מבוכה במחזור הראשון: רובי שפירא הפסידה לבועיינה

הרשים עם צמד. סולימאן (דאפר מחאמיד) הרשים עם צמד. סולימאן (דאפר מחאמיד)
אחד המועמדות לעלייה ספגה הפסד כואב כבר במחזור הראשון. שלאעטה: "אין לנו שמות אלא חבורה שעובדת ביחד". ברובי שפירא סירבו להתראיין בסיום

 הפועל רובי שפירא חיפה הצהירה הקיץ כי זאת העונה בה הקבוצה תעשה הכל בכדי לעלות לליגה הלאומית, אבל על פי המחזור הראשון נראה כי הצהרות לחוד והמציאות לחוד.

המועדון החיפאי קיבל שיעור טאקטי חשוב לעונה הקרובה כאשר הפסידו 2:1 להפועל בועיינה שעשויה להיות אחת הקבוצות המפתיעות של העונה. המאמן נידאל שלעאטה בנה סגל צעיר שאם יידע לחזק את עצמו בשני שחקנים מנוסים אז בועיינה עשויה להגיע העונה לפלייאוף העליון.

כבר בדקה ה-42 העביר חלוץ בועיינה, אחמד סבע, כדור נהדר לחאמד סולימאן שקבע משלושה מטרים 0:1. גם פתיחת המחצית השנייה הייתה של בועיינה ושל סולימאן שמצא את עצמו על סף רחבת ה-16 ובכדור נהדר כבש שער מבריק וקבע 0:2.

המאמן החיפאי, אלעד בראון, שלח את כל הכלים ההתקפיים והצליח לכבוש שער מצמק רק בדקה ה-86 משער עצמי של בלם בועיינה אבל זה לא הספיק והאורחים חגגו ניצחון גדול.

המאמן המנצח, נידאל שלעאטה, אמר בסיום: "בשבילי כל שחקן שלנו הוא שווה לשני. אנחנו קבוצה אחת שעובדת קשה ואין לנו שמות אלא חבורה אחת וזה מה שמאפיין אותנו. היה משחק מצוין שלנו וסגרנו את רובי שפירא נהדר ויצאנו למעברים מהירים. היינו צריכים לחסל את המשחק הזה הרבה לפני הסיום אבל אני שמח שניצחנו וזה מה שחשוב. אנחנו עוד נמשיך להתחזק".

 

תגובות

+ הוסף תגובה