הפועל טירת הכרמל פותחת עונה

ממשיך לעבוד. פרץ ממשיך לעבוד. פרץ
שימי פרץ: "העונה שעברה הייתה עונת שיא מבחינתנו"

הפועל טירת הכרמל רשמה בעונה שעברה הישג משמעותי כאשר הגיעה למשחקי הפלייאוף העליון אך נתקלה ביריבות קשות והעונה הסתיימה ללא עלייה. העונה תנסה הקבוצה לשמור על היכולת הטובה ולשחזר את ההישג. 

החלפת המאמן יחד עם בניית סגל מגוון הכולל שחקנים בכירים וצעירים שינו את פני הקבוצה שרוצה להתמודד בצמרת של ליגה ב' צפון ב'. שוחחנו עם יו"ר ושחקן הקבוצה, שימי פרץ, שסיפק לנו את הראיון הבא.

בעונה שעברה הייתם קבוצה נהדרת והגעתם לפלייאוף, מה המטרות שלכם העונה? 

"העונה שעברה הייתה עונת שיא מבחינתנו. השנה בנינו את הסגל שלנו בצורה יותר זהירה ופחות מתפזרת בהתחשב בתקציב השנתי שלנו שיחסית לליגה הוא מהנמוכים, לכן אנחנו מתבססים על הוותיקים והידועים יחד עם שחקנים צעירים ומבטיחים כמו שרק אנחנו יודעים. בנוסף יש לנו חילוף משמעותי בעמדת המאמן, כשמאמן מקומי החליף מאמן מקומי שזאת כבר הצלחה ואנחנו מאמינים שהשינוי יוליד הצלחה".

האם יש חשש מעצירת הליגה בגלל התפשטות הקורונה?

"נתחיל באיחולי בריאות לכל משפחת הספורט, למשפחות ולחברים. קשה לי להאמין שהליגה תיעצר היום כשכולם מחוסנים ואני רק מקווה שבמהלך הדרך הפגיעה של הקורונה תהיה קטנה ככל הניתן, הן בריאותית והן כלכלית".

איך ההכנות למשחק הראשון שלכם בליגה? 

"ההכנות רגילות. אנחנו כבר מנוסים בלנהל סגל וזה אחד היתרונות החשובים שלנו. ממשיכים לעשות ככל הניתן שהאימונים יהיו הכי טובים שאפשר וממשיכים לעשות מהלימון לימונדה. יום שישי קיבלנו מחזור פתיחה מעניין מאוד עם קרב נגד אחת הקבוצות החזקות בליגה וגם אחד המועדונים שיש בינינו הערכה ספורטיבית אדירה".

מילה שלך לסיום?

"אני מאחל שהליגה תהיה מוצלחת העונה. שמרו על עצמכם ועל הקרובים. תהיו טובים אחד לשני ותזכרו שהספורט תמיד מנצח".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אין לכם מקום בליגה
(אריק: 20:00 07-09-2021)
אין לכם מקום בליגה . השנה אתם יורדים בוודאות . אדם שרב עם כולם בטירה ומנסה לפגוע באיציק המנהל מגרש אין לו מקום בספורט . בכיין
2
שימי הנחש
(שלומי: 23:07 07-09-2021)
בן אדם טחחן , אתה איש קטן תרתי משמע . הלוואי השנה תרד ליגה ותחזור לחור שלך ! אל תדאג רוני יעשה לך כבר סדר בעיריה
3
שימי פרץ המלך
(טיראי אדום: 10:01 08-09-2021)
שימי בזכותך חזר הכדורגל לעיר תודה על כל מה שאתה עושה
4
שימי התותח
(שימי התותח : 16:50 08-09-2021)
שימי היקר רק בזכותך יש כדורגל בעיר טירת הכרמל אתה הנכנסת העניין לעיר הזאת שיגידו מה שיגידו אתה גבר שבגברים רק מי שלא מכיר אותך אומר דברים רעים שהשנה הזאת תעשו ותעלו ליגה אמן

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?