבין הפועל בקעת הירדן שיערך בשישי הבא בוינטר ויקבע מי מבין השתיים תעפיל לליגה ב.

שבוע לפני רגע האמת, התייצבה הפועל קריית אונו למשחק מול אליצור יהוד, במסגרת המחזור האחרון של הליגה, במגרש הסינטטי בקרית הסביונים. קריית אונו הגיעה כאשר המקום השני, המוליך למשחק המבחן בשבוע הבא על העליה לליגה ב', מובטח לה, דבר שאיפשר למאמני קרית אונו לבחון ולתרגל מספר מערכים לקראת המשחק הגורלי. קריית אונו התייצבה בהרכב מלא, למעט אביב טמיר שנפצע לפני מספר שבועות וסיים את העונה.

פתיחת המשחק לא בישרה על המשכו: שחקני יהוד הגיעו חדורי מוטיבציה, שהתבטאה במשחק אגרסיבי. מן הדקה ה- 15 לערך השתלטו שחקני קריית אונו, בראשות מנור חסן ודן לוי על מרכז המגרש והחלו לייצר מספר מצבים. בדקה ה- 30 נפסקה בעיטה חופשית לזכות קרית אונו, כ- 30 מטר מן השער, מצד ימין. מנור חסן, ספק הגביה ספק בעט, שלח את הכדור למרכז השער והכניע את שוער המקומיים,יקיר חביב וקריית אונו ביתרון 1 :0 . לקראת המחצית היה זה חנן אסור, מלך שערי כל הליגות בישראל (!), שדחק מקרוב את שערו ה- 41 העונה.

עם פתיחת המחצית השניה ביצעו מאמני קריית אונו מספר חילופים, דבר שלא מנע המשך שליטתם. בדקה ה- 55 היה זה מתן יעל שגילגל מקרוב מול שער חשוף, לאחר מסירה מצויינת של חנן אסור- 3 : 0 . נועם רבינוביץ' הצעיר הבקיע את הרביעי של קריית אונו בבעיטה מרחוק . יהוד צמצמה ל - 4 : 1 אולם מיד השיב אילן מדר המחליף עם שער משלו. סמוך לסיום הצליחו שחקני יהוד להבקיע שער נוסף, בדרך ל- 5 : 2 בסיום.

 

חנן אסור מקריית אונו(מימין)ומופז קורן מהבקעה,בשבוע הבא משחק העלייה לליגה ב בין שתי הקבוצות.(צילום:לירן דורף)

 

עם סיום המשחק הפנו אנשי קריית אונו את תשומת הלב למתרחש במחוז שרון הצפוף. תוצאות המשחקים במחוז זה קבעו כי קריית אונו תתמודד על העליה לליגה ב' מול הפועל בקעת הירדן, שסיימה שניה במחוז השרון.

בקריית אונו כבר החלו בהתארגנות לקראת המשחק. מיקום ושעת המשחק יפורסמו על ידי ההתאחדות לכדורגל ביום ראשון הקרוב. קריית אונו מתעתדת לרכוש כ- 300 כרטיסים, בעיקר עבור שחקני מחלקות הנוער של המועדון. אוהדי הקבוצה ייזכו להסעות מאורגנות שמארגנת הנהלת הקבוצה. מחיר הכרטיסים למשחק יהיה אחיד- 10 ש"ח ובקריית אונו מצפים לכמה מאות אוהדים שילוו את הקבוצה.

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
להט אבל בטוח
(numero uno: 10:59 09-05-2009)
להט אבל בטוח קרית אונו חוזרת למקומה הטבעי בליגות ה גבוהות איידה הקריה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?