אחמד סבע: "הציפיות הן לעלות ליגה ואני מקווה שנעשה את זה העונה"

יצליח לעלות ליגה? סבע יצליח לעלות ליגה? סבע
מאמנה החדש של אחווה כפר מנדא מתכונן לפתיחת העונה ומקווה שיצליח להוביל את הקבוצה לעלייה לליגה א'

 אחווה כפר מנדא עברה בקיץ האחרון שינוי קיצוני ולאחר שניצלה מירידה בעונה שעברה, הקבוצה בנתה בחלון ההעברות את אחד הסגלים הכי איכותיים בליגה ב' והמטרה היא לעלות לליגה א'.

המאמן אחמד סבע הוביל בעונה האחרונה את הפועל בועיינה להישארות בסטייל בליגה א' והקיץ החליט המאמן לרדת לליגה ב' ולקחת אתגר חדש בכפר מנדא ומיד התחיל לעבוד ולהחתים שחקנים בכירים.

 בנית סגל מעולה עם שחקנים מצוינים מה הציפיות שלך העונה?

"אין לנו סגל כל כך רחב, בינתיים אנחנו צריכים להביא עוד 3 שחקנים. הסגל שלנו מצוין, הבאנו הרבה שחקנים שבאים לעבוד ולהוכיח את עצמם ויודעים מה אני רוצה מהם. הציפיות הן לעלות ליגה ואני מקווה שנעשה את זה השנה ביחד".

האם נראה את כפר מנדא בליגה א׳ בסוף העונה?

"במילים אפשר לדבר הרבה אבל צריך לעבוד בשביל לעלות ליגה וזו המטרה של הקבוצה. אני מקווה שבסוף העונה נעשה את זה כולנו ביחד, אני חושב שסוף סוף מגיע לקבוצה הזאת ולכפר מנדא להיות בליגה א'".

האם יש חשש מעצירת הליגה בגלל התפשטות הקורונה?

"הכל צפוי, אבל אני מקווה שהליגה לא תיעצר אלא ההפך, מקווה שהתפשטות המגפה תיעצר ושנוכל לשחק כדורגל ואנשים יהנו מהמשחקים וזה הכי חשוב. אבל הכל יכול להיות".

איך ההכנות למשחק הראשון שלכם בליגה? 

"עברנו כבר משחק גביע, עוד פעם אני מזכיר לך שאנחנו עם סגל דליל ויודעים שהליגה עוד ארוכה וצריך לדעת להתמודד עם שני דברים בליגה הזאת- העונה הסדירה והפלייאוף. לאט לאט מכינים את הקבוצה והמטרה היא ברורה לעלות ליגה ולנצח ממשחק למשחק. למשחק הראשון אנחנו צריכים לדעת לבוא רגועים ומחויבים ולעבור אותו בשלום. צריכים להסתכל על כל קבוצה בגובה העיניים ואני חושב שנשחק נגד קבוצה טובה מאוד. אנחנו נדבר על כר הדשא וצריך לעבוד קשה במגרש בשביל לנצח".

מילה שלך לסיום?

"אני רוצה להודות לכל השחקנים שבאו איתי לכפר מנדא, אנחנו נעבוד קשה ורק בדרך הזו נוכל לעלות ליגה ולהשיג את המטרות שלנו. שוב אני מקווה שהליגה לא תיעצר ושאנשים יוכלו לבוא לצפות במשחקים ולהנות". 
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מנדא מקושרים
(מאוקלי: 12:12 07-09-2021)
עם גופי הכרעת זהויות העולות . אבל מה שיכול להעיק לכם זה המצב בתוך היישוב . בתוך חודש חודשיים יהיו בחירות ובעיות בפתח